Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ - ХVІІI сесія Валківської районної ради


28.04.2012

Про переведення Серпневого НВК (загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради на фінансово-господарську самостійну діяльність


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХVIII сесія VІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

Про переведення Серпневого НВК (загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради на фінансово-господарську самостійну діяльність

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Бюджетного кодексу України, зваживши на вмотивовані та обґрунтовані клопотання директора Серпневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІI ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області (далі – Серпневий НВК) та начальника відділу освіти Валківської районної державної адміністрації Алієвої Р. Д.; з метою покращення умов для здійснення сучасного навчально-виховного процесу та якості надання освітніх послуг закладом освіти населенню громади, покращення ефективності використання майнового комплексу і стану фінансово-господарської діяльності навчального закладу, раціонального і економного використання бюджетних асигнувань дефіцитного районного бюджету, додаткового залучення позабюджетних, благодійних, спонсорських коштів та фінансів з інших джерел, не заборонених чинним законодавством, реагуючи на сучасні освітні виклики і запити місцевої територіальної громади і суспільства, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Перевести з 01 липня 2012 року Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІI ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради із обслуговування централізованою бухгалтерією відділу освіти Валківської районної державної адміністрації на фінансово-господарську самостійну діяльність із подальшим загальним підпорядкуванням відділу освіти райдержадміністрації.

2. Начальнику відділу освіти Валківської районної державної адміністрації (Алієвій Р.Д.) у відповідності до чинного законодавства України здійснити переведення Серпневого НВК із обслуговування централізованою бухгалтерією відділу освіти Валківської районної державної адміністрації на фінансово-господарську самостійну діяльність та на самостійний бухгалтерський облік, забезпечивши введення до штатного розпису закладу освіти посади бухгалтера та поклавши на директора Серпневого НВК Тарасова В.В. повну персональну відповідальність за організацію ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової звітності та проведення фінансово-господарських операцій згідно чинного законодавства.

3. Директору Серпневого НВК (Тарасову В.В.) у зв’язку із переведенням НВК на фінансово-господарську самостійну діяльність до 01.07.2012 року внести відповідні зміни до статутних, правоустановчих документів установи, забезпечити кадрове укомплектування штатної одиниці бухгалтера і відкриття фінансових розрахункових рахунків у банківській установі та в установленому порядку провести реєстрацію Серпневого НВК як неприбуткової організації.

4. Фінансовому управлінню Валківської районної державної адміністрації (Левчук Л.О.) врахувати дане рішення у подальшій роботі.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування та бюджету (Шилованов А.С.) та на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.)
Голова районної ради О. Холодний