Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ – ХXХVІІІ сесія Валківської районної ради

25.11.2014

Про затвердження Звітів про вартість об’єкта оцінки з метою визначення розміру орендної плати


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
XXXVIII сесія VI скликання
Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження Звітів про вартість об’єкта оцінки з метою визначення розміру орендної плати

Відповідно до статті 12, 13 Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, на підставі Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням ХХХ сесії районної ради V скликання від 22 жовтня 2008 року та на підставі наданих рецензій, Валківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Звіт про вартість об’єкту оцінки – частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою м. Валки вул. К.Лібкнехта 7 площею 63,96 кв.м.,(в тому числі місця загального користування 13,56 кв.м.). вбудованого в 1-й поверх двоповерхової цегляної будівлі, виконаний суб’єктом оціночної діяльності ФОП Жарихін Ю.В. станом на 29.09.2014 р. в сумі 67000 грн (шістдесят сім тисяч) гривень 00 коп. (без урахування ПДВ), додається.
2. Затвердити Звіт про вартість об’єкту оцінки – частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою м. Валки вул. Лаптєвих, 21 площею 26,0 кв.м., виконаний суб’єктом оціночної діяльності ФОП Жарихін Ю.В. станом на 18.09.2014 р. в сумі 18100 грн. ( вісімнадцять тисяч сто) гривень 00 коп. (без урахування ПДВ), додається.

Голова районної ради Ю. Яцина