Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради / та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
Добрый день. Где можно ознакомиться с Режимом рыбохозяйственной эксплуатации и договором аренды пруда находящегося между Бараново и Россохивкой и какой государственный орган осуществляет контроль за соблюдением условий аренды и Режимом.Спасибо.

   20.03.2013 Сергей   [email protected]   

Вітаю Вас, шановний Юрію Дмитровичу, із обранням головою районної ради. Бажаю нових звершень і досягнень в ім’я процвітання Валківщини

   20.02.2013 Набока Світлана   [email protected]   

Дякую за звернення! З Новим роком! [email protected] (05753) 5 13 08, 5 18 03 5 1254, 51504, Шевченко Валентина Петрівна - начальник. З повагою, Яцина Ю.Д. Заступник голови районної ради

   05.01.2013 Яцина Юрій Дмитрович   [email protected]   

Добрий день! Не знайшла на вашому сайті електронну адресу Відділу культури і туризму. Невже її немає?

   04.01.2013 Людмила   [email protected]   

По данным Центрального Архива Минестерства Обороны Россиской Федерации во время освобождения Валковского района от немцев 30 августа 1943 года погиб мой дядя Нафеев Бари шарипзянович 1925 года рождения который был похоронен на западной окраине хутора Киросарский или Кирогарский (По данным того же архива он числится как Кафеев Лары Шарназович но по месту призыва и по месту проживания родителей он является нашим родственником так как аналогичной фамилией в нашей деревне ни кто не проживает)Но выше указанный хутор на современной карте вашего района отсутствует, в связи с этим я убедительно прошу Вас сообщить мне местоположение данного хутора если это возможно. Мой почтовый адрес РФ Республика Татарстан Город Буинск ул. Садовая дом 15

   29.11.2012 Нафеев Нияз Минегалеевич    [email protected]   

Пані Юлія! Ваше звернення передано районною радою до КП"Вода" і опрацьовується відповідними службами. По закінченню перевірки якості води Вас буде поінформовано додатково. Керівництвом району вживаються вичерпні заходи, щоб не допустити припинення водопостачання і водовідведення, особливо у місті Валки. Дякуємо за звернення! З повагою до Вас, Валківська районна рада

   10.05.2012 Валківська районна рада   [email protected]   

На вулиці Перемоги знову не має води! Хотілось би знати скільки ще буде продовжуватися це неподобство?! Мало того, що вода жахливої якості, так її ще завжди немає! За що ми платимо? Ціна за воду не відповідає її якості і якості обслуговування населення! При такій якості, я думаю, що для населення масиву Перемоги треба розробити свої тарифи на воду. Крім того, що ми шкодимо своєму здоров’ю, вживаючи цю воду, так ще ламається побутова техніка ( пральні машинки, водонагрівачі і т.д.).

   07.05.2012 Юлія   [email protected]   

Так. Валківська районна рада запрошує до співпраці в розрізі інформаційних технологій. Сподобвся і створений Вами сайт. Бажаємо Вам успіхів і вдячних відвідувачів.

   25.04.2012 Валківська райрада   [email protected]   

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна на вашому сайті розмістити банер та посилання на мій сайт про місто Валки? http://valky.at.ua/

   23.04.2012 Юлія Котелевець   [email protected]   

Шановна Ірино! Дякуємо за звернення! Надіслали Вам електронною поштою вичерпну для Вас інформацію, однак, не отримавши від Вас підтвердження про отримання, розмістили цю інформацію у розділі сайту "Публічна інформація" за 12.04.2012.

   12.04.2012 Валківська районна рада   [email protected]   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101