Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ - ХXIII сесія Валківської районної ради


28.12.2012

Про встановлення вартості харчування для дітей у закладах освіти району на 2013 рік


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХХІІІ сесія VІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення вартості харчування для дітей у закладах освіти району на 2013 рік

Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», Регламенту районної ради, з метою належної організації якісного і повноцінного харчування вихованців у дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах району та учнів 1-4 класів та дітей пільгового контингенту у загальноосвітніх навчальних закладах району районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Встановити протягом 2013 року вартість харчування для вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів району, виходячи з розрахунку 12,0 грн. на один день на одну дитину.
2. Встановити протягом 2013 року вартість харчування для учнів 1-4 класів і учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів району, виходячи з розрахунку 6,0 грн. на один день на одну дитину.
3. Рекомендувати сільським, селищним та міському головам відповідними рішеннями місцевих рад встановити на 2013 рік вартість харчування вихованців у місцевих дошкільних навчальних закладах району, виходячи з розрахунку не менше 12,0 грн. на один день на одну дитину.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування та бюджету (Шилованов А. С.).