Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ - ХIX позачергова сесія Валківської районної ради


18.05.2012

Про внесення змін і доповнень до рішення LV сесії районної ради V скликання № 914-V від 21 жовтня 2010 року «Про створення навчально-виховного комплексу у с. Новий Мерчик»


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХІХ сесія VІ скликання
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів чинного законодавства України в галузі освіти, керуючись статтею 109 Цивільного кодексу України, статтями 56, 59 Господарського кодексу України, на виконання рішення Валківської районної ради № 123-VI від 14 квітня 2011 року «Про затвердження Перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів Валківського району» з урахуванням внесених до нього змін; на підставі листа-клопотання відділу освіти Валківської районної державної адміністрації, враховуючи схвальні пропозиції і рішення місцевої селищної ради і погодження громади; з метою адекватного реагування на сучасні виклики і запити мешканців села Новий Мерчик на дошкільну і загальну середню освіту, подальшого перспективного розвитку і удосконалення мережі загальноосвітніх, дошкільних освітніх навчальних закладів району, охоплення дітей дошкільною освітою у громаді та забезпечення рівного доступу дітей до якісної дошкільної освіти; проаналізувавши реальний стан готовності закладу освіти для створення на його базі НВК у 2012 році згідно затвердженого відповідним рішенням районної ради Перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів Валківського району, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Внести відповідні зміни і доповнення до рішення LV сесії районної ради V скликання № 914-V від 21 жовтня 2010 року «Про створення навчально-виховного комплексу у с. Новий Мерчик», виклавши його зміст у наступній редакції:
« 1. Реорганізувати Новомерчицьку загальноосвітню школу I-IІI ступенів Валківської районної ради Харківської області у Новомерчицький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області (далі – НВК) з 01 вересня 2012 року.

2. Директору Новомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Борщ О.І.) в установленому порядку провести державну реєстрацію Статуту Новомерчицького навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області та подати до районної ради затверджену його копію.

3. Провести в установленому порядку державну реєстрацію закладу, постановку на облік у органах державної податкової служби і статистики за місцем реєстрації. Внести відповідні зміни до назви закладу, виготовити штамп, печатку, забезпечити внесення змін до документації закладу.

4. Встановити вартість харчування на день вихованців дошкільної ланки Новомерчицького навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області у розмірі 12,0 грн.

5. Встановити 50% батьківську оплату за харчування дітей з багатодітних сімей відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 року № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних дошкільних навчальних закладів».

6. Встановити 10,5 годинний режим роботи та час перебування дітей у дошкільній ланці Новомерчицького навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області.

7. Доручити голові Валківської районної ради (Холодному О.М.) у зв’язку із реорганізацією Новомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів у Новомерчицький НВК внести відповідні зміни та подовжити Контракт із директором школи Борщ О.І. як директором НВК.

8. Відділу освіти райдержадміністрації спільно з директором НВК відповідно чинного законодавства України в галузі освіти здійснити укомплектування кадрами і персоналом згідно затвердженого штатного розпису НВК.

9. Рекомендувати Новомерчицькій сільській раді, виходячи з реальних можливостей місцевого бюджету, передбачати відповідні кошти для передачі міжбюджетного трансферту до районного бюджету протягом 2012 року та на наступні роки для створення на базі місцевої загальноосвітньої школи НВК та дальшого його утримання.

10. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Левчук Л.О.) врахувати дане рішення для подальшої роботи.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, охорони здоров’я та у справах ветеранів (Дорожко О.М.); з питань соціально – економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.); з питань планування та бюджету (Шилованов А.С.).»