Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5983 
  До Міжнародного дня людей з інвалідністю

03.12.2020

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З 1992 року Генеральна Асамблея ООН оголосила цей день днем вшанування людей з особливими потребами. Україна долучилась до відзначення Міжнародного дня інвалідів з 1996 року. Міжнародний день інвалідів в усьому світі об’єднує людей з особливими потребами та людей, небайдужих до їх долі. Сила духу, яку ці люди виявляють у повсякденному житті, їх працелюбність, наполегливість, вміння досягати поставленої мети допомагають їм вести повноцінне життя, незважаючи на безліч побутових незручностей…

Детальніше...

  Діти загиблих захисників України харчуватимуться в закладах освіти безкоштовно

03.12.2020

Володимир Зеленський підписав закон № 978-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 листопада 2020 року. Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України» закріплює загальнообов’язкову норму, згідно з якою органи державної влади та місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають державні та комунальні заклади дошкільної, загальної середньої, професійної чи фахової передвищої освіти, мають забезпечувати безоплатним харчуванням дітей загиблих героїв.

Детальніше...

  5 грудня - вебінар для новообраних депутатів місцевих рад

03.12.2020

5 грудня експерти Мережі захисту національних інтересів

Детальніше...

  Сергій Чернов: Для повноцінної передачі майна у новостворені громади знадобиться не менше бюджетного року

03.12.2020

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував можливі наслідки зволікання із імплементацією законопроєкту 3651-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», який підтриманий Верховною Радою та переданий на підпис Главі держави.

Детальніше...

  Головний пріоритет нової очільниці області Айни Тимчук – боротьба з COVID-19. Тарас Пастух

02.12.2020

Про задачі, визначені новопризначеною головою Харківської ОДА, її заступник повідомив під час брифінгу в Харківській лікарні на залізничному транспорті №1 30 листопада.

«Нова очільниця Харківської ОДА зустрілася з керівним складом адміністрації, ми почули 2-3 ключові пріоритети, які вона для себе визначила. Очевидно, що серед них є на сьогодні боротьба з COVID-19. Наразі область демонструє позитивну динаміку, але зрозуміло, що на цьому не варто зупинятися, цей темп потрібно підтримувати, тому для Айни Тимчук це є питанням номер один», - розповів Тарас Пастух.

Детальніше...

  У харківському виші презентовано неінвазивний апарат штучної вентиляції легень власного розроблення

02.12.2020

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова з робочим візитом відвідав перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим.

Під час ознайомлення заступника міністра з діяльністю виша було презентовано неінвазивний апарат штучної вентиляції легень типу СІПАП, розроблений фахівцями ХНУМГ спільно з Лондонським університетом та фірмою «Мерседес-АМГ».

Детальніше...

  Перша сесія Харківської обласної ради VIII скликання відбудеться 11 грудня

02.12.2020

Постанова №109. Про скликання першої сесії Харківської обласної ради VIII скликання на сайті обласної ради http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25323-persha-sesiya-kharkivskoji-oblasnoji-radi-vidbudetsya-11-grudnya

Детальніше...

  Щодо припинення повноважень осіб, які займають виборні посади в ОМС до набуття чинності Законом (законопроект № 3651-д)

02.12.2020

Авторка: експертка з юридичних питань Леся Федченко У зв’язку з тим, що станом на сьогодні, 01.12.2020 р., Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», прийнятий Верховною Радою України 17.11.2020 р. (законопроект № 3651-д) не набрав чинності, в ОМС, в яких вже відбулися перші сесії новообраних сільських, селищних, міських, районних рад, виникають питання щодо припинення повноважень осіб, які займають у цих ОМС виборні посади та його документального оформлення.

Детальніше...

  1 грудня професійне свято відзначають працівники прокуратури України

01.12.2020

Шановні працівники прокуратури!
Валківська районна рада щиро вітає вас із професійним святом!
Україна крок за кроком будує демократичну державу, головними засадами якої мають стати верховенство закону і права та дотримання прав і свобод людини. Ці пріоритети мають бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями...

Детальніше...

  Передача земель з державної власності у комунальну - практичний посібник від АМУ

01.12.2020

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Громади отримують більше ресурсів і повноважень.

Надважливим ресурсом для громад є земля - це і розвиток, і економіка, і наповнення місцевих бюджетів і, відповідно, благополуччя жителів. Щоб допомогти громадам пройти шлях передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність, Асоціація міст України спільно з Держгеокадастром розробила Практичний посібник з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність (завантажити документ можна на сайті https://decentralization.gov.ua/news/13006

Детальніше...

  Надання адресної грошової допомоги мешканцям у разі хвороби, лікування - важливий соціальний пріоритет влади

30.11.2020

Сьогодні о 8.30 годині у залі пленарних засідань Валківської районної ради під головуванням заступника голови комісії Яцини Ю.Д. відбулось засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі тривалої хвороби або оперативного лікування.

Активну участь у роботі взяли члени комісії - головний лікар КНП «Валківський районний центр ПМСД» Орлова М.І., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Горошко І.В., провідний фахівець управління соціального захисту населення райдержадміністрації Нізельковська І.О. та депутати районної ради Сургай Н.В., Дубовик О.О., Повстянко Г.В., Ткаченко М.В.

Детальніше...

  Президент призначив головою Харківської ОДА Айну Тимчук

30.11.2020

Відповідний указ № 522/2020 Глава держави підписав 27 листопада.

Під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив Айні Тимчук службове посвідчення та побажав успіхів у роботі на посаді. Президент висловив сподівання, що регіон досягне нових щаблів розвитку.

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

30.11.2020

Фонд направив 33,5 мільйона гривень на фінансування доглядів для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю

Фонд соціального страхування України відновив фінансування медичних і соціальних послуг для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю. На здійснення спеціальних медичних, постійних сторонніх доглядів, побутового обслуговування, а також на додаткове харчування Фонд сьогодні направив 33,5 мільйона гривень.

Детальніше...

  До Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

28.11.2020

Сьогодні разом з усією країною та всім цивілізованим світом у великій скорботі ми згадуємо мільйони наших співвітчизників, яких було приречено на голодну смерть лише за те, що вони були українцями, з тугою у серцях згадуємо чисельні жертви голодоморів та політичних репресій, мільйони обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори…

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
Валківського міського голову
СКРИПНІЧЕНКА Валерія Володимировича!!!


27.11.2020

Шановний Валерію Володимировичу! З нагоди Дня народження прийміть щирі вітання від Валківської районної ради. Нещодавно новостворена Валківська територіальна громада довірила Вам бути її керівником. Це – честь та водночас – нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія. Найближчі п’ять років спільно із оновленим депутатським корпусом Ви працюватимете над формуванням шляхів стабільного розвитку Валківщини, гуртуватимете валківчан у єдиному прагненні будувати економічно розвинену, самодостатню територіальну громаду, покращувати добробут громадян.

Детальніше...

  Український жіночий фонд запрошує лідерок громад взяти участь в Академії жіночого лідерства

26.11.2020

Український жіночий фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом запрошує жінок-депутаток, очільниць та лідерок громад взяти участь в Академії жіночого лідерства.

Якщо Ви бажаєте впливати на життя громади, приймаєте рішення як обрана депутатка чи голова громади або маєте бажання бути залученою до прийняття рішень, але відчуваєте, що Вам не вистачає практичних знань, ми запрошуємо Вас на навчання до Академії Жіночого Лідерства (АЖЛ). За шість днів інтенсивної роботи Ви дізнаєтесь про принципи місцевого самоврядування, механізми прийняття результативних рішень, інструменти діяльності депутатів та відстоювання прав жінок через формування депутатських груп з ґендерних питань; отримаєте суттєву базу знань та вмінь для розвитку громади й реалізації ґендерного підходу задля ефективного врядування.

Детальніше...

  Староста - хто і для кого?

26.11.2020

Минулого тижня відбулись перші сесії в багатьох радах новоутворених громад. Головним напрямком діяльності органів місцевого самоврядування є забезпечення потреб мешканців всієї громади. І ось тут важливим інструментом забезпечення потреб мешканців населених пунктів громади є забезпечення ефективної діяльності старост.

Автор: Андрій Кавунець,
голова ГО «Ресурсно-інформаційний центр
«Громади Вінниччини»

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

25.11.2020

Президент підписав закон, що відновлює фінансування доглядів, допомог, ліків, санаторно-курортного і реабілітаційного лікування за кошти ФССУ

Закон України «Про внесення змін до розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» повернуто із підписом Президента, він набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Детальніше...

  До Нового року – всього 38 днів! Коли вступить в дію Закон, який потрібен місцевому самоврядуванню «на вчора»?

24.11.2020

Минув тиждень з того дня, як парламент проголосував за проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» (№3651-д). Цей документ вкрай необхідний для того, щоб могли повноцінно запрацювати новообрані органи місцевого самоврядування, головним чином, громад та районів. В ідеалі, цей закон мав би бути прийнятим ще до місцевих виборів, щоб новообрані голови та депутати мали чіткий алгоритм дій в умовах реорганізації місцевих та районних рад.

Детальніше...

  Законопроєкт 4382 повертає послуги ДРАЦС уcім громадам

23.11.2020

Автор: Василь Сегін, координатор відділу впровадження політик напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»

У Верховній Раді України 16 листопада зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права громадян на доступ до державної реєстрації актів цивільного стану у зв’язку з укрупненням територіальних громад» (№4382).

Законопроєкт розроблено з метою забезпечення права громадян на отримання таких базових адміністративних послуг як державна реєстрація народження, шлюбу, смерті.

Детальніше...

Усього: 5983 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5980  5981-5983