Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради / та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
Валківщино, з Днем Сміху!!! Бажаю, щоб веселий настрій супроводжував вас увесь рік! :)) А негаразди та поганий настрій обходили нас з Вами далекою дорогою!

   01.04.2010 :)))))))))))))))))   :))))   

Валківська районна рада дякує Вам за теплі весняні слова і бажає всім оптимізму і невичерпної енергії!

   01.04.2010 Яцина Юрій    [email protected]   

Красноградский техникум механизации сельского хозяйства имени Ф.Я. Тимошенко приглашает на обучение жителей Валковского района в 2010-2011 уч.году. Есть заочная форма обучения. 63304, Харьковская обл., г. Красноград, ул. Октябрьская, 56 (05744) 7-32-23;7-20-58;27-36-75

   10.03.2010 кундеус валентина   [email protected]   

Новости города и района, интересные фоторепортажи с места событий. Новости горсовета и официальные постановления и решения. Для пользователей работает форум и доска объявлений. http://bogodukhov-city.com.ua/

   09.02.2010 bogodukhov   bogodukhov   

Доброго дня Валківська районна радо! Від імені членів молодіжної громадської організації "Молода Валківщина" я як голова організації виражаю надію на співпрацю з районною радою.Ми прагнемо бути залучені до вирішення актуальних питань у молодіжній політиці Валківського району. В свою чергу, готові стати своєрідним посередником між владою і молоддю Валківщини, адже чудово розуміємо, що співпраця між цими складовими суспільства забезпечить розвиток держави в цілому! З побажаннями успіхів та витримки у нелегкій роботі Голова ВРМГО "Молода Валківщина" Бездітко Аліна

   28.01.2010 Бездітко Аліна   [email protected]   

Районна рада завжди готова до співпраці з Вами, тим більше, що є вже набутий досвід спільної роботи із учнівським Сенатом Валківського Ліцею імені О. Масельського.

   28.01.2010 Юрій Яцина   [email protected]   

Здраствуйте я админ сайта г.Богодухов Харьковская обл http://bogoduhiv.ucoz.ua если вы не против то можем обменяться кнопками

   17.01.2010 bogoduhiv   bogoduhiv   

Дійсно,ЧУДОВИЙ сайт. А як адміністратор сайту ставиться до створення розділу,скажімо,"Фотопейзажі рідної Валківщини".Вважаю, що тим людям,які знаходяться далеко за межами нашого району буде надзвичайно приємно переглянути ці фото. Впевнена у тому, що багато людей надасть фотоматеріали.Особисто,в разі погодження з такою пропозицією, можу надати деякі фото. Бажаю УСПІХІВ ТА НАСНАГИ районній раді! Зі щирою повагою, А.Бездітко.

   14.01.2010 А.. Бездітко   [email protected]   

Дякуємо! Підтримується - надсилайте фото на нашу електронну адресу: [email protected] Деякі пейзажні фотонариси рідних краєвидів я вже розміщував в розділі "Новини" - тому із задоволенням продовжимо цю роботу, ресурси офіційного сайту дозволяють!

   14.01.2010 Ю.Д. Яцина   [email protected]   

Дякуємо Литвиненку Юрію за вітання на сайті з Італії і за те, що там читаєте новини про Валківщину! Щасти Вам!

   11.01.2010 Ю,Д.Яцина   [email protected]   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101