Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ – ХXХVІІІ сесія Валківської районної ради

25.11.2014

Про погодження Інвестиційної програми КП «Вода» Валківської районної ради на 2014-2018 роки


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХХХVІІІ сесія VІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

Про погодження Інвестиційної програми КП «Вода» Валківської районної ради на 2014-2018 роки

Розглянувши клопотання КП «Вода» від 30.10.2014р. № 342 та представлену «Інвестиційну програму КП “Вода” Валківської районної ради на 2014-2018 роки», у відповідності частини другої статті 181 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», керуючись частиною третьою пп. 3.2 «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14 грудня 2012 року № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальний послуг «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» від 14 грудня 2012 року №381, з метою запобігання ситуаціям, які можуть привести до порушення функціонування системи водопостачання та водовідведення, зниження нормативних витрат підприємства і витрат питної води, підвищення надійності функціонування систем життєзабезпечення населення району, керуючись пп. 37 п. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Погодити «Інвестиційну програму КП «Вода» Валківської районної ради на 2014-2018 роки».
2. Комунальному підприємству «Вода» Валківської районної ради (Павлій О.В.) інвестиційну діяльність підприємства здійснювати відповідно до погодженої програми з дотриманням чинного законодавства України.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на директора КП «Вода» Валківської районної ради (Павлій О.В.).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.).

Голова районної ради Ю. Яцина