Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради http://www.valki.kharkov.ua/ та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
добрый день. Я из Харькова и у меня есть вопрос - в Валках выпускается молоко ТМ Валия. Скажите, завод по прежденму работает, а то тут в супермаркетах поисчезало молоко а оно многим нравится? Спасибо.

   24.11.2009 Алекс   eshutenko@gmail.com   

Валківський молокозавод працює стабільно, але як філіал Борівського - випуск вказаного молока не прининявся, тому очікуйте нових свіжих поставок...

   24.11.2009 Районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Вітаю!Класний сайт! Путінцев.

   22.11.2009 Путінцев Віктор   meil.ru.   

Спасибі за інформацію. Погана погода, тому більше часу слідкую за подіями. Продовжуйте працювати...

   16.11.2009 Боровик А.М.   BorovikA@mail.ru   

Спасибо! Свежо, новости есть и думаю больше будет только хороших событий! Интересно, а сколько нас, читающих сайт???

   12.11.2009 Борисенко С.   BorisM@ukr.net   

Спасибо за вопрос! Примерно 200 посетителей в сутки, а в выходные - и того больше. Приятно, что география посетителей разнообразна - Украина, Россия, Италия, Китай, Германия, Белоруссия...

   12.11.2009 Яцына Ю.Д.   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Живу в России, в Москве. Благодарю Вас, что могу оперативно и обширно узнавать все новости из родных Валок. Желаю всем успехов, а Валкам процветания! До встречи, родной город!

   25.09.2009 Авдеев М.Ю.   AvdMU99@mail.ru   

Офіційний сайт Валківської районної ради як портал місцевого самоврядування району завжди відкритий для конструктивного різнопланового спілкування. Невпинно зростає і статистика відвідувань нашого сайту, і географія. Залишайте будь-яку власну інформацію чи в "Гостьовій книзі", чи "Зворотній зв'язок", "Пишіть нам" - завжди надамо достовірну інформацію чи відповідь, а краще заходьте до районної ради, - при зустрічі обговоримо дотичні сегменти співпраці. Бажаємо Валківському Форуму успішних успіхів, вдячних відвідувачів та добрих і радісних новин. Щасти! З повагою, Валківська районна рада.

   28.07.2009 Валківська районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Приємно вражений оперативністю новин. Спасибі, Юрій Дмитрович. Ти молодець. Тримай так і дальше. Обов"язково інформуйте людей про висування та реєстрацію міською виборчою комісієї кандидатів на посаду міського голови. Це дуже цікавить людей і виб"є козирі у розповсюджувачів пліток.

   24.07.2009 Желєзняк Микола Матвійович   zheleznjak-max@rambler.ru   

Дякую Матвійовичу, за аванс і кредит довіри і оцінки, хочеться працювати після таких слів для Валківчан, для району, для райради ще якісніше, оперативніше і ефективніше! Ваша пропозиція врахована! Бажаємо Вам виключно добрих новин місцевого та загальнодержавного рівня. Завдячуємо за співпрацю! Принагідно, передаю ряд вітань Вам від друзів з Коломацького району.

   24.07.2009 Яцина Ю.Д.   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Завжди готові співпрацювати.Валківський РЦЗ. А.Наріжна

   03.07.2009 Валківський районний центр зайнятості   к2018@cz.kharkiv.org   

Пишаюсь оперативністю роботи нашого сайту !

   02.07.2009 Депутат   ktnvalki@mail.ru   

Вітаю, vlrada. Виконавчий комітет Люботинськї міської ради вітає Вас із створенням та впровадженням офіційного сайту Вашого міста! Бажаємо Вам успіхів, відвідувачів,шанувальників. Пропонуємо ознайомитись з сайтом нашого міста – www.lubotin.kharkov.ua –ми у Всесвітній мережі 6 років. Начальник відділу комп’ютерного забезпечення та ЗМІ, координатор сайту Чекардіна А. В. -- З повагою, Алла

   30.06.2009 Люботинська міська рада   mrl@kharkov.ukrtel.net   

Валківська районна рада щиро вітає у "Гостьовій книзі" поважний Валківський форум www.valki.org.ua. Бажає Валківському форуму процвітання, успіхів і вдячних шанувальників, конструктивізму і об'єктивізму, а його засновникам - щастя, добробуту, гараздів, кохання і здоров'я! Валківська районна рада завжди готова до дієвої співпраці , діалогу, спілкування як у Інтернет-просторі, так і у райраді. Районна рада завдячує Валківському форуму за своєрідну "Валківську" оцінку нашої роботи над цим порталом, за теплоту відгуків, побажань. Дякуємо також за особливу увагу до роботи сайту районної ради. Нагадуємо, що наш сайт - це офіційний портал органів місцевого самоврядування району, налаштований на мешканців району, громади, місцеві ради, колег місцевого самоврядування. Тож, до нових зустрічів друзі, колеги, дякуючи Вам за підтримку, теплоту і щирість побажань, розуміння! Дякуємо! До побачення! З повагою, районна рада.

   30.06.2009 Районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Валківська районна рада запрошує всіх поважних відвідувачів до спілкування у розділі сайту "Зворотній звязок" (Запитання, відповіді) Дякуємо! З повагою, райрада

   30.06.2009 Районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101