Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
Оголошення про КОНКУРС з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна у 2019 році

12.01.2019

Валківська районна рада ОГОЛОШУЄ з 12.01.2019 р по 26.01.2019 р. КОНКУРС з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна у 2019 році.


Об’єкти оцінки - об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району – будівлі, приміщення, споруди, передавальні пристрої, машини, обладнання, колісні транспортні засоби, цілісні майнові комплекси.

Мета оцінки – визначення суми орендної плати.

Конкурс проводитиметься 30.01.2019 р. о 14.00 за адресою: м. Валки, вул. Харківська, 16 (Будинок рад).

Кінцевий термін подання документів на розгляд комісії 25.01. 2019 р.

Суб’єкти оціночної діяльності подають до конкурсної комісії:
- заяву про участь у конкурсі встановленого зразка;
- засвідчені копії установчих документів;
- копії кваліфікаційних документів оцінювача;
- копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, завіреного суб’єктом оціночної діяльності;
- інформацію, про суб’єкта оціночної діяльності (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації).

Конкурсна пропозиція суб’єкта оціночної діяльності подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

За довідками звертатися до конкурсної комісії за адресою: м. Валки, вул. Харківська, 16. тел. (05753) 5-24-99, електронна адреса vrrada@i.ua