Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ - ХX позачергова сесія Валківської районної ради


18.06.2012

Про затвердження Звітів про вартість об’єкту оцінки з метою визначення розміру орендної плати


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
XX сесія VI скликання
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження Звітів про вартість об’єкта оцінки з метою визначення розміру орендної плати

Відповідно до статті 12, 13 Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, на підставі Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням ХVIII сесії районної ради VI скликання від 27 квітня 2012 року та на підставі наданих рецензій, Валківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Звіт про вартість об’єкту оцінки – частини приміщення, що знаходиться за адресою м. Валки вул. К.Лібкнехта 7 літ. А-2 площею 41,6 кв.м., виконаний суб’єктом оціночної діяльності ТОВ «Терра-Інвест» станом на 30.05.2012 р. в сумі 48300 грн ( сорок вісім тисяч триста) гривень 00 коп. (без урахування ПДВ), додається.

2. Затвердити Звіт про вартість об’єкту оцінки – частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою м. Валки вул. Жовтнева 3 , площею 20,9 кв.м., виконаний суб’єктом оціночної діяльності ФОП Жарихін Ю.В. станом на 28.05.2012 р. в сумі 14200 грн ( Чотирнадцять тисяч двісті ) гривень 00 коп. (без урахування ПДВ), додається.