Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ
Написати чи проголосувати (підтримати) петицію  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 1 лютого 2017 року                                                                                №  8

Про затвердження Порядку

розгляду електронних петицій,
адресованих Валківській районній раді

        Відповідно до статті 23? Закону України «Про звернення громадян»,  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації»;  з метою подальшої інформатизації та комп’ютеризації діяльності районної ради, налагодження ефективного діалогу районної ради з громадськістю, застосування сучасних інноваційних інформаційно-комунікаційних комп’ютерних інтернет-технологій в роботі районної ради, використання всіх можливостей і покращення функціонування офіційного веб-сайту районної ради для забезпечення розгляду електронних петицій, адресованих районній раді:

  • Затвердити Порядок розгляду електронних петицій, адресованих Валківській районній раді /далі – Порядок/ згідно з додатком.
  • Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради та поінформувати депутатів районної ради на пленарному засіданні чергової сесії районної ради про зміст затвердженого Порядку.
  • Виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання цього розпорядження шляхом технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної  ради / та створення відповідного розділу на сайті для подання громадянами петицій згідно з затвердженим Порядком.
  • Виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні пропозиції для розгляду на чергових сесіях районної ради та на засіданнях профільних постійних комісій щодо внесення доповнень до районних цільових Програм в частині направлення додаткового фінансування  для технічної реконструкції офіційного веб-сайту районної ради згідно цього розпорядження.
  • Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

     Голова районної ради                                                                            В. Оноша


Порядок  розгляду електронних петицій
Завжди готові співпрацювати.Валківський РЦЗ. А.Наріжна

   03.07.2009 Валківський районний центр зайнятості   к[email protected]   

Пишаюсь оперативністю роботи нашого сайту !

   02.07.2009 Депутат   [email protected]   

Вітаю, vlrada. Виконавчий комітет Люботинськї міської ради вітає Вас із створенням та впровадженням офіційного сайту Вашого міста! Бажаємо Вам успіхів, відвідувачів,шанувальників. Пропонуємо ознайомитись з сайтом нашого міста – www.lubotin.kharkov.ua –ми у Всесвітній мережі 6 років. Начальник відділу комп’ютерного забезпечення та ЗМІ, координатор сайту Чекардіна А. В. -- З повагою, Алла

   30.06.2009 Люботинська міська рада   [email protected]   

Валківська районна рада щиро вітає у "Гостьовій книзі" поважний Валківський форум www.valki.org.ua. Бажає Валківському форуму процвітання, успіхів і вдячних шанувальників, конструктивізму і об'єктивізму, а його засновникам - щастя, добробуту, гараздів, кохання і здоров'я! Валківська районна рада завжди готова до дієвої співпраці , діалогу, спілкування як у Інтернет-просторі, так і у райраді. Районна рада завдячує Валківському форуму за своєрідну "Валківську" оцінку нашої роботи над цим порталом, за теплоту відгуків, побажань. Дякуємо також за особливу увагу до роботи сайту районної ради. Нагадуємо, що наш сайт - це офіційний портал органів місцевого самоврядування району, налаштований на мешканців району, громади, місцеві ради, колег місцевого самоврядування. Тож, до нових зустрічів друзі, колеги, дякуючи Вам за підтримку, теплоту і щирість побажань, розуміння! Дякуємо! До побачення! З повагою, районна рада.

   30.06.2009 Районна рада   [email protected]   

Валківська районна рада запрошує всіх поважних відвідувачів до спілкування у розділі сайту "Зворотній звязок" (Запитання, відповіді) Дякуємо! З повагою, райрада

   30.06.2009 Районна рада   [email protected]   

Щиро радуюсь за всіх вас,мої дорогі! Бажаю вам,дорогі друзі,подальших успіхів у роботі,здійснення всіх планів і задумів!

   04.06.2009 Карпова Надія   [email protected]   

Валківська районна рада щиро завдячує небайдужим шанованим гостям сайту за теплоту відгуків, побажань, за підтримку наших новацій з першого дня роботи ПОРТАЛУ РАЙОННОЇ РАДИ.
Ми завжди готові до конструктивного діалогу та співпраці! Приємно, що наша ґрунтовна, об'ємна, досить тривала робота над створенням сайту помічена Вами.
Чекаємо на Ваші відгуки! Приємних всім нам новин і подій!
Бажаємо всім успіхів, творчої невтоми і наснаги, невичерпної енергії,здоров'я, гармонії !
З повагою і найкращими побажаннями, Голова Валківської районної ради Олександр Холодний;
Адмін-упорядник сайту, Заступник Голови районної ради Юрій Яцина.


   02.06.2009 Районна рада   [email protected]   

Приємно бачити оновлений сайт Валківського району. Вийшло справді інформативно, приємний дизайн. Хочу щиро подякувати ініціаторам його розробки та побажати регулярно оновлювати інформацію. В той же час слід ще попрацювати зі шрифтами та вдосконалити структуру головного меню. А в цілому - молодці!!!

   01.06.2009 Євген Шаповал   [email protected]   

Поздравляю разработчиков районной рады, руководство с презентацией и открытием нового сайта-портала местного самоуправления!! Это следствие открытости, коллегиальности принятия решений, современного уровня! Приятно, что в Валках что-то меняется к лучшему! Сайт удобен, информативен, желаю ему развития и процветания!

   01.06.2009 Анютка   [email protected]   

Поздравляю! Молодцы!Приятно удивлен! Наконец в районе появился достойный официальный портал. Спасибо! Все на уровне! Так держать! Приятно! Разработчикам отдельное спасибо! Желаем сайту долгой содержательной жизни и хороших Валковских новостей!!!

   01.06.2009 Валковчанин   [email protected]   

 Усього записiв - 1011-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-101