Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради / та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
Hello people of the beautiful city Valky. In the town of yours was born May 5, 1924 my father, Nikolai BELECKY. Trying to find anything about him. If someone who is this name awareness, so please contact me on my mail. [email protected]

   29.06.2010 Viktor Belecký   [email protected]   

подскажите пожалуйста через какого интернет провайдера можно подключить интернет в Валках.

   25.06.2010 алексей   [email protected]   

Звертайтесь з вівторка до ВАТ "Укртелеком" -(Костін М.Ю.) 5-14-06

   25.06.2010 Яцина ЮД   [email protected]   

Всіх випускників району зі святом!!! Щасти нам!!!

   28.05.2010 Випускниця   .   

Мої найкращі вітання та побажання всім!!! Щасти Вам!

   25.05.2010 ХарРІ НАДУ   [email protected]   

Гарний сайт, молодці!

   20.05.2010 Сілевко Олена   [email protected]   

Всіх жителів Валківщини зі світлим Днем Перемоги!!! Велика вдячність тим, хто наближав цей радісний день!!!

   08.05.2010 ,   ,   

Шановний Олександре Миколайовичу! Була висловлена думка лише з приводу слів, сказаних Черновим С.І. на сесії облради. Контролем за використанням коштів повинна займатися не громада, а уповноважені на це органи.

   23.04.2010 Раніше НЕЗАДОВОЛЕНИЙ   ___________________________________   

Так,цікаво куди поділося 270 тис гривень... А ми говоримо про якісь конкретні пропозиції. Потрібно спочатку не приводити їх,а навести порядок в кадрах,щоб лише тоді мати реальну можливість прцювати дієво.І головне,щоб потім не виникало питань,куди "спускаються " кошти...

   16.04.2010 НЕЗАДОВОЛЕНИЙ   ------------------------------------------------   

Шановний пане Незадоволений ! Прошу уточнити про 270 тисяч гривень. Якщо маете конкретну інформацію давайте звернемось до КРУ. Голова ради О.Холодний

   16.04.2010 Холодний   Районна рада   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101