Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  
 Профільні постійні комісії районної ради
Склад профільних постійних комісій районної ради

Назва
постійної комісії
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Примітки
з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики 1 Дубовик Ольга Олексіївна голова комісії
2 Войтенко Віктор Іванович член комісії
3 Нізельковський Ігор Олександрович член комісії
4 Олійник Ярослав Ігорович член комісії
5 Повстянко Геннадій Васильович заступник голови комісії
6 Ткаченко Меланія Василівна секретар комісії
7 Холодний Олександр Миколайович член комісії
8 Яременко Олександр Миколайович член комісії

Назва
постійної комісії
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Примітки
з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку 1 Сургай Наталія Володимирівна голова комісії
2 Борщ Ольга Іванівна член комісії
3 Зінченко Валентина Олександрівна член комісії
4 Корсун Андрій Миколайович заступник голови комісії
5 Любченко Юлія Анатоліївна секретар комісії
6 Пасічник Любов Миколаївна член комісії
7 Полюхович Віктор Анатолійович член комісії
8 Чапак Ганна Іванівна член комісії


Назва
постійної комісії
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Примітки
з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології 1 Лісовин Микола Якович голова комісії
2 Верхолаз Вікторія Василівна секретар комісії
3 Грутман Олег Петрович член комісії
4 Діжиченко Олександр Миколайович заступник голови комісії
5 Кулешов Микола Іванович член комісії
6 Педун Олександр Леонідович член комісії
7 Походящий Віктор Іполитович член комісії
8 Супрун Віталій Павлович член комісії


Назва
постійної комісії
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Примітки
з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності 1 Барабаш Сергій Іванович голова комісії
2 Безуглий Сергій Володимирович член комісії
3 Бондар Сергій Григорович заступник голови комісії
4 Гусейнова Надія Петрівна член комісії
5 Іванський Олександр Миколайович секретар комісії
6 Кравченко Володимир Васильович член комісії
7 Однороб Віталій Олександрович член комісії
8 Степанов Станіслав Іванович член комісії