Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ - VІ сесія Валківської районної ради

24.05.2016

Про затвердження Звітів про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
VІ сесія VІІ скликання
ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження Звітів про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати

Відповідно до статті 12, 13 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», на підставі Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням ХVIII сесії районної ради VI скликання від 27 квітня 2012 року та на підставі наданих рецензій, Валківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Звіт про вартість об’єкту оцінки – частини нежитлового приміщення площею 10,0 кв.м, (в т.ч. 0,9 кв.м. площ загального користування) вбудоване в 2-й поверх двоповерхової будівлі спортивного комплексу, що знаходиться за адресою м. Валки вул. Стадіонна, 4 (колишня вул. Жовтнева, 4), виконаний суб’єктом оціночної діяльності ФОП Жарихін Ю.В. станом на 18.04.2016 р. в сумі 20700 грн. (двадцять тисяч сімсот) гривень 00 коп. (без урахування ПДВ), додається.
2. Затвердити Звіт про вартість об’єкту оцінки – частини нежитлового приміщення коридору площею 1,0 кв.м, вбудованого у 1-й поверх чотириповерхової будівлі лікарні, що знаходиться за адресою м. Валки пров. Майський, 34, виконаний суб’єктом оціночної діяльності ФОП Жарихін Ю.В. станом на 06.05.2016 р. в сумі 3900 грн. (три тисячі дев’ятсот) гривень 00 коп. (без урахування ПДВ), додається.