Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради / та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
Дякую! Ми відкриті до співпраці в інтернет-просторі на підставі офіційної інформації!

   07.03.2015 Юрій Яцина   [email protected]   

Здравствуйте. Спасибо за размещение ссылки на мой сайт. Добавил Ваш сайт тоже в партнеры http://kovyagi.com/about/partnery/

   05.03.2015 Sergey   [email protected]   

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, кому з ФОП або інш. суб'єктів господарювання встановлені тарифи на мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг та з ким із них укладено договори про надання ритуальних послуг на території м. Валки? Дякую.

   10.02.2014 Микола    [email protected]   

Де можна ознайомитися із Програмою розвитку Валківського району на 2014 рік?

   05.02.2014 Федір Бойко    [email protected]    

Шановний Федоре, інформуємо Вас про те, що саме зараз триває робота над проектом Програми, про яку Ви запитуєте, а саме Програма економічного і соціального розвитку Валківського району на 2014 рік знаходиться в стадії розробки. Над проектом Програми працюють фахівці райдержадміністрації. Напрацьований проект можна переглянути, звернувшись до управління економіки райдержадміністрації та внести свої пропозиції до проекту. Одночасно повідомляємо, що спеціалістами райдержадміністрації зараз також ведеться підготовка проекту Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2014 рік. Запрошуємо Вас, Федір, а також депутатів місцевих рад всіх рівнів та всіх небайдужих мешканців району залучитися до створення зазначених районних Програм.

   05.02.2014 Валківська районна рада   [email protected]   

Дякую Вам за те, що є такий офіційний сайт району! Зі святом Вас Дня місцевого самоврядування! 07.12.2013р.

   23.12.2013 Варич Ігор   [email protected]   

Здрастуйте, Поясніть будь-ласка чому необхідно витрачати робочий час на ходіння по кабінетах для оформлення документів по сінокосах та пасовиськах, за які раптом стало необхідно платити, при цьому більшість людей ними не користується за ненадобністю, або віддаленістю. Як можна відмовитись від таких наділів, куди і кому надати заяву про відмову.

   24.04.2013 Олексій Петренко   [email protected]   

Шановний Олексію, за роз’ясненнями щодо піднятого Вами питання Валківська районна рада звернулася до відділу Держземагентства у Валківському районі. Відповідно до наданої інформації повідомляємо, що державні акти на земельні ділянки (пасовища) виготовлені в рамках Проекту Світового банку «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток земельного кадастру» та вже оформлені, їх потрібно лише отримати, витративши на це декілька хвилин. Державні акти були виготовлені на ім’я власників сертифікатів, які виявили бажання та особисто написали відповідні заяви, подали пакети документів. Тому необхідність в такій земельній ділянці кожен громадянин вирішував особисто. Місце знаходження земельної ділянки визначалося жеребкуванням на загальних зборах територіальних громад. Питання сплати податків не відноситься до повноважень відділу Держземагентства. Відповідно до ст.ст. 140, 142 Земельного Кодексу України для відмови від земельної ділянки потрібно написати відповідну заяву до Валківської районної державної адміністрації про добровільну відмову від власності на земельну ділянку.

   24.04.2013 Валківська районна рада   [email protected]   

Інтелігент у суспільстві є взірець високої культури, моралі, освіченості, який особистим прикладом протягом багатостолітньої історії був, є і буде наріжним каменем позитивних змін, зрушень, щоб бути у гармонії із собою, із оточуючою природою. Валківчанин.

   19.04.2013 Валківчанин   [email protected]   

Шановний Сергію! Підняті Вами питання згідно до діючого законодавства належать до компетенції районної державної адміністрації, зокрема питання укладання договорів оренди земель, що знаходяться за межами населених пунктів, нагляду та контролю за виконанням умов оренди, дотримання природоохоронних норм таке інше. Тому за необхідною Вам інформацією пропонуємо звернутися з офіційним листом до Валківської райдержадміністрації.
Просимо вибачення за затримку з відповіддю у зв’язку з проведенням технічних робіт на сайті.


   02.04.2013 Валківська районна рада   [email protected]   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101