Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

  Зв’язок


Зв'язок в районі забезпечують дві установи: Валківськийм Цех обслуговування споживачів № 6 Центру поштового зв’язку № 7 Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та Валківський цех телекомунікаційних послуг № 17 Харківської філії ПАТ «Укртелеком».

В районі функціонує 26 стаціонарних та 1 пересувне відділення поштового зв’язку. Цех обслуговування споживачів щороку запроваджує поряд з традиційними нові форми обслуговування і послуги, серед яких «Електронний квиток» (продаж автобусних, залізничних та авіаквитків). Для прискорення проходження пошти впроваджено пріоритетні відправлення та кур’єрська доставка пошти, термінові та міжнародні поштові перекази, електронне повідомлення та SMS повідомлення на вручені перекази. Також впроваджені послуги „Власна марка”, «Готівочка» (на надання населенню кредиту на суму до 30 тис.грн. терміном до 3-х років), «Товари-поштою» (замовлення побутової техніки та товарів народного вжитку за каталогами).Вдосконалюється технологія сортування й обробки письмової кореспонденції та періодики, триває автоматизація виробничих процесів.

В галузі зв’язку забезпечується подальший розвиток телекомунікацій, впроваджуються новітні технології, збільшується кількість користувачів послугами Інтернет.
На 01.01.2013 року кількість основних телефонних апаратів склала 6680 номерів. Послугами радіомовлення в районі користується 2900 громадян, в т.ч. в сільській місцевості 1500.
Спостерігається суттєве збільшення абонентів-користувачів мережею Інтернетза останні два роки, зокрема, підключених за швидкісним ADSL-доступом. За рік до мережі Інтернет підключено 175 абонентів, всього користувачів даної послуги налічується 1225.

В м. Валки функціонує студія районного радіомовлення. У 2013 році районною радою було прикладено максимум зусиль щодо підготовки пакету документів для отримання ліцензії для подальшого існування районного проводового мовлення. На сьогоднішній день Валківське районне радіо виходить в ефір щодня, крім суботи та неділі.