Фотогалерея  Гостьова книга  Карта сайту  

   Гостьова книга
Зробити запис в гостьову книгу  
На вулиці Перемоги знову не має води! Хотілось би знати скільки ще буде продовжуватися це неподобство?! Мало того, що вода жахливої якості, так її ще завжди немає! За що ми платимо? Ціна за воду не відповідає її якості і якості обслуговування населення! При такій якості, я думаю, що для населення масиву Перемоги треба розробити свої тарифи на воду. Крім того, що ми шкодимо своєму здоров’ю, вживаючи цю воду, так ще ламається побутова техніка ( пральні машинки, водонагрівачі і т.д.).

   07.05.2012 Юлія   juli.1975@yandex.ru   

Так. Валківська районна рада запрошує до співпраці в розрізі інформаційних технологій. Сподобвся і створений Вами сайт. Бажаємо Вам успіхів і вдячних відвідувачів.

   25.04.2012 Валківська райрада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна на вашому сайті розмістити банер та посилання на мій сайт про місто Валки? http://valky.at.ua/

   23.04.2012 Юлія Котелевець   jylia11-11@yandex.ru   

Шановна Ірино! Дякуємо за звернення! Надіслали Вам електронною поштою вичерпну для Вас інформацію, однак, не отримавши від Вас підтвердження про отримання, розмістили цю інформацію у розділі сайту "Публічна інформація" за 12.04.2012.

   12.04.2012 Валківська районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Добрий день! Де можна переглянути тарифи на соціальну допомогу робітників Валківського терцентру для пенсіонерів та інвалідів? Чи не могли б ви їх опублікувати? Хотіла б оформити догляд за своєю мамою, бо сама проживаю в іншій країні. Дякую.

   05.04.2012 Ірина   k0904@yandex.ru   

Доброго вечора.можливо допоможите.одна жінка під ім`ям Шатравко Марина домовилась зі мною про відправлення посилки з Київа.пообіцяла оплатити.адресу вказала м Валки 63002 перев.Федоренко буд 3.я чекаю грошей 3 тижні, нічого- глухо. номеру не маю телефону.скажіть будь ласка чи дійсно є така людина в м Валки по такій адресі.допоможіть мені.дякую.з повагою Надія.

   05.03.2012 nadya_ch   nadya_cherkashyna@ukr.net   

Здравствуйте! Вот увидел Ваш сайт, Яцыны Ю.Д. творения, и решил написать. Легко и доступно. Фото при случае могу подрегулировать! А в общем хорошо. С уважением, фотохудожник-фрилансер Василий Апанасенко.

   11.02.2012 Василий Апанасенко   artsee@ukr.net   

Василий, дружище!!! Огромное спасибо что увидел и не промолчал, а написал, до твоего фото-совершенства работ нам конечно далеко, но в Интернет-пространстве стараемся работать, как орган публичной власти открыто, доступно, информационно и прозрачно! Спасибо тебе за поддержку! Удачи, увидимся! С уважением, Администратор сайта, зам. пред. райсовета Яцына Ю.Д.

   11.02.2012 Юрий Яцына   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Шановний пане Вікторе! Дякуємо за Вашу небайдужість до місцевого самоврядування. Наша спільна мета - покращення ефективності роботи депутатів місцевих рад. Так,минула сесія міськради проаналізувала і участь депутатів у роботі сесій, - теж готуються керівництвом відповідні висновки!

   03.11.2011 Районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Повертаємося до депутатівмісьради.Є такий фільм "Их знали только в лицо". Так ось наших депутатів виборці вже забули "в лицо".І таких інфантильних депутатів не хочуть бачити.Нехай депутати звітують на сторінках "Сільських новин",а виборці зроблять висновок,чи потрібні такі депутати,чи,може,потрібне їх позачергове переобрання. СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ СЛАВА!

   01.11.2011 Віктор   zxc@mail.ru   

Минув рік з часу виборів депутатів міськради,і що? Ніхто нікого не бачить і ніхто нічого не чує. Депутати з виборцями не спілкуються і користі з них як з козла молока.Навіщо нам такі депутати-лежебоки? СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ СЛАВА!

   31.10.2011 Віктор   qwerty.1967@bk.ru   

Шановний пане Вікторе! Запрошуємо Вас до районної ради для організації співпраці з депутатами. За рік роботи депутати згідно з Законом повинні прозвітувати перед громадою, що і покаже внесок кожного в розвиток місцевих громад!

   31.10.2011 районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Щирі вітання всім колегам місцевого самоврядування Валківщини, окремі - районній раді,завдячуючи за підтримку! Закінчую успішно складати осінню сесію в ХарРІ НАДУ!До скорої зустрічі! З повагою, Яцина Ю.Д.

   19.10.2011 Юрій Яцина   YatsY@mail.ru   

Здравствуйте уважаемые депутаты. Убедительная просьба навести порядок с дорогой на Корживке(ул.Ленина к бывшей речке)и не трогать огороды пенсионеров-ветеранов, имевших несчастье проживать на окраине г. Валки на Корживке."Дорогой" мэр может только давать указания, и поджегать сухостой рядом с домами. Все наше детство прошло на берегу реки Мжи: и купались, и сами чистили речку и берега.Теперь речки нет, остался ручеек, текущий через железную трубу.Теперь с молчаливого согласия мэра, трубу решили убрать и сдать на металлолом. Гражданин мэр, оставьте в покое пенсионеров, сделайте дорогу, хватит мест под котеджи и в других местах. Надеемся на понимание и на то, что мэр разберется в своих владениях, выслушает обе конфликтующие стороны и не оставит письмо без внимания. С уважением, уроженка г. Валки.

   13.08.2011 Рипная Ирина Ивановна   irina_ripnaya@mail.ru   

Добрый день Вам! Живу в Харькове, но благодаря Вашим новостям все знаю о Родине. Спасибо и за приглашения на мероприятия, благодаря чему я с друзьями приезжаю к Вам отдохнуть! Спасибо! Удачи Вам!

   14.07.2011 Новіков Олексій   NoV_O@mail.ru   

test one more time

   11.07.2011 Григорий   gregory.edigarov@gmail.com   

У Вас прекрасный сайт, предлагаю Вам зарегистрировать его в бесплатном каталоге на сайте http://dizel.ucoz.com/dir

   23.01.2011 Saha Bedak   BedakSaha@hotmail.com   

Шановні колеги!В День Соборності України бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! З повагою, А.В.Моченков

   21.01.2011 ПП "Сильна Україна"   tpu.kharkov.obl@gmail.com   

Поздравляю с КрЕщЕнИеМ! Пусть крещенские морозы освещают ваши грёзы.Ангела дыханья пусть прогоняет вашу грусть.Пусть крещенская вода даст здоровья на года!Дом ваш пусть наполнят Ангелы пением!Со Святым Крещением!!!

   20.01.2011 elena voloschinova    maxsim-10@mail.ru   

Величезне спасибі Вам. Я дозвонилася, ми поспілкувалися.Хай Вам Бог помогає! Вас вітаю з святом.

   18.01.2011 Елена Волошинова    maxsim - 10@mail.ru    

 Усього вiдгукiв - 951-20  21-40  41-60  61-80  81-95