Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ - ХVІІI сесія Валківської районної ради

05.04.2012

Про подовження трудових відносин на умовах контракту з керівниками комунальних закладів


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХVIIІ сесія VI скликання
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про подовження трудових відносин на умовах контракту з керівниками комунальних закладів

Відповідно до п. 20 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 23, 24 Кодексу Законів України «Про працю», Порядку підготовки, розгляду, погодження, підписання та розірвання контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням ХХХ сесії районної ради V скликання від 22 жовтня 2008 року № 569-V, на підставі клопотання, поданого головним лікарем комунального закладу охорони здоров’я «Валківська центральна районна лікарня» Носатовим Б.В. від 09.04.2012 року та заяви директора Валківського ПЗОВ «Ялинка» Велітченка Ю.П.,районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Подовжити трудові відносини на умовах контракту з Носатовим Богданом Васильовичем - головним лікарем комунального закладу охорони здоров’я «Валківська центральна районна лікарня» з 22 червня 2012 року строком на п’ять років.

2. Подовжити трудові відносини на умовах контракту з Велітченком Юрієм Павловичем - директором Валківського позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ялинка» з 28 квітня 2012 року строком на один місяць.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.).