Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3792 
  СКРИПНІЧЕНКО Валерій Володимирович -
Почесний громадянин Валківського району


12.12.2018

Рішенням Валківської районної ради від 7 грудня 2018 року за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, активну життєву та громадську позицію, небайдужість, людяність і особистий внесок у розвиток міста Валки та Валківського району звання Почесний громадянин Валківського району присвоєно СКРИПНІЧЕНКУ Валерію Володимировичу - Валківському міському голові.

Детальніше...

  ПОДЯКА
керівникам міні-проектів розвитку територіальних громад,
переможців обласного конкурсу
РАЗОМ У МАЙБУТНЄ у 2018 році


12.12.2018

Голова Валківської районної ради Оноша В.П. повідомляє, що районною радою і конкурсантами своєчасно надано і успішно захищено в Конкурсному комітеті обласної ради підсумкові звіти за результатами реалізації 6 міні-проектів у районі за 2018 рік.
Конкурсним комітетом високо оцінено у складених звітах якість підготовки і оформлення документації, доказову базу, описані соціальні і економічні ефекти від впровадження, фотовізуалізацію обєктів будівництва.
З огляду на наведене, голова районної ради Оноша В.П. від імені депутатів районної ради і виконавчого апарату районної ради висловлює подяку всім керівникам міні-проектів, головам ініціативних груп, відповідальним працівникам та керівникам закладів і органів місцевого самоврядування району за змістовну роботу у даному напрямі і якісну підготовку підсумкових звітів. Бажаємо значних успіхів і дальших перемог в обласному конкурсі РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2018!!!

Детальніше...

  Керівники району проінспектували хід проведення ремонтних робіт на об᾿єктах соціальної сфери району

12.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша та голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко в рамках робочої поїздки до населених пунктів району відвідали заклади охорони здоров’я, освіти та культури, в яких проводяться ремонтні роботи.

Першим об`єктом в ході поїздки був Ков’язький НВК, де наразі проводиться капітальний ремонт за кошти Надзвичайної кредитної програми Європейського і інвестиційного банку для відновлення України, у сумі 3 млн 235 тис. грн.

Детальніше...

  ЛІСОВИН Микола Якович -
Почесний громадянин Валківського району


12.12.2018

Рішенням Валківської районної ради від 7 грудня 2018 року звання Почесний громадянин Валківського району присвоєно Лісовину Миколі Яковичу - депутату районної ради VІ та VІІ скликань, голові постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології, голові фермерського господарства «ВОЛЯ».

Детальніше...

  Під час екскурсії учні Баранівського ліцею познайомилися із посадовими особами виконавчого апарату районної ради та їх роботою

11.12.2018

Про мету та спектр питань, якими опікується відділ юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради розповіла учнім начальник відділу Лариса Вєрєвська.

В ході екскурсії діти переглянули фотогалерею голів районної ради минулих скликань та завітати до кабінету голови ради Віталія Оноші.

Детальніше...

  В рамках проведення Всеукраїнського тижня права до районної ради завітали старшокласники Баранівського ліцею

11.12.2018

Сьогодні з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права у районній раді відбулася зустріч з учнями старших класів Баранівського ліцею. В рамках зустрічі головою районної ради Віталієм Оношою та його заступником Юрієм Яциною для старшокласників проведена ознайомча екскурсія, під час якої учні мали змогу познайомитися із посадовими особами виконавчого апарату районної ради та їх роботою, переглянути фотогалерею голів районної ради минулих скликань та завітати до кабінету голови ради.

Керуюча справами районної ради Тетяна Котенко поінформувала гостей про свою роботу та мету діяльності виконавчого апарату ради, що забезпечує діяльність депутатського корпусу ради, сприяє депутатам у виконанні їх депутатських обов’язків, надає організаційно-методічну та правову допомогу в організації роботи постійних комісії та пленарних засідань сесій районної ради.

Детальніше...

  Баранівські ліцеїсти на гостинах у голови районної ради Віталія Оноші

11.12.2018

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права до кабінету голови районної ради Віталія Оноші завітали старшокласники Баранівського ліцею.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша розповів учням про органи місцевого самоврядування, які діють в районі, їх завдання та основні напрямки роботи

11.12.2018

По завершенню оглядової екскурсії дітей запросили до зали пленарних засідань, де голова районної ради Віталій Оноша розповів ліцеїстам про органи місцевого самоврядування, які діють в районі, їх завдання та основні напрямки роботи, про склад депутатського корпусу районної ради, обов’язки депутатів та питання, які розглядаються в комісіях та на сесіях. Особливо зупинився на процесах реформування, які наразі відбуваються в країні, в тому числі і щодо реформування саме місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


10.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації. В її роботі також взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та районних служб.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

10.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було підведено підсумки роботи виконавчого апарату ради з організації та проведення чергової сесії та урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування, визначено основні завдання на поточний тиждень, сформовано основні напрямки діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів. В центрі уваги – завершення роботи над матеріалами XXXІ сесієї районної ради, що відбулася 7 грудня 2018 року, друк, розсилка та оприлюднення рішень…

Детальніше...

  Президент підписав закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

10.12.2018

Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».

«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», - підкреслив Президент.

Детальніше...

  10 грудня начальник сектора кадрового забезпечення Валківського відділу поліції завітав до учнів Шарівського ліцею та місцевої ради

10.12.2018

Начальник сектору кадрового забезпечення Олександр Криворучка зустрівся із учнями 9-11 класів комунального закладу «Шарівський ліцей Валківської районної ради» з метою проведення лекції в межах Всеукраїнського тижня права.

Темою профорієнтаційного заходу стали права людини та змістовна розповідь про умови вступу та навчання у Харківському Національному університеті внутрішніх справ, про основні вимоги до кандидатів на навчання (успішність, дисциплінованість, фізична та психологічна підготовка, належний стан здоров`я).

Детальніше...

  ВАХОВСЬКИЙ Андрій Миколайович -
Почесний громадянин Валківського району
(звання присвоєно посмертно)


09.12.2018

Ваховський Андрій Миколайович народився 30 вересня 1979 року у місті Харкові. У 1994 році закінчив Шарівську середню школу Валківського району, у 1996 році – Есхарівський чоловічий педагогічний ліцей-інтернат, у 2001 році – Харківський національний педагогічний університет імені Григорія Сковороди за спеціальністю учитель іноземної мови.

Навесні 2014 року Ваховський Андрій пішов служити добровольцем у зону проведення антитерористичної операції на сході України. Після проходження навчання став кулеметником БТР другого батальйону спеціального призначення НГУ «Донбас», у складі якого ніс службу в Артемівську, Курахово та інших гарячих точках Донбасу. Псевдо «Браво».

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди професійного свята продовжилися врученням відзнак Почесний громадянин Валківського району

09.12.2018

На знак великої пошани та поваги звання Почесний громадянин Валківського району присвоєно валківчанам-патріотам, які добровільно боронили суверенітет та незалежність України в зоні проведення АТО, Ваховському Андрію Миколайовичу та Ольховському Андрію Олексійовичу (посмертно).

Високі відзнаки «Почесний громадянин Валківського району» та квіти були вручені присутнім на заході рідним наших героїв-земляків – мамі Андрія Ваховського Ніні Іванівні та доньці Андрія Ольховського Катерині.

Вставанням зустрів зал пісню «Герої не вмирають!» у виконанні солістів РНД «Іскра», вклоняючись незабутньому подвигу загиблих героїв та вшановуючи їх пам’ять.

Детальніше...

  ОЛЬХОВСЬКИЙ Андрій Олексійович –
Почесний громадянин Валківського району
(звання присвоєно посмертно)


08.12.2018

Валківчанин Ольховський Андрій Олексійович народився 10 грудня 1977 року. Добровольцем пішов служити у зону проведення антитерористичної операції на сході України. 29 серпня 2014 року загинув, захищаючи свободу та незалежність України та мирне життя українців.

Указом Президента України за № 311/2015 від 04.06.2015 року Ольховський Андрій Олексійович нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню (посмертно).

Детальніше...

  В залі пленарних засідань районної ради вітали кращих представників органів місцевого самоврядування Валківщини

08.12.2018

З нагоди Дня місцевого самоврядування в залі пленарних засідань Валківської районної ради 7 грудня відбулись святкові урочистості, в яких взяли участь депутати районної ради, міський, селищні, сільські голови та секретарі місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівництво районної державної адміністрації та кращі представники органів місцевого самоврядування Валківщини.

З вітальними промовами до присутніх звернулися керівники району – голова районної ради Віталій Оноша та голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко.

Детальніше...

  Спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації відзначені кращі представники місцевого самоврядування Валківщини

08.12.2018

В ході урочистостей на виконання спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації кращих представників місцевого самоврядування Валківщини було нагороджено спільними Почесними грамотами.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації за активну участь у розбудові місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток місцевих територіальних громад Валківщини, звитяжну сумлінну працю, відповідальність, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено: ...

Детальніше...

  На виконання рішення районної ради Дипломи та посвідчення вручені новим Почесним громадянам Валківського району

08.12.2018

Відзнаки Почесний громадянин Валківського району вручено:

• ЛІСОВИНУ Миколі Яковичу, депутату районної ради VІ та VІІ скликань, голові постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології, голові фермерського господарства «ВОЛЯ»;

• СКРИПНІЧЕНКУ Валерію Володимировичу, Валківському міському голові;

• ЯЦИНІ Юрію Дмитровичу, депутату районної ради V, VІ та VІІ скликань, заступнику голови районної ради.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
депутата районної ради
ЧАПАК Ганну Іванівну!!!


08.12.2018

Шановна Ганно Іванівно!

Депутатський корпус та виконавчий апарат Валківської районної ради приєднується до всіх привітань, які звучатимуть сьогодні для Вас. Щиро зичимо Вам міцного здоров`я, сімейного добробуту, безмежного людського щастя. Хай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події. Хай доля завжди буде прихильною до Вас, а радість незмінно супроводжує на життєвому шляху. Обов’язкової реалізації всього запланованого та вірної удачі, яка б увінчала кожен Ваш день. З Днем народження!

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в залі пленарних засідань районної ради

08.12.2018

«Це наше спільне свято. Професійне свято депутатів районної, міської, селищних, сільських рад, керівників місцевих рад – людей, обраних людьми для забезпечення життєдіяльності територіальних громад та вирішення нагальних проблем людей. Це свято об’єднує всіх нас, згуртовує у єдиному прагненні будувати економічно розвинену країну із міцними, самодостатніми місцевими територіальними громадами. Чесно виконуючи покладені на нас законом та людьми обовʼязки, ми щодня намагаємо виправдати довіру людей і забезпечити стабільний розвиток та процвітання кожної громади та всього району. Тож, нехай наполеглива натхненна праця кожного сприяє зростанню добробуту валківчан та невпинно наближає усіх нас до омріяного майбутнього України – квітучої європейської держави», - зазначив голова районної ради Віталій Оноша у своїй промові з нагоди свята.

Детальніше...

Усього: 3792 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3792