Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ - ХXI сесія Валківської районної ради


31.08.2012

Про припинення трудових відносин на умовах контракту з директором комунального підприємства Валківський районний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
XXI сесія VI скликання
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я


Відповідно до п. 20 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 23, 24 Кодексу Законів про працю України Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району , затвердженого рішенням ХХ сесії районної ради VI скликання від 19 липня 2012 року № 386-VI, на підставі заяви поданої Деркач Л.Ю., районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Припинити трудові відносини з директором комунального підприємства Валківський районний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Деркач Лілією Юріївною шляхом розірвання контракту за особистою заявою з 1 вересня 2012 року (п.1, п.8 ст.36 КЗпП України).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.).