Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ - ХX позачергова сесія Валківської районної ради


19.07.2012

Про надання дозволу районному центру туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді Валківської районної ради на використання коштів спеціального фонду


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХX сесія VІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, Регламенту районної ради, п. 3.4 Інструкції про складання і виконання розпису Державного бюджету України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2002 року № 57, наказу Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 «Про бюджетну класифікацію», наказу Держказначейства № 495 від 25.11.2008 року «Інструкція щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету», згідно Законів України «Про Державний бюджет на 2012 рік», «Про освіту», «Про оздоровлення», «Про позашкільну освіту», на основі рішення Валківської районної ради № 286-VI від 30.12.2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік»; у винятковому порядку, зваживши на вмотивоване та обґрунтоване клопотання відділу освіти Валківської районної державної адміністрації, головного розпорядника коштів районного бюджету; на підставі відповідних висновків фінансового управління Валківської районної державної адміністрації; за погодженням з профільною постійною комісією районної ради з питань планування та бюджету; з метою забезпечення стабільного функціонування закладів освіти району та невідкладного забезпечення стабільного водопостачання районного центру туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді та Ков’язького навчально-виховного комплексу (далі - НВК) Валківської районної ради, підготовки у Ков’язькій територіальній громаді закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти до нового опалювального сезону районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Надати дозвіл районному центру туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді (далі – РЦТКЕУМ) Валківської районної ради на використання коштів спеціального фонду в сумі 3,080 тис. грн. для придбання гідроакумулятора для стабільного водозабезпечення РЦТКЕУМ та Ков’язького НВК.
2. Відділу освіти Валківської районної державної адміністрації спільно із фінансовим управлінням райдержадміністрації забезпечити виконання даного рішення та здійснення відповідних фінансових операцій у відповідності до вимог чинного законодавства України.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування та бюджету (Шилованов А.С.)

Голова районної ради Холодний О.М.