Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради http://www.valki.kharkov.ua/ та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
Добрый день. Где можно ознакомиться с Режимом рыбохозяйственной эксплуатации и договором аренды пруда находящегося между Бараново и Россохивкой и какой государственный орган осуществляет контроль за соблюдением условий аренды и Режимом.Спасибо.

   20.03.2013 Сергей   etrans@inbox.ru   

Вітаю Вас, шановний Юрію Дмитровичу, із обранням головою районної ради. Бажаю нових звершень і досягнень в ім’я процвітання Валківщини

   20.02.2013 Набока Світлана   nabokas@list.ru   

Дякую за звернення! З Новим роком! iskravalki@rambler.ru (05753) 5 13 08, 5 18 03 5 1254, 51504, Шевченко Валентина Петрівна - начальник. З повагою, Яцина Ю.Д. Заступник голови районної ради

   05.01.2013 Яцина Юрій Дмитрович   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Добрий день! Не знайшла на вашому сайті електронну адресу Відділу культури і туризму. Невже її немає?

   04.01.2013 Людмила   vcegdadlamenya@mail.ru   

По данным Центрального Архива Минестерства Обороны Россиской Федерации во время освобождения Валковского района от немцев 30 августа 1943 года погиб мой дядя Нафеев Бари шарипзянович 1925 года рождения который был похоронен на западной окраине хутора Киросарский или Кирогарский (По данным того же архива он числится как Кафеев Лары Шарназович но по месту призыва и по месту проживания родителей он является нашим родственником так как аналогичной фамилией в нашей деревне ни кто не проживает)Но выше указанный хутор на современной карте вашего района отсутствует, в связи с этим я убедительно прошу Вас сообщить мне местоположение данного хутора если это возможно. Мой почтовый адрес РФ Республика Татарстан Город Буинск ул. Садовая дом 15

   29.11.2012 Нафеев Нияз Минегалеевич    nafeev_niaz@mail.ru   

Пані Юлія! Ваше звернення передано районною радою до КП"Вода" і опрацьовується відповідними службами. По закінченню перевірки якості води Вас буде поінформовано додатково. Керівництвом району вживаються вичерпні заходи, щоб не допустити припинення водопостачання і водовідведення, особливо у місті Валки. Дякуємо за звернення! З повагою до Вас, Валківська районна рада

   10.05.2012 Валківська районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

На вулиці Перемоги знову не має води! Хотілось би знати скільки ще буде продовжуватися це неподобство?! Мало того, що вода жахливої якості, так її ще завжди немає! За що ми платимо? Ціна за воду не відповідає її якості і якості обслуговування населення! При такій якості, я думаю, що для населення масиву Перемоги треба розробити свої тарифи на воду. Крім того, що ми шкодимо своєму здоров’ю, вживаючи цю воду, так ще ламається побутова техніка ( пральні машинки, водонагрівачі і т.д.).

   07.05.2012 Юлія   juli.1975@yandex.ru   

Так. Валківська районна рада запрошує до співпраці в розрізі інформаційних технологій. Сподобвся і створений Вами сайт. Бажаємо Вам успіхів і вдячних відвідувачів.

   25.04.2012 Валківська райрада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна на вашому сайті розмістити банер та посилання на мій сайт про місто Валки? http://valky.at.ua/

   23.04.2012 Юлія Котелевець   jylia11-11@yandex.ru   

Шановна Ірино! Дякуємо за звернення! Надіслали Вам електронною поштою вичерпну для Вас інформацію, однак, не отримавши від Вас підтвердження про отримання, розмістили цю інформацію у розділі сайту "Публічна інформація" за 12.04.2012.

   12.04.2012 Валківська районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Добрий день! Де можна переглянути тарифи на соціальну допомогу робітників Валківського терцентру для пенсіонерів та інвалідів? Чи не могли б ви їх опублікувати? Хотіла б оформити догляд за своєю мамою, бо сама проживаю в іншій країні. Дякую.

   05.04.2012 Ірина   k0904@yandex.ru   

Доброго вечора.можливо допоможите.одна жінка під ім`ям Шатравко Марина домовилась зі мною про відправлення посилки з Київа.пообіцяла оплатити.адресу вказала м Валки 63002 перев.Федоренко буд 3.я чекаю грошей 3 тижні, нічого- глухо. номеру не маю телефону.скажіть будь ласка чи дійсно є така людина в м Валки по такій адресі.допоможіть мені.дякую.з повагою Надія.

   05.03.2012 nadya_ch   nadya_cherkashyna@ukr.net   

Здравствуйте! Вот увидел Ваш сайт, Яцыны Ю.Д. творения, и решил написать. Легко и доступно. Фото при случае могу подрегулировать! А в общем хорошо. С уважением, фотохудожник-фрилансер Василий Апанасенко.

   11.02.2012 Василий Апанасенко   artsee@ukr.net   

Василий, дружище!!! Огромное спасибо что увидел и не промолчал, а написал, до твоего фото-совершенства работ нам конечно далеко, но в Интернет-пространстве стараемся работать, как орган публичной власти открыто, доступно, информационно и прозрачно! Спасибо тебе за поддержку! Удачи, увидимся! С уважением, Администратор сайта, зам. пред. райсовета Яцына Ю.Д.

   11.02.2012 Юрий Яцына   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Шановний пане Вікторе! Дякуємо за Вашу небайдужість до місцевого самоврядування. Наша спільна мета - покращення ефективності роботи депутатів місцевих рад. Так,минула сесія міськради проаналізувала і участь депутатів у роботі сесій, - теж готуються керівництвом відповідні висновки!

   03.11.2011 Районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Повертаємося до депутатівмісьради.Є такий фільм "Их знали только в лицо". Так ось наших депутатів виборці вже забули "в лицо".І таких інфантильних депутатів не хочуть бачити.Нехай депутати звітують на сторінках "Сільських новин",а виборці зроблять висновок,чи потрібні такі депутати,чи,може,потрібне їх позачергове переобрання. СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ СЛАВА!

   01.11.2011 Віктор   zxc@mail.ru   

Минув рік з часу виборів депутатів міськради,і що? Ніхто нікого не бачить і ніхто нічого не чує. Депутати з виборцями не спілкуються і користі з них як з козла молока.Навіщо нам такі депутати-лежебоки? СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ СЛАВА!

   31.10.2011 Віктор   qwerty.1967@bk.ru   

Шановний пане Вікторе! Запрошуємо Вас до районної ради для організації співпраці з депутатами. За рік роботи депутати згідно з Законом повинні прозвітувати перед громадою, що і покаже внесок кожного в розвиток місцевих громад!

   31.10.2011 районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Щирі вітання всім колегам місцевого самоврядування Валківщини, окремі - районній раді,завдячуючи за підтримку! Закінчую успішно складати осінню сесію в ХарРІ НАДУ!До скорої зустрічі! З повагою, Яцина Ю.Д.

   19.10.2011 Юрій Яцина   YatsY@mail.ru   

Здравствуйте уважаемые депутаты. Убедительная просьба навести порядок с дорогой на Корживке(ул.Ленина к бывшей речке)и не трогать огороды пенсионеров-ветеранов, имевших несчастье проживать на окраине г. Валки на Корживке."Дорогой" мэр может только давать указания, и поджегать сухостой рядом с домами. Все наше детство прошло на берегу реки Мжи: и купались, и сами чистили речку и берега.Теперь речки нет, остался ручеек, текущий через железную трубу.Теперь с молчаливого согласия мэра, трубу решили убрать и сдать на металлолом. Гражданин мэр, оставьте в покое пенсионеров, сделайте дорогу, хватит мест под котеджи и в других местах. Надеемся на понимание и на то, что мэр разберется в своих владениях, выслушает обе конфликтующие стороны и не оставит письмо без внимания. С уважением, уроженка г. Валки.

   13.08.2011 Рипная Ирина Ивановна   irina_ripnaya@mail.ru   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101