Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
Оприлюднення проекту рішення Валківської районної ради


01.12.2011

Про встановлення умов оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради на 2012 рік


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХVІ сесія VІ скликання
проект Р І Ш Е Н Н Я
від 30 грудня 2011 року
Відповідно до ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст 15, 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Взяти до відома, що голова районної ради Холодний Олександр Миколайович та заступник голови районної ради Яцина Юрій Дмитрович отримують:
1.1. Посадовий оклад у розмірі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»
1.2. Щомісячну надбавку за вислугу років з урахуванням доплати за ранг відповідно до ст. 22 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування” та постанови Кабінету Міністрів України від 03 травня 1994 р. № 283 "Про порядок обчислення стажу державної служби" враховуючи те, що згідно записів у трудовій книжці Холодного О.М., йому встановлено 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах третьої категорії посад і на 01.12.2011 року стаж його державної служби та служби в органах місцевого самоврядування складає понад 14 років, згідно записів у трудовій книжці Яцини Ю.Д., йому встановлено 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад і на 01.12.2011 року стаж його державної служби та служби в органах місцевого самоврядування складає понад 10 років.
2. Встановити голові районної ради Холодному Олександру Миколайовичу та заступнику голови районної ради Яцині Юрію Дмитровичу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів":
2.1. Надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
2.2. Щомісячне преміювання у розмірі 20 відсотків посадового окладу з урахуванням фактично відпрацьованого часу.
Зазначені вище надбавка за виконання особливо важливої роботи та щомісячне преміювання виплачуються відповідно даного рішення, а їх зменшення, збільшення або скасування здійснюється згідно чинного законодавства за додатковим окремим рішенням сесії.
3. Здійснювати виплату голові районної ради Холодному Олександру Миколайовичу та заступнику голови районної ради Яцині Юрію Дмитровичу матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.
4. Виплати проводити в межах фонду на оплату праці виконавчого апарату районної ради.
5. Скорочення бюджетних асигнувань не може бути підставою для зменшення посадових окладів, надбавок до них та фінансування інших, передбачених Законом гарантій, пільг і компенсацій, що передбачено ч. 9 ст. 33 Закону України «Про державну службу» та ч. 3 ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та бюджету (Шилованов А.С.)

Голова районної ради О. Холодний