Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ - ХVІІI сесія Валківської районної ради


28.04.2012

Про внесення змін до рішення VIII сесії VI скликання Валківської районної ради від 14 квітня 2011 року «Про затвердження Перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів Валківського району» (зі змінами)


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХVIIІ сесія VI скликання
Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до рішення VIII сесії VI скликання Валківської районної ради від 14 квітня 2011 року «Про затвердження Перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів Валківського району» (зі змінами)

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів чинного законодавства України в галузі освіти; розглянувши лист начальника відділу освіти Валківської районної державної адміністрації Алієвої Р.Д. за № 01-28/709 від 20.04.2012 року; з метою адекватного реагування на сучасні виклики і запити громадян району, мешканців місцевих територіальних громад сіл, селищ, міста району на дошкільну і загальну середню освіту, подальшого перспективного розвитку і удосконалення мережі загальноосвітніх, дошкільних освітніх навчальних закладів району, забезпечення рівного доступу дітей до якісної дошкільної освіти; проаналізувавши можливість відкриття у 2012 році другого дошкільного навчального закладу в селищі Ков’яги згідно затвердженого Перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів Валківського району та реальний стан готовності Ков’язької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. для створення на її базі НВК у 2012 році; враховуючи попередні рішення районної ради і відповідні обґрунтовані і вмотивовані висновки та пропозиції відділу освіти райдержадміністрації, мешканців Ков’язької селищної територіальної громади, місцевої селищної ради, спеціально утвореної головою районної ради робочої групи з питань розвитку місцевих територіальних громад району, профільних постійних комісій Валківської районної ради та депутатів, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Внести відповідні зміни до рішення районної ради № 123-VI від 14 квітня 2011 року «Про затвердження Перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів Валківського району» в частині запланованого відкриття у 2012 році другого дошкільного навчального закладу в селищі Ков’яги, вилучивши п. 2 рішення та доповнивши пункт 1 цього рішення наступним підпунктом після слів: «1. Погодитися із необхідністю створення у Валківському районі навчально-виховних комплексів (далі – НВК) на базі загальноосвітніх навчальних закладів району:

 у 2012 році –
НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» на базі Ков’язької загальноосвітньої школи I-III ступенів Валківської районної ради Харківської області».
2. Доручити відділу освіти райдержадміністрації разом з директором Ков’язької ЗОШ І-ІІІ ст. Макогон О.І.:

 спільно з Ков’язьким селищним головою вжити вичерпних управлінських, організаційних, фінансових заходів для створення Ков’язького НВК;
 в установленому порядку підготувати відповідні зміни до Статуту та правоустановчих документів навчального закладу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на профільну постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, охорони здоров’я та у справах ветеранів (Дорожко О.М.) та на постійну комісію районної ради з питань планування та бюджету (Шилованов А.С.)