Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ - ХVІІI сесія Валківської районної ради


28.04.2012

Про дозвіл на здачу в оренду частини приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
XVIII сесія VI скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 27 квітня 2012 року

Про дозвіл на здачу в оренду частини приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

Відповідно до п. 19 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, на підставі Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням ХХХ сесії районної ради V скликання від 22 жовтня 2008 року, зваживши на клопотання директора ДЮСШ «Спорт для всіх» Мельника В.В. № 24 від 05.03.2012 року та директора Валківського районного БДЮТ Прищепи С.В. районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл балансоутримувачу – Валківській районній ДЮСШ «Спорт для всіх» на передачу в оренду частини приміщення, що знаходиться за адресою м. Валки вул. Жовтнева № 4 та перебуває на її балансі, площею 9,2 кв.м.

2. Директору Валківської районної ДЮСШ Мельнику В.В. забезпечити передачу в оренду зазначеного в п.1 майна у встановленому законодавством та районною радою порядку.

3. Надати дозвіл балансоутримувачу – Валківському районному будинку дитячої та юнацької творчості на передачу в оренду частини приміщення, що знаходиться за адресою м. Валки вул. К. Лібкнехта № 7 , площею 16,2 кв.м. та частину холу, площею 6,81 кв.м .

4. Директору Валківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Прищепі С.В. забезпечити передачу в оренду зазначеного в п.3 майна у встановленому законодавством та районною радою порядку.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.).

Голова районної ради О. Холодний