Фотогалерея  Гостьова книга  Карта сайту  

   Гостьова книга
Зробити запис в гостьову книгу  
Живу в России, в Москве. Благодарю Вас, что могу оперативно и обширно узнавать все новости из родных Валок. Желаю всем успехов, а Валкам процветания! До встречи, родной город!

   25.09.2009 Авдеев М.Ю.   AvdMU99@mail.ru   

Офіційний сайт Валківської районної ради як портал місцевого самоврядування району завжди відкритий для конструктивного різнопланового спілкування. Невпинно зростає і статистика відвідувань нашого сайту, і географія. Залишайте будь-яку власну інформацію чи в "Гостьовій книзі", чи "Зворотній зв'язок", "Пишіть нам" - завжди надамо достовірну інформацію чи відповідь, а краще заходьте до районної ради, - при зустрічі обговоримо дотичні сегменти співпраці. Бажаємо Валківському Форуму успішних успіхів, вдячних відвідувачів та добрих і радісних новин. Щасти! З повагою, Валківська районна рада.

   28.07.2009 Валківська районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Приємно вражений оперативністю новин. Спасибі, Юрій Дмитрович. Ти молодець. Тримай так і дальше. Обов"язково інформуйте людей про висування та реєстрацію міською виборчою комісієї кандидатів на посаду міського голови. Це дуже цікавить людей і виб"є козирі у розповсюджувачів пліток.

   24.07.2009 Желєзняк Микола Матвійович   zheleznjak-max@rambler.ru   

Дякую Матвійовичу, за аванс і кредит довіри і оцінки, хочеться працювати після таких слів для Валківчан, для району, для райради ще якісніше, оперативніше і ефективніше! Ваша пропозиція врахована! Бажаємо Вам виключно добрих новин місцевого та загальнодержавного рівня. Завдячуємо за співпрацю! Принагідно, передаю ряд вітань Вам від друзів з Коломацького району.

   24.07.2009 Яцина Ю.Д.   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Завжди готові співпрацювати.Валківський РЦЗ. А.Наріжна

   03.07.2009 Валківський районний центр зайнятості   к2018@cz.kharkiv.org   

Пишаюсь оперативністю роботи нашого сайту !

   02.07.2009 Депутат   ktnvalki@mail.ru   

Вітаю, vlrada. Виконавчий комітет Люботинськї міської ради вітає Вас із створенням та впровадженням офіційного сайту Вашого міста! Бажаємо Вам успіхів, відвідувачів,шанувальників. Пропонуємо ознайомитись з сайтом нашого міста – www.lubotin.kharkov.ua –ми у Всесвітній мережі 6 років. Начальник відділу комп’ютерного забезпечення та ЗМІ, координатор сайту Чекардіна А. В. -- З повагою, Алла

   30.06.2009 Люботинська міська рада   mrl@kharkov.ukrtel.net   

Валківська районна рада щиро вітає у "Гостьовій книзі" поважний Валківський форум www.valki.org.ua. Бажає Валківському форуму процвітання, успіхів і вдячних шанувальників, конструктивізму і об'єктивізму, а його засновникам - щастя, добробуту, гараздів, кохання і здоров'я! Валківська районна рада завжди готова до дієвої співпраці , діалогу, спілкування як у Інтернет-просторі, так і у райраді. Районна рада завдячує Валківському форуму за своєрідну "Валківську" оцінку нашої роботи над цим порталом, за теплоту відгуків, побажань. Дякуємо також за особливу увагу до роботи сайту районної ради. Нагадуємо, що наш сайт - це офіційний портал органів місцевого самоврядування району, налаштований на мешканців району, громади, місцеві ради, колег місцевого самоврядування. Тож, до нових зустрічів друзі, колеги, дякуючи Вам за підтримку, теплоту і щирість побажань, розуміння! Дякуємо! До побачення! З повагою, районна рада.

   30.06.2009 Районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Валківська районна рада запрошує всіх поважних відвідувачів до спілкування у розділі сайту "Зворотній звязок" (Запитання, відповіді) Дякуємо! З повагою, райрада

   30.06.2009 Районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Щиро радуюсь за всіх вас,мої дорогі! Бажаю вам,дорогі друзі,подальших успіхів у роботі,здійснення всіх планів і задумів!

   04.06.2009 Карпова Надія   karpova_nad@mail.ru   

Валківська районна рада щиро завдячує небайдужим шанованим гостям сайту за теплоту відгуків, побажань, за підтримку наших новацій з першого дня роботи ПОРТАЛУ РАЙОННОЇ РАДИ.
Ми завжди готові до конструктивного діалогу та співпраці! Приємно, що наша ґрунтовна, об'ємна, досить тривала робота над створенням сайту помічена Вами.
Чекаємо на Ваші відгуки! Приємних всім нам новин і подій!
Бажаємо всім успіхів, творчої невтоми і наснаги, невичерпної енергії,здоров'я, гармонії !
З повагою і найкращими побажаннями, Голова Валківської районної ради Олександр Холодний;
Адмін-упорядник сайту, Заступник Голови районної ради Юрій Яцина.


   02.06.2009 Районна рада   vlrada@kharkov.ukrtel.net   

Приємно бачити оновлений сайт Валківського району. Вийшло справді інформативно, приємний дизайн. Хочу щиро подякувати ініціаторам його розробки та побажати регулярно оновлювати інформацію. В той же час слід ще попрацювати зі шрифтами та вдосконалити структуру головного меню. А в цілому - молодці!!!

   01.06.2009 Євген Шаповал   yevgen17@ukr.net   

Поздравляю разработчиков районной рады, руководство с презентацией и открытием нового сайта-портала местного самоуправления!! Это следствие открытости, коллегиальности принятия решений, современного уровня! Приятно, что в Валках что-то меняется к лучшему! Сайт удобен, информативен, желаю ему развития и процветания!

   01.06.2009 Анютка   An@mail.ru   

Поздравляю! Молодцы!Приятно удивлен! Наконец в районе появился достойный официальный портал. Спасибо! Все на уровне! Так держать! Приятно! Разработчикам отдельное спасибо! Желаем сайту долгой содержательной жизни и хороших Валковских новостей!!!

   01.06.2009 Валковчанин   Valkovch@mail.ru   

Сайт очень понравился, неплохо - объемная информация,солидный дизайн, новые рубрики, свежая текст и фото информация, желаем Вам такой же динамики и дальше! Спасибо, райрада - супер!! До встречи и до связи на виртуальных страницах портала! Так держать, приятно, что в Интернет-пространстве Валки не пасут последних!!! Удачи Вам!

   01.06.2009 Роман Варич   RV@mail.ru   

 Усього вiдгукiв - 951-20  21-40  41-60  61-80  81-95