Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради / та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
добрый день. Я из Харькова и у меня есть вопрос - в Валках выпускается молоко ТМ Валия. Скажите, завод по прежденму работает, а то тут в супермаркетах поисчезало молоко а оно многим нравится? Спасибо.

   24.11.2009 Алекс   [email protected]   

Валківський молокозавод працює стабільно, але як філіал Борівського - випуск вказаного молока не прининявся, тому очікуйте нових свіжих поставок...

   24.11.2009 Районна рада   [email protected]   

Вітаю!Класний сайт! Путінцев.

   22.11.2009 Путінцев Віктор   meil.ru.   

Спасибі за інформацію. Погана погода, тому більше часу слідкую за подіями. Продовжуйте працювати...

   16.11.2009 Боровик А.М.   [email protected]   

Спасибо! Свежо, новости есть и думаю больше будет только хороших событий! Интересно, а сколько нас, читающих сайт???

   12.11.2009 Борисенко С.   [email protected]   

Спасибо за вопрос! Примерно 200 посетителей в сутки, а в выходные - и того больше. Приятно, что география посетителей разнообразна - Украина, Россия, Италия, Китай, Германия, Белоруссия...

   12.11.2009 Яцына Ю.Д.   [email protected]   

Живу в России, в Москве. Благодарю Вас, что могу оперативно и обширно узнавать все новости из родных Валок. Желаю всем успехов, а Валкам процветания! До встречи, родной город!

   25.09.2009 Авдеев М.Ю.   [email protected]   

Офіційний сайт Валківської районної ради як портал місцевого самоврядування району завжди відкритий для конструктивного різнопланового спілкування. Невпинно зростає і статистика відвідувань нашого сайту, і географія. Залишайте будь-яку власну інформацію чи в "Гостьовій книзі", чи "Зворотній зв'язок", "Пишіть нам" - завжди надамо достовірну інформацію чи відповідь, а краще заходьте до районної ради, - при зустрічі обговоримо дотичні сегменти співпраці. Бажаємо Валківському Форуму успішних успіхів, вдячних відвідувачів та добрих і радісних новин. Щасти! З повагою, Валківська районна рада.

   28.07.2009 Валківська районна рада   [email protected]   

Приємно вражений оперативністю новин. Спасибі, Юрій Дмитрович. Ти молодець. Тримай так і дальше. Обов"язково інформуйте людей про висування та реєстрацію міською виборчою комісієї кандидатів на посаду міського голови. Це дуже цікавить людей і виб"є козирі у розповсюджувачів пліток.

   24.07.2009 Желєзняк Микола Матвійович   [email protected]   

Дякую Матвійовичу, за аванс і кредит довіри і оцінки, хочеться працювати після таких слів для Валківчан, для району, для райради ще якісніше, оперативніше і ефективніше! Ваша пропозиція врахована! Бажаємо Вам виключно добрих новин місцевого та загальнодержавного рівня. Завдячуємо за співпрацю! Принагідно, передаю ряд вітань Вам від друзів з Коломацького району.

   24.07.2009 Яцина Ю.Д.   [email protected]   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101