Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Відповіді на запитання або пропозиції
Запитання: Відповідно до Закону громадяни можуть звернутися до органу місцевого самоврядування з електронними петиціями. На Вашому сайті та на сайті міської ради такої можливості немає. Це ігнорування закону або недоробки сайту? Дмитро
        
 
Вiдповiдь: Доброго дня, пане Дмитро! Валківська районна рада вже працює над питанням реконструкції нашого офіційного сайту в цьому питанні, стосовно сайту міськради - це повноваження Валківської міської ради, депутатів і міського голови. Дякуємо за співпрацю. Валківська районна рада.
        
 
Запитання: На каком сайте есть полный список улиц города Валки?
01.08.2016
Евгений
        
 
Вiдповiдь: Доброго вечора Євгенію!
Інформація скоріше на офіційному веб-сайті Валківської міської ради http://valky-rada.at.ua/ або запитувати у міській раді за наведеними на сайті контактними телефонами!
Дякуємо, що звернулись і читаєте наш сайт!
З повагою, Яцина Ю.Д.
        
 
Запитання: Доброго дня! Прошу надати мені Програму економічного та соціального розвитку Валківського району на 2016 рік, інформацію про хід виконання програми у 2015 р. на електронну адресу.
        
 
Вiдповiдь: Валківською районною радою Харківської області 22 липня 2016 року засобами електронної пошти отримано для розгляду Ваш запит на публічну інформацію стосовно надання радою Програми економічного та соціального розвитку Валківського району на 2016 рік, інформації про хід виконання програми у 2015 року, Програми удосконалення функціонування роздрібних ринків Валківського району до 2016 року та інформації про її виконання. За результатами оперативного розгляду інформуємо Вас про наступне.

Валківською районною радою в установленому порядку і у стислі терміни Ваш інформаційний запит ґрунтовно, всебічно і по суті розглянуто згідно чинного законодавства України та вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».
За результатами означеного вище розгляду надаємо Вам Програму економічного та соціального розвитку Валківського району на 2016 рік та інформацію про хід виконання цієї Програми у 2015 році. (Додаються). Стосовно іншої запитуваної інформації, повідомляємо Вам, що районна рада не є її володільцем та розпорядником згідно наданих Законом повноважень.

Додатково інформуємо, що всі затверджені районною радою рішення в установленому порядку розміщені на офіційному веб-сайті районної ради в розділі «Діалог з громадою. Публічна інформація», тому з ними можна ознайомитися за наведеним нижче гіперактивним посиланням
        
 
Запитання: Здравствуйте. Летом 2000-го года в вашем городе была, авария в Жигули девятку из Днепра врезался Камаз. Может Вы сможете помочь найти публикации в газетах, или просто фото с места аварии??? Просто Я тогда с Братом, и Родителями сидел в этой девятке!!
        
 
Вiдповiдь: Доброго дня, шановний Сергію! Реагуючи на Ваш лист, Валківська районна рада оприлюднила звернення до мешканців міста з проханням відгукнутися свідків зазначеної Вами дорожньо-транспортної пригоди. Інформація розміщена на сайті районної ради в розділах «Новини» та «Публічна інформація».

Валківська районна рада
        
 
Запитання: Добрий день. Підскажіть будь ласка: де мені знайти в інтернеті розпорядження про перейменування вулиць в м.Валки? Чи є дане розпорядження на Вашому сайті?

Наталія Герасименко
        
 
Вiдповiдь: Шановна пані Наталіє, відповідаючи на Ваше запитання щодо перейменування вулиць міста Валки, інформуємо Вас, що 20 листопада 2015 року Валківською міською радою було затверджено рішення «Про перейменування об’єктів топоніміки міста Валки Валківської міської ради». Дане рішення 29 грудня 2015 року оприлюднено на сайті районної ради в розділі «Публічна інформація». Ознайомитися з даним рішенням Ви можете за посиланням http://valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=2514

Валківська районна рада
        
 
Запитання: Вiдвiдувач Mark просить надiслати рiшення LII -V на електронну адресу:
        
 
Вiдповiдь: Шановний відвідувачу сайту Валківської районої ради Mark !
Валківська районна рада отримала Ваше замовлення на рішення LІІ сесії V скликання, однак, з огляду на те, що Вами вказана некоректна адреса електронної пошти, виконати Ваше замовлення неможливо.
Дякуємо Вам за відвідування нашого сайту. Якщо Ваше замовлення залишається в силі, уточніть, будь ласка, яке саме рішення Вас цікавить та надайте вірну адресу електронної пошти, на яку необхідно направити інформацію.
З повагою, Валківська районна рада.
        
 
Запитання: Підскажіть, коли буде наступна сесія райради, треба оцінку землі затвердити. Спасибі
        
 
Вiдповiдь: Доброго дня! Дякуємо за запитання. Головою районної ради у звязку із необхідністю коригування районного бюджету у відповідності до затвердженого Державного Бюджету України планується скликати сесію днями, а пленарне засідання чергової сесії районної ради VII скликання провести в останній декаді січня. Звертайтесь з нормативною грошовою оцінкою і відповідною заявою на імя голови районної ради Оноші В.П. у районну раду та у відділ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ у Валківському районі (Дарій Н.А.) Вітаємо Вас з Новорічними та Різдвяними святами!
        
 
Запитання: Добрый день! А как можно дать предложения чтоб рассмотреть вопросы на сессии райсовета?
        
 
Вiдповiдь: Доброго дня! Дякуємо за запитання!
Наразі формується план роботи районної ради на 2016 рік, в зручний для Вас спосіб надавайте Ваші пропозиції, які будуть розглянуті у встановлені терміни згідно повноважень районної ради.
Пропозиції громадськості приймаються як у паперовому вигляді, так і електронною поштою.

Адреса: м. Валки
Голові районної ради Оноші Віталію Петровичу
        
 
Запитання: Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, кому з ФОП або інш. суб’єктів господарювання встановлені тарифи на мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг та з ким із них укладено договори про надання ритуальних послуг на території м. Валки?
Дя
        
 
Вiдповiдь: Шановний Миколо!
На підставі офіційного запиту до Валківської міської ради інформуємо Вас про наступне. Тарифи на ритуальні послуги затверджувались Валківською міською радою наступним суб᾿єктам господарювання:
1. Ритуальна служба КП «Благоустрій» Валківської міської ради.
2. ФОП Тижненко С.В.
3. ФОП Хирний М.М.
4. ФОП Ольховська Н.С.
Договори про надання ритуальних послуг з ритуальною службою укладено із наступними суб᾿єктами господарювання:
1. ФОП Ольховська Н.С.
2. Ритуальна служба здійснює свою господарську діяльність без укладання договору.
3. До 31.12.2013 року діяв договір із ФОП Хирним М.М. На даний час ритуальною службою вирішується питання про переукладення такого договору на новий строк.
4. Станом на 05.11.2013 року ФОП Тижненко С.В. припинив підприємницьку діяльність.
За додатковою інформацією прохаємо звертатися за належністю до Валківської міської ради.
Дякуємо за запитання.

З повагою,
Ю. Яцина, голова Валківської районної ради.
14.02.2014
Валківська районна рада
        
 
Запитання: Де можна ознайомитися із Програмою розвитку Валківського району на 2014 рік?
Федір Бойко
        
 
Вiдповiдь: Шановний Федоре, інформуємо Вас про те, що саме зараз триває робота над проектом Програми, про яку Ви запитуєте, а саме Програма економічного і соціального розвитку Валківського району на 2014 рік знаходиться в стадії розробки. Над проектом Програми працюють фахівці райдержадміністрації. Напрацьований проект можна переглянути, звернувшись до управління економіки райдержадміністрації та внести свої пропозиції до проекту.
Одночасно повідомляємо, що спеціалістами райдержадміністрації зараз також ведеться підготовка проекту Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2014 рік. Запрошуємо Вас, Федір, а також депутатів місцевих рад всіх рівнів та всіх небайдужих мешканців району залучитися до створення зазначених районних Програм.
Після затвердження районних програм районною радою з ними можна буде ознайомитися на сайті районної ради в розділі Публічна інформація.
        
 
Запитання: Здрастуйте,
Поясніть будь-ласка чому необхідно витрачати робочий час на ходіння по кабінетах для оформлення документів по сінокосах та пасовиськах, за які раптом стало необхідно платити, при цьому більшість людей ними не користується за ненадо
        
 
Вiдповiдь: Шановний Олексію, за роз’ясненнями щодо піднятого Вами питання Валківська районна рада звернулася до відділу Держземагентства у Валківському районі. Відповідно до наданої інформації повідомляємо, що державні акти на земельні ділянки (пасовища) виготовлені в рамках Проекту Світового банку «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток земельного кадастру» та вже оформлені, їх потрібно лише отримати, витративши на це декілька хвилин.
Державні акти були виготовлені на ім’я власників сертифікатів, які виявили бажання та особисто написали відповідні заяви, подали пакети документів. Тому необхідність в такій земельній ділянці кожен громадянин вирішував особисто.
Місце знаходження земельної ділянки визначалося жеребкуванням на загальних зборах територіальних громад. Питання сплати податків не відноситься до повноважень відділу Держземагентства.
Відповідно до ст.ст. 140, 142 Земельного Кодексу України для відмови від земельної ділянки потрібно написати відповідну заяву до Валківської районної державної адміністрації про добровільну відмову від власності на земельну ділянку.
З повагою, Валківська районна рада.
        
 
Запитання: Добрый день. Где можно ознакомиться с Режимом рыбохозяйственной эксплуатации и договором аренды пруда находящегося между Бараново и Россохивкой и какой государственный орган осуществляет контроль за соблюдением условий аренды и Режимом.Спасибо.
        
 
Вiдповiдь: Шановний Сергію! Підняті Вами питання згідно до діючого законодавства належать до компетенції районної державної адміністрації, зокрема питання укладання договорів оренди земель, що знаходяться за межами населених пунктів, нагляду та контролю за виконанням умов оренди, дотримання природоохоронних норм таке інше. Тому за необхідною Вам інформацією пропонуємо звернутися з офіційним листом до Валківської райдержадміністрації.
Просимо вибачення за затримку з відповіддю у зв’язку з проведенням технічних робіт на сайті. Валківська районна рада.
        
 
Запитання: Спасибо Вам огромное за помощь, райсовет!!! С уважением, Попадюк Сергей Владимирович
        
 
Вiдповiдь: Спасибо!!!
        
 
Запитання: Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, адрес вашего отделения милиции. Житель п. Снежков обманул нас (взял деньги и не прислал товар). Мы хотим написать заявление в милицию, но адрес не можем нигде найти. Будем благодарны за помощь! Попадюк Серге
        
 
Вiдповiдь: Здравствуйте, уважаемый Сергей Владимирович! Направляем Вам запрашиваемые данные о местонахождении Валковского райотдела милиции с контактным телефоном дежурной части Валковский РО ГУМВД Украины в Харьковской области Начальник райотдела Курыло Сергей Леонидович Адрес:город Валки, Харьковская область, 63002. Тел. дежурной части:
        
 
Запитання: Здравствуйте. Когда увидел усадьбу Шидловских в Старом Мерчике, то сразу очень захотелось обосноваться там. Хочу отреставрировать все постройки. Я смогу восстановить первозданный вид. Знаю, что находится в госреестре.
Хочу узнать : эту усадьбу мо
        
 
Вiдповiдь: Здравствуйте. На Ваше предложение информируем, что на настоящем этапе покупка усадьбы Шидловских в поселке Старый Мерчик невозможна.
Данный комплекс является объектом культурного наследия Украины, памяткой дворцово-парковой архитектуры национального значения и внесен в госреестр Украины Постановлением Кабинета Министров Украины от 27 декабря 2001 г. N 1761 «Про занесення пам’яток історії, монументального мистецтва та археології національного значення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України».
Согласно Закону Украины «Об охране культурного наследия» памятки национального значения приватизации не подлежат.
С уважением, Валковский районный совет.
        
 
Запитання: По данным Центрального Архива Минестерства Обороны Россиской Федерации во время освобождения Валковского района от немцев 30 августа 1943 года погиб мой дядя Нафеев Бари шарипзянович 1925 года рождения который был похоронен на западной окраине хутора
        
 
Вiдповiдь: Уважаемый Нияз Минегалеевич! По Вашему запросу Валковский районный совет может сообщить следующее. Указанный населенный пункт действительно когда-то существовал на территории нынешнего Новомерчицкого сельского совета. На сегодняшний день такого хутора не существует. Среди захороненных в братских могилах погибших солдат фамилия Нафеев Б.Ш (Кафеев Л.Ш.) не значится.

Председатель сельсовета Занкевич Владимир Иванович, секретарь сельсовета Макаренко Галина Ивановна.
        
 
Запитання: На вулиці Перемоги знову не має води! Хотілось би знати скільки ще буде продовжуватися це неподобство?! Мало того, що вода жахливої якості, так її ще завжди немає! За що ми платимо? Ціна за воду не відповідає її якості і якості обслуговування населен
        
 
Вiдповiдь: Пані Юлія! Ваше звернення передано районною радою до КП"Вода" і опрацьовується відповідними службами. По закінченню перевірки якості води Вас буде поінформовано додатково. Керівництвом району вживаються вичерпні заходи, щоб не допустити припинення водопостачання і водовідведення, особливо у місті Валки. Дякуємо за звернення! З повагою до Вас, Валківська районна рада
        
 
Запитання: Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна на вашому сайті розмістити банер та посилання на мій сайт про місто Валки? http://valky.at.ua/ 23.04.2012 Юлія Котелевець
        
 
Вiдповiдь: Доброго дня, Юлія!!!!! Дякуємо Вам завідгук у гостьовій, а головне за Вашу патріотичну роботу і за новостворений сайт про Валки. Сайт нам сподобався, вражає і дизайн, і модерновий підхід, і добірка матеріалів. Буде можливість, заходьте до райради і голова і заступник бажають познайомися із Вами для дальшої співпраці... Банер розмістим, ось проведем сесію і все зробимо! Успіхів Ваму просуванні сайту і здоровя!!!!!!!!!!!!!! З повагою, Валківська районна рада
        
 
Запитання: Добрий день! Де можна переглянути тарифи на соціальну допомогу робітників Валківського терцентру для пенсіонерів та інвалідів? Чи не могли б ви їх опублікувати? Хотіла б оформити догляд за своєю мамою, бо сама проживаю в іншій країні. Дякую. 05.04.
        
 
Вiдповiдь: Валківською районною радою зібрано повну інформацію по Вашому клопотанню і направлено 07.04.2012 року на Вашу електронну адресу. Прохаємо Вас, Ірино, підтвердити її отримання. Дякуємо за запитання! З повагою, Валківська районна рада
        
 
Запитання: Доброго вечора. Можливо допоможите. Одна жінка під ім`ям Шатравко Марина домовилась зі мною про відправлення посилки з Київа. Пообіцяла оплатити. Адресу вказала м Валки 63002 пров. Федоренко буд 3. Я чекаю грошей 3 тижні, нічого- глухо. Номеру не маю
        
 
Вiдповiдь: Шановна Надія, така людина дійсно проживає в місті Валки, але за адресою пров. Сидоренка, буд. 3. Нажаль, стаціонарного телефону за цією адресою немає.
        
 
Запитання: Здравствуйте! Вот увидел Ваш сайт, Яцыны Ю.Д. творения, и решил написать. Легко и доступно. Фото при случае могу подрегулировать! А в общем хорошо. С уважением, фотохудожник-фрилансер Василий Апанасенко. 11.02.2012 Василий Апанасенко artsee
        
 
Вiдповiдь: Василий, дружище!!! Огромное спасибо что увидел и не промолчал, а написал, до твоего фото-совершенства работ нам конечно далеко, но в Интернет-пространстве стараемся работать, как орган публичной власти открыто, доступно, информационно и прозрачно! Спасибо тебе за поддержку! Удачи, увидимся! С уважением, Администратор сайта, зам. пред. райсовета Яцына Ю.Д.
        
 
Запитання: Мой отец Галай Яков Никифорович до войны работал в редакции районной газеты Валковщины "Колективна Думка".После войны принял самое активное участие по восстановлению разрушенного хозяйства города.А именно:под его руководством и личном участии в течен
        
 
Вiдповiдь: Дякуємо Вам за інформацію і за небайдужість до історії. Ваше клопотання передано для розгляду за належністю до Валківської міської ради, Валківського краєзнавчого музею та до відділу освіти РДА та до загальноостініх навчальних закладів для узагальнення і використання у вихованні підростаючого покоління на яскравих прикладах служіння вірному краю! Дякуємо ВАМ!
        
 
Запитання: Валкивска райрада- ...! марк ь
        
 
Вiдповiдь: Щиро дякуємо шановному "марку ь" за Новорічні вітання і щирі побажання - і взаємно, щиро і відверто, бажаємо Вам здоровя і злагоди!
        
 
Запитання: Жители пгт. Ковяг(Червоный Господар)просят ВАС принять меры по усовершенствовании догори через ЯР, так как детям тяжело по грязи добираться к школе.За ранее спасибо.С ув.Червоный Господар
        
 
Вiдповiдь: Дякуємо за Ваше звернення та небайдужість!! Ваше прохання опрацьовується по суті, направлено для вирішення Ковязькій селищній раді з тим, щоб на кінець року чи у наступному 2012 році передбачити відповідні кошти місцевого бюджету для ремонту цієї ділянки дороги з Червоного Господаря З повагою, Валківська районна рада
        
 
Запитання: Минув рік з часу виборів депутатів міськради,і що? Ніхто нікого не бачить і ніхто нічого не чує. Депутати з виборцями не спілкуються і користі з них як з козла молока.Навіщо нам такі депутати-лежебоки? СЛАВА УКРАЇНІ!ГЕРОЯМ СЛАВА! 31.10.201
        
 
Вiдповiдь: Шановний пане Вікторе! Запрошуємо Вас до районної ради для організації співпраці з депутатами. За рік роботи депутати згідно з Законом повинні прозвітувати перед громадою, що і покаже внесок кожного в розвиток місцевих громад! 31.10.2011 районна рада
        
 
Запитання: Повертаємося до депутатівмісьради.Є такий фільм "Их знали только в лицо". Так ось наших депутатів виборці вже забули "в лицо".І таких інфантильних депутатів не хочуть бачити.Нехай депутати звітують на сторінках "Сільських новин",а виборці зроблять ви
        
 
Вiдповiдь: Шановний пане Вікторе! Дякуємо за Вашу небайдужість до місцевого самоврядування. Наша спільна мета - покращення ефективності роботи депутатів місцевих рад. Так,минула сесія міськради проаналізувала і участь депутатів у роботі сесій, - теж готуються керівництвом відповідні висновки! 03.11.2011 Районна рада
        
 
Запитання: Здравствуйте уважаемые депутаты. Убедительная просьба навести порядок с дорогой на Корживке(ул.Ленина к бывшей речке)и не трогать огороды пенсионеров-ветеранов, имевших несчастье проживать на окраине г. Валки на Корживке."Дорогой" мэр может только да
        
 
Вiдповiдь: Ваше звернення розглянуто і позитивно вирішується Валквською міською радою! Дякуємо Вам за громадську активність і небайдужість!
        
 
Запитання: Когда планируется проведение районных "Козацьких розваг", которые из-за уважительных причин были отменены в Старом Мерчике? Спасибо.
        
 
Вiдповiдь: оргкомитет планирует провести их в селе Сидоренково на праздник Ивана Купала, о чем мы подробно поинфоромируем на сайте районного совета.
        
 
Запитання: Добрый день! Меня зовут Светлана. Я представляю самый популярный в Украине интернет-портал UKR.NET! Мы хотим пригласить Вас принять участие в реализации проэкта сотрудничества.
        
 
Вiдповiдь: Спасибо! Будем сотрудничать! С наступающими Вас праздниками!
        
 
Запитання: З Великоднем керівництово і всіх працівників районної ради! З повагою, А.Мацокін!
        
 
Вiдповiдь: Дякуємо! Вітаємо і Вас, Андрію Павловичу з Великодними святами і нехай Бог наділяє Вас усіма своїми щедротами!!!
        
 
 Скласти запитання - Ask your question

Next 30