Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ - ХIX позачергова сесія Валківської районної ради


18.05.2012

Про затвердження Статуту Ков’язького навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХІХ сесія VІ скликання
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів чинного законодавства України в галузі освіти, на виконання рішення Валківської районної ради за № 123-VI від 14 квітня 2011 року «Про затвердження Перспективного плану розвитку мережі навчальних закладів Валківського району» з урахуванням внесених до нього змін; розглянувши клопотання директора Ков’язької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та відділу освіти Валківської районної державної адміністрації, врахувавши пропозиції та висновки профільних постійних комісій районної ради та депутатів, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Статут Ков’язького навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області (далі – НВК) (додається).

2. Директору Ков’язького НВК в установленому порядку провести державну реєстрацію Статуту НВК та подати до районної ради затверджену його копію.

3. Визнати рішення VІ сесії районної ради VІ скликання № 59-VІ від 31.12.2011 року «Про затвердження Статуту Ков’язької ЗОШ І-IІІ ст. Валківської районної ради Харківської області в новій редакції» таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, охорони здоров’я та у справах ветеранів (Дорожко О. М.) та з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку, комунальної власності (Положій О. М.).