Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
Оприлюднення проекту рішення Валківської районної ради


01.12.2011

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради № 281-VI від 23 грудня 2011 року «Про утворення централізованої бухгалтерії при відділі з питань фізичної культури та спорту Валківської районної державної адміністрації»


ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про фізичну культуру і спорт», «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні»; з метою економії та раціонального використання дефіцитних коштів районного бюджету, удосконалення бухгалтерського обліку та звітності фінансово-господарської діяльності закладів фізичної культури і спорту, які фінансуються з районного бюджету, забезпечення розвитку і стабільного функціонування закладів фізичної культури і спорту в районі, збалансованої співпраці, взаємодії і фінансування районної ДЮСШ «Спорт для всіх», Центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», МФОК «Колос», громадських спортивних організацій, покращення фізкультурно-масової, оздоровчої роботи у місцевих територіальних громадах на основі програмно-цільового підходу, забезпечення ведення якісного бухгалтерського обліку і фінансової звітності всіх установ фізичної культури і спорту у районі, зваживши на клопотання начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Валківської районної державної адміністрації В.П. Детюка, врахувавши пропозиції та висновки профільних постійних комісій, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести відповідні зміни та доповнення до рішення Валківської районної ради № 281-VI від 23 грудня 2011 року «Про утворення централізованої бухгалтерії при відділі з питань фізичної культури та спорту Валківської районної державної адміністрації», виклавши пункти 1-4 цього рішення у наступній редакції:
«1. Утворити з 1 січня 2012 року при відділі фізичної культури і спорту Валківської районної державної адміністрації централізовану бухгалтерію для обслуговування закладів фізичної культури і спорту, що фінансуються з районного бюджету і належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.
2. Визнати, що на момент створення централізованої бухгалтерії кількість її працівників складає 2 штатні одиниці, які вводяться за рахунок загальної штатної чисельності Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх».
3. Затвердити Положення про централізовану бухгалтерію по обслуговуванню закладів фізичної культури та спорту, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та фінансуються з районного бюджету (Додається).
4. Начальнику відділу з питань фізичної культури та спорту Валківської районної державної адміністрації Детюку В.П. вжити невідкладних вичерпних управлінських, організаційно-змістовних заходів щодо організації роботи централізованої бухгалтерії у 2012 році та здійснити її кадрове, матеріально-технічне забезпечення згідно чинного законодавства України.»
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, охорони здоров’я та у справах ветеранів (Дорожко О. М.) та на постійну комісію районної ради з питань планування та бюджету (Шилованов А.С.)