Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
Оприлюднення рішення XV сесії Валківської районної ради


30.11.2011

Про надання дозволу Валківському ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області на списання основних засобів


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
XV сесія VI скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 30 листопада 2011 року

Відповідно до ст. 43 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Порядку проходження документів при списанні майна з балансів суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26 вересня 2006 року № 107-V “Про упорядкування діяльності щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району”, згідно з Типовою інструкцією про порядок списання майна бюджетних установ, затвердженою наказом Державного казначейства України від 29 листопада 2010 року № 447, постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності» та враховуючи клопотання Валківського ліцею імені Олександра Масельського № 899 від 16 листопада 2011 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл Валківському ліцею імені Олександра Масельського Валківського району Харківської області на списання з балансу ванни миючої, балансовою вартістю 600,00 (шістсот) гривень, як таку, що не придатна до використання за призначенням.
2. Директору Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківського району Харківської області Грєховій В.І. та бухгалтеру Єременко Н.Г. в місячний термін провести списання основних засобів згідно чинного законодавства та подати копію акту про списання до районної ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.).