Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради / та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
Добрий день! Де можна переглянути тарифи на соціальну допомогу робітників Валківського терцентру для пенсіонерів та інвалідів? Чи не могли б ви їх опублікувати? Хотіла б оформити догляд за своєю мамою, бо сама проживаю в іншій країні. Дякую.

   05.04.2012 Ірина   [email protected]   

Доброго вечора.можливо допоможите.одна жінка під ім`ям Шатравко Марина домовилась зі мною про відправлення посилки з Київа.пообіцяла оплатити.адресу вказала м Валки 63002 перев.Федоренко буд 3.я чекаю грошей 3 тижні, нічого- глухо. номеру не маю телефону.скажіть будь ласка чи дійсно є така людина в м Валки по такій адресі.допоможіть мені.дякую.з повагою Надія.

   05.03.2012 nadya_ch   [email protected]   

Здравствуйте! Вот увидел Ваш сайт, Яцыны Ю.Д. творения, и решил написать. Легко и доступно. Фото при случае могу подрегулировать! А в общем хорошо. С уважением, фотохудожник-фрилансер Василий Апанасенко.

   11.02.2012 Василий Апанасенко   [email protected]   

Василий, дружище!!! Огромное спасибо что увидел и не промолчал, а написал, до твоего фото-совершенства работ нам конечно далеко, но в Интернет-пространстве стараемся работать, как орган публичной власти открыто, доступно, информационно и прозрачно! Спасибо тебе за поддержку! Удачи, увидимся! С уважением, Администратор сайта, зам. пред. райсовета Яцына Ю.Д.

   11.02.2012 Юрий Яцына   [email protected]   

Шановний пане Вікторе! Дякуємо за Вашу небайдужість до місцевого самоврядування. Наша спільна мета - покращення ефективності роботи депутатів місцевих рад. Так,минула сесія міськради проаналізувала і участь депутатів у роботі сесій, - теж готуються керівництвом відповідні висновки!

   03.11.2011 Районна рада   [email protected]   

Повертаємося до депутатівмісьради.Є такий фільм "Их знали только в лицо". Так ось наших депутатів виборці вже забули "в лицо".І таких інфантильних депутатів не хочуть бачити.Нехай депутати звітують на сторінках "Сільських новин",а виборці зроблять висновок,чи потрібні такі депутати,чи,може,потрібне їх позачергове переобрання. СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ СЛАВА!

   01.11.2011 Віктор   [email protected]   

Минув рік з часу виборів депутатів міськради,і що? Ніхто нікого не бачить і ніхто нічого не чує. Депутати з виборцями не спілкуються і користі з них як з козла молока.Навіщо нам такі депутати-лежебоки? СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ СЛАВА!

   31.10.2011 Віктор   [email protected]   

Шановний пане Вікторе! Запрошуємо Вас до районної ради для організації співпраці з депутатами. За рік роботи депутати згідно з Законом повинні прозвітувати перед громадою, що і покаже внесок кожного в розвиток місцевих громад!

   31.10.2011 районна рада   [email protected]   

Щирі вітання всім колегам місцевого самоврядування Валківщини, окремі - районній раді,завдячуючи за підтримку! Закінчую успішно складати осінню сесію в ХарРІ НАДУ!До скорої зустрічі! З повагою, Яцина Ю.Д.

   19.10.2011 Юрій Яцина   [email protected]   

Здравствуйте уважаемые депутаты. Убедительная просьба навести порядок с дорогой на Корживке(ул.Ленина к бывшей речке)и не трогать огороды пенсионеров-ветеранов, имевших несчастье проживать на окраине г. Валки на Корживке."Дорогой" мэр может только давать указания, и поджегать сухостой рядом с домами. Все наше детство прошло на берегу реки Мжи: и купались, и сами чистили речку и берега.Теперь речки нет, остался ручеек, текущий через железную трубу.Теперь с молчаливого согласия мэра, трубу решили убрать и сдать на металлолом. Гражданин мэр, оставьте в покое пенсионеров, сделайте дорогу, хватит мест под котеджи и в других местах. Надеемся на понимание и на то, что мэр разберется в своих владениях, выслушает обе конфликтующие стороны и не оставит письмо без внимания. С уважением, уроженка г. Валки.

   13.08.2011 Рипная Ирина Ивановна   [email protected]   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101