Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ – ХXХVІІІ сесія Валківської районної ради

17.10.2014

Про затвердження видавничої ціни на районну газету «Сільські новини» на 2015 рік


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХХХVІІІ сесія VІ скликання
ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження видавничої ціни на районну газету «Сільські новини» на 2015 рік

Відповідно ст. 34 Конституції України, Законів України «Про інформацію», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», «Про видавничу справу», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», будучи засновником районної газети «Сільські новини», врахувавши клопотання редакції газети, висновки профільних постійних комісій районної ради та пропозиції депутатів, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Затвердити видавничу ціну місячного передплатного комплекту районної газети «Сільські новини» на 2015 рік у розмірі 7,00 (сім) грн.
2. Рекомендувати райдержадміністрації, місцевим радам, підприємствам, установам та організаціям району незалежно від форм власності активізувати роботу щодо укладення угод на висвітлення діяльності на сторінках районної газети «Сільські новини».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, охорони здоров’я та у справах ветеранів (Дорожко О.М.) і з питань планування та бюджету (Шилованов А.С.).