Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ - ХXХVІ сесія Валківської районної ради

05.06.2014

Про надання дозволу відділу освіти Валківської районної державної адміністрації на списання основних засобів


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХХХVІ сесія VІ скликання
ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про надання дозволу відділу освіти Валківської районної державної адміністрації на списання основних засобів

Відповідно до ст. 43 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Порядку проходження документів при списанні майна з балансів суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 27 квітня 2012 року № 344- VI “Про затвердження Положення про списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району”, згідно з Типовою інструкцією про порядок списання майна бюджетних установ, затвердженою наказом Державного казначейства України від 29 листопада 2010 року № 447, Постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності» та враховуючи клопотання відділу освіти Валківської райдержадміністрації № 01-31/641 від 27.05.2014 р, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл відділу освіти Валківської райдержадміністрації на списання з балансу водонапірної башти, інвентарний № 10310128, що знаходиться на території ПЗОВ «Ялинка», первісна вартість - 16104,00 грн, знос нарахований повністю, залишкова вартість - 0,00грн.
2. Начальнику відділу освіти Валківської РДА та головному бухгалтеру в місячний термін провести списання основних засобів згідно чинного законодавства та подати копію акта про списання до районної ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.).