Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради / та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
Всіх жителів Валківщини із Новим роком!!!

   30.12.2010 СНІГУРОНЬКА:)))   NOVIY GOD 2011^))   

здравствуйте, уважаемые, валковчане, всех с наступающим новым годом. Помогите , пожалуйста найти мою подругу Сиренко(Михайлову) Светлану Николаевну 1965 года рождения, работала раньше учителем русского языка.Если что-то знаете о ней , сообщите. Заранее благодарна.

   29.12.2010 Елена Волошинова   [email protected]   

Дорогие друзья! Поздравляю з професиональным праздником, желаю здоровья и успехов во всем!!!

   07.12.2010 Тесленко П.И.   [email protected]   

Я також приєднуюся к попередньому побажанню,і теж поздоровляю вас з днем місцевого самоврядування бажаю вам міцного здоровьячка добра та злагоди і успіхів в праці

   07.12.2010 Олександр Цибульник   [email protected]   

Вітаю Холодного О.М. та Яцину Ю.Д. з обранням на посади голови та заступника Валківської районної ради. Бажаю успіхів і здоровя!!!

   16.11.2010 Цибульник Олександр   [email protected]   

Відповідно до Положення про почесні звання України зі змінами та доповненнями та згідно з Указом Президента № 963/2004 від 21.08.2004 року матерям, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, присуджується почесне звання «Мати-героїня України».

   12.10.2010 Юрій Яцина   [email protected]   

Скажите пожалуйста, если моя мама родила и воспитала 5-х детей, ей могут присвоить мать-героиня???? 2 детей учатся в техникуме, 1 в академии, 1 - инвалид 1 группы, 1 - работает на маленькую зарплату. С ув. Юлия.

   01.10.2010 Юлия   [email protected]   

17 вересня знаменна дата 67-ма річниця визволення міста Валки від фашиських загарбників. Визволення Харьковської області началося із села Огульців Валковського района 1943 року. Валковський район став первим, в якому красна армія відчистила від німецьких захватчицьких. Поздоровляю Валковчан а також всіх мешканців Валківського району зі святом визволення міста Валки від фашиських загарбників і бажаю вам міцного здоровьяка успіхів і по більше любові до свого краю.... З повагою адміністратор сайт села Огульці Олександр Цибульник

   19.09.2010 Олександр Цибульник   [email protected]   

Дякуємо за добрі відгуки, за створення Огульцівського сайту і бажаємо йому процвітання і добрих новин. З повагою, Валківська районна рада.

   04.08.2010 Яцина Юрій Дмитрович   [email protected]   

Хороший сайт и очень понравился очень много написано, хороший дизайн и правильно оформлен , я даже не знал что есть такой хороший сайт, а я вот создал сайт про село Огульцы http://ogulczi.ucoz.ru это не далеко от Валок 15 минут езды, если кому то интересно узнать о Огульцах заходите!!! рад буду гостям... ЭТО НЕ РЕКЛАМА САЙТА как некоторые считают

   22.07.2010 Цибульник, Александр, леонидович   [email protected]   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101