Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

 Публічна інформація
ОПРИЛЮДНЕННЯ РІШЕННЯ - ХXV сесія Валківської районної ради

18.03.2013

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня»


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХХV сесія VІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня»

Відповідно до п. 19 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, на підставі Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням ХVIII сесії районної ради VI скликання від 27 квітня 2012 року, зваживши на клопотання головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Валківська центральна районна лікарня» Носатова Б.В. районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл балансоутримувачу – комунальному закладу охорони здоров’я «Валківська центральна районна лікарня», що знаходиться за адресою: м. Валки пров. Майський 34 на передачу в оренду двох кімнат, розташованих на 1-му поверсі центрального коридору лікарні, загальною площею 30,4 кв.м.
2. Головному лікарю КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» Носатову Б.В. забезпечити передачу в оренду зазначеного в п.1 майна у встановленому законодавством та районною радою порядку.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики, транспорту, зв’язку та комунальної власності (Положій О.М.).

Голова районної ради Ю. Яцина