Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ – ХXІХ сесія Валківської районної ради

10.09.2013

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення
районного комунального закладу «Валківська центральна районна бібліотека»


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХXІХ сесія VІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення
районного комунального закладу «Валківська центральна районна бібліотека»

Відповідно до п. 19 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, на підставі Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням ХVIII сесії районної ради VI скликання від 27 квітня 2012 року, зваживши на клопотання директора РКЗ «Валківська центральна районна бібліотека» Сургай Н.В., районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл балансоутримувачу – районному комунальному закладу «Валківська центральна районна бібліотека» на передачу в оренду частини приміщення комунального закладу площею 12 м2.
2. Директору РКЗ «Валківська центральна районна бібліотека» Сургай Н.В. забезпечити передачу в оренду зазначеного в п. 1 майна у встановленому законодавством та районною радою порядку.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.).

Голова районної ради Ю. Яцина