Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
Інформація для депутатів про діяльність Української Асоціації районних та обласних рад

21.01.2016

ПРО РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ЗІ СТАЛОГО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ


На реалізацію статутних завдань Асоціації продовжується модерація Веб-порталу Ресурсний Центр зі сталого місцевого розвитку, створеного при Українській асоціації районних та обласних рад за підтримки проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Веб-портал Центру розроблений з урахуванням кращих світових практик діяльності Knowledge management Hub, тобто Центрів управління знаннями, як професійна соціальна мережа. Центр надає можливість його користувачам знайти інформацію на тему розвитку громад, виконання проектів, ефективного управління, сталого розвитку тощо та поділитися набутим досвідом і наявною інформацією. Тобто база даних Центру є спільним результатом роботи його користувачів.
Портал спрямований на розвиток демократії участі через Форум, який надає можливість ініціювати теми з обговорення або приєднатися до вже діючих тем.
З ініціативи Центру було проведено низку заходів, зокрема експертних обговорень, засідань круглих столів з актуальних питань місцевого самоврядування та місцевого і регіонального розвитку, за результатами яких були підготовлені пропозиції до проектів нормативних актів. Крім цього, експертами Ресурсного центру щоденно здійснюється моніторинг і аналіз законодавчого процесу та практики застосування чинного законодавства, за результатами якого також готуються пропозиції до проектів нормативних актів або внесення змін до чиних актів.
Детальніше з роботою центру можна ознайомитись за адресою: http://rozvytok.in.ua.