Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ – ХІІІ сесія Валківської районної ради

Програма

11.01.2017

Про затвердження Програми соціального захисту населення Валківського району на 2017-2021 роки


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХІІІ сесія VІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 6 січня 2017 року № 281-VІІ

Про затвердження Програми соціального захисту населення Валківського району на 2017-2021 роки

На підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"", розглянувши подання Валківської райдержадміністрації та зваживши на висновки постійних комісій районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики, Валківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму соціального захисту населення Валківського району на 2017-2021 роки (додається).
2. Районній державній адміністрації фінансувати заходи Програми соціального захисту населення Валківського району на 2017-2021 роки, виходячи із можливостей районного бюджету.
3. Рекомендувати місцевим радам вжити заходів щодо розробки та затвердження Програм соціального захисту населення відповідних адміністративно-територіальних одиниць на 2017-2021 роки.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку (Сургай Н.В.) та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (Дубовик О.О.).

Голова районної ради В. Оноша