Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради / та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
Дякуємо, пане Сергію, за Ваше звернення. Все виправлено, підправлено, - відтепер всі файли завантажуються (технічні обмеження сайту щодо розміщення надгромістких файлів). Додатково матеріали відправлені і на Вашу електронну адресу. Дякуємо за співпрацю! З повагою, Валківська районна рада

   17.08.2017 Валківська районна рада      

Здравствуйте. Вы можете нормально выложить файлы "На клопотання Ков’язької селищної ради оприлюднюється Генеральний План смт. Ков’яги" так как скачивается с 6 файлов только 2. наймите уже компетентного человека для работы с сайтом.

   16.08.2017 Сергей      

В Александровской ООШ директор В.В.Костыльова берет взятки от родителей и собирают деньги за питания себе в карман!Прошу принять меры,либо мы родители обратимся в прокуратуру,также относится к персоналу с матами и постоянно кого то хотят уволить,почему из-за этой алкоголички должны страдать люди и дети!с ув.Родительский комитет

   22.07.2017 Ирина Богомол      

Добрый день!Помогите пожалуйста в решении проблемы по водоснабжению в селе Снежов. Люди которые живут на вторых этажах целое лето находятся без воды. Обращение в комунхоз результатов не имеет. Спасибо.

   02.07.2017 Анна      

Доброго дня пане Дмитро!! Дякуємо що вийшли на наш сайт і звернулися з пропозиціями щодо співпраці. Рекомендую звернутися з цим за належністю до Валківської міської ради, яка працює в цьому напрямку! Дякую! З повагою, заступник голови районної ради Яцина Ю.Д.

   21.06.2017 ЯЦИНА Ю.Д.      

знайшов інформацію в Нете, щодо роботи органів самоорганізації вашего міста. обраний головою ОСН будинкового комітету жителів 5 буд Рибної вул у м Львові. цікаво що робиться в інших осередках самоорганізації. вдячний за доступ до програми фінансування ОСНів.

   18.06.2017 Дмитро Веділін      

Сайт улыбнулся новизной и красой! Особенно главная - круто! Спасибо админам за роботёнку!!! Желаем дальнейших успехов!

   10.02.2016 Михайлюта Александр      

Молодцы, райрада, так держать, сайт меняется на глазах! Красиво!

   21.01.2016 Диденко Сергей      

Поздравляю колектив Валковского райсовета с Новым 2016 годом! Желаю мира, здоровья и процветания! Благодарю за помощь, оказанную мне летом 2015 года. Спасибо Вам за отзывчивые и добрые серца! С Новым годом и Рождеством!

   04.01.2016 Белик Ирина      

Спасибо за интересный сайт.

   10.03.2015 Евгений      

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101