Фотогалерея  Гостьова книга  Карта сайту  

   Гостьова книга
Зробити запис в гостьову книгу  
Сайт улыбнулся новизной и красой! Особенно главная - круто! Спасибо админам за роботёнку!!! Желаем дальнейших успехов!

   10.02.2016 Михайлюта Александр   mix89@mail.ru   

Молодцы, райрада, так держать, сайт меняется на глазах! Красиво!

   21.01.2016 Диденко Сергей   did1989@ukr.net   

Поздравляю колектив Валковского райсовета с Новым 2016 годом! Желаю мира, здоровья и процветания! Благодарю за помощь, оказанную мне летом 2015 года. Спасибо Вам за отзывчивые и добрые серца! С Новым годом и Рождеством!

   04.01.2016 Белик Ирина   belik74@mail.ru   

Спасибо за интересный сайт.

   10.03.2015 Евгений   eso1974@mail.ru   

Дякую! Ми відкриті до співпраці в інтернет-просторі на підставі офіційної інформації!

   07.03.2015 Юрій Яцина   vrrada@mail.ru   

Здравствуйте. Спасибо за размещение ссылки на мой сайт. Добавил Ваш сайт тоже в партнеры http://kovyagi.com/about/partnery/

   05.03.2015 Sergey   kovyagicom@ya.ru   

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, кому з ФОП або інш. суб'єктів господарювання встановлені тарифи на мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг та з ким із них укладено договори про надання ритуальних послуг на території м. Валки? Дякую.

   10.02.2014 Микола    Kh_Valki@mail.ru   

Де можна ознайомитися із Програмою розвитку Валківського району на 2014 рік?

   05.02.2014 Федір Бойко    valkivchanin@mail.ru    

Шановний Федоре, інформуємо Вас про те, що саме зараз триває робота над проектом Програми, про яку Ви запитуєте, а саме Програма економічного і соціального розвитку Валківського району на 2014 рік знаходиться в стадії розробки. Над проектом Програми працюють фахівці райдержадміністрації. Напрацьований проект можна переглянути, звернувшись до управління економіки райдержадміністрації та внести свої пропозиції до проекту. Одночасно повідомляємо, що спеціалістами райдержадміністрації зараз також ведеться підготовка проекту Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2014 рік. Запрошуємо Вас, Федір, а також депутатів місцевих рад всіх рівнів та всіх небайдужих мешканців району залучитися до створення зазначених районних Програм.

   05.02.2014 Валківська районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Дякую Вам за те, що є такий офіційний сайт району! Зі святом Вас Дня місцевого самоврядування! 07.12.2013р.

   23.12.2013 Варич Ігор   varich34@mail.ru   

Здрастуйте, Поясніть будь-ласка чому необхідно витрачати робочий час на ходіння по кабінетах для оформлення документів по сінокосах та пасовиськах, за які раптом стало необхідно платити, при цьому більшість людей ними не користується за ненадобністю, або віддаленістю. Як можна відмовитись від таких наділів, куди і кому надати заяву про відмову.

   24.04.2013 Олексій Петренко   validis@yandex.ru   

Шановний Олексію, за роз’ясненнями щодо піднятого Вами питання Валківська районна рада звернулася до відділу Держземагентства у Валківському районі. Відповідно до наданої інформації повідомляємо, що державні акти на земельні ділянки (пасовища) виготовлені в рамках Проекту Світового банку «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток земельного кадастру» та вже оформлені, їх потрібно лише отримати, витративши на це декілька хвилин. Державні акти були виготовлені на ім’я власників сертифікатів, які виявили бажання та особисто написали відповідні заяви, подали пакети документів. Тому необхідність в такій земельній ділянці кожен громадянин вирішував особисто. Місце знаходження земельної ділянки визначалося жеребкуванням на загальних зборах територіальних громад. Питання сплати податків не відноситься до повноважень відділу Держземагентства. Відповідно до ст.ст. 140, 142 Земельного Кодексу України для відмови від земельної ділянки потрібно написати відповідну заяву до Валківської районної державної адміністрації про добровільну відмову від власності на земельну ділянку.

   24.04.2013 Валківська районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Інтелігент у суспільстві є взірець високої культури, моралі, освіченості, який особистим прикладом протягом багатостолітньої історії був, є і буде наріжним каменем позитивних змін, зрушень, щоб бути у гармонії із собою, із оточуючою природою. Валківчанин.

   19.04.2013 Валківчанин   valkivchanin@mail.ru   

Шановний Сергію! Підняті Вами питання згідно до діючого законодавства належать до компетенції районної державної адміністрації, зокрема питання укладання договорів оренди земель, що знаходяться за межами населених пунктів, нагляду та контролю за виконанням умов оренди, дотримання природоохоронних норм таке інше. Тому за необхідною Вам інформацією пропонуємо звернутися з офіційним листом до Валківської райдержадміністрації.
Просимо вибачення за затримку з відповіддю у зв’язку з проведенням технічних робіт на сайті.


   02.04.2013 Валківська районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Добрый день. Где можно ознакомиться с Режимом рыбохозяйственной эксплуатации и договором аренды пруда находящегося между Бараново и Россохивкой и какой государственный орган осуществляет контроль за соблюдением условий аренды и Режимом.Спасибо.

   20.03.2013 Сергей   etrans@inbox.ru   

Вітаю Вас, шановний Юрію Дмитровичу, із обранням головою районної ради. Бажаю нових звершень і досягнень в ім’я процвітання Валківщини

   20.02.2013 Набока Світлана   nabokas@list.ru   

Дякую за звернення! З Новим роком! iskravalki@rambler.ru (05753) 5 13 08, 5 18 03 5 1254, 51504, Шевченко Валентина Петрівна - начальник. З повагою, Яцина Ю.Д. Заступник голови районної ради

   05.01.2013 Яцина Юрій Дмитрович   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Добрий день! Не знайшла на вашому сайті електронну адресу Відділу культури і туризму. Невже її немає?

   04.01.2013 Людмила   vcegdadlamenya@mail.ru   

По данным Центрального Архива Минестерства Обороны Россиской Федерации во время освобождения Валковского района от немцев 30 августа 1943 года погиб мой дядя Нафеев Бари шарипзянович 1925 года рождения который был похоронен на западной окраине хутора Киросарский или Кирогарский (По данным того же архива он числится как Кафеев Лары Шарназович но по месту призыва и по месту проживания родителей он является нашим родственником так как аналогичной фамилией в нашей деревне ни кто не проживает)Но выше указанный хутор на современной карте вашего района отсутствует, в связи с этим я убедительно прошу Вас сообщить мне местоположение данного хутора если это возможно. Мой почтовый адрес РФ Республика Татарстан Город Буинск ул. Садовая дом 15

   29.11.2012 Нафеев Нияз Минегалеевич    nafeev_niaz@mail.ru   

Пані Юлія! Ваше звернення передано районною радою до КП"Вода" і опрацьовується відповідними службами. По закінченню перевірки якості води Вас буде поінформовано додатково. Керівництвом району вживаються вичерпні заходи, щоб не допустити припинення водопостачання і водовідведення, особливо у місті Валки. Дякуємо за звернення! З повагою до Вас, Валківська районна рада

   10.05.2012 Валківська районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

 Усього вiдгукiв - 951-20  21-40  41-60  61-80  81-95