Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4176 
  ВДРАЦС по Валківському та Коломацькому районах інформує...

21.06.2018

Відділ державної реєстрації актів цивільного стануВідділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує про новації Мін’юсту щодо е-реєстрація новонароджених в пологовому будинку...

Детальніше...

  Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України інформує...

21.06.2018

20,8% працюючих проходять медичну реабілітацію після інфаркту міокарда та операцій на серці...

Детальніше...

  Дебютний концерт талановитого юного акордеоніста
Богдана Балабана


20.06.2018

Сьогодні о 14.00 в залі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся дебютний концерт талановитого юного акордеоніста Богдана Балабана, лауреата Міжнародного фестивалю «Мамина сорочка» та Всеукраїнських творчих конкурсів.
Голова районної ради Оноша В.П., його заступник Яцина Ю.Д., перший заступник голови райдержадміністрації Осадча Н.М. та Ков’язький селищний голова Путінцев В.П. щиро привітали та підтримали юного музиканта, поздоровивши його сьогодні як раз і з Днем його народження!
Майстерна віртуозна гра на акордеоні юного музиканта, різні мелодії у його виконанні, виступи творчих колективів, вітання гостей... - все це додало урочистості, яскравого колориту, особливої енергетики та самобутності концерту та сформувало прекрасний настрій всім присутнім, особливо дякуючи його вчителю - Євгену Сургаєнку, вихованці якого перемогами на Всеукраїнському та регіональному рівнях прославляють як Валківську школу мистецтв, так і всю Валківщину!

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає валківчан, переможців змагань з черлідингу

20.06.2018

У місті Південний 16 червня відбувся Відкритий Чемпіонат Одеської області з черлідингу, участь у якому приймали спортсмени цього виду спорту і з Валківського району. За підсумками змагань представники Валківщини здобули ряд перемог...

Детальніше...

  Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України інформує

20.06.2018

Допомога по тимчасовій непрацездатності, якщо травма сталася внаслідок алкогольного чи іншого сп’яніння, не надається...

Детальніше...

  Валківський відділ поліції ГУНП в Харківській області інформує...

19.06.2018

Про стан криміногенної ситуації в Валківському районі та заходи у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у січні- травні 2018 року
(Аналітична довідка додається)...

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

19.06.2018

Щодо позбавлення батьківських прав та інше...

Детальніше...

  Президент України про децентралізацію як одну з найефективніших реформ в державі

19.06.2018

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ», - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі...

Детальніше...

  Чемпіонат Валківського району з футболу - новини, результати, турнірне становище

19.06.2018

Результати проведення 7 туру чемпіонату району з футболу - запекла боротьба, цікаві ігри! Нижче - турнірна таблиця чемпіонату...

Детальніше...

  Президент вніс як невідкладний законопроект про утворення Антикорупційного суду на розгляд Верховної Ради

19.06.2018

Глава держави відповідно до ст. 93 та ч. 2 ст. 125 Конституції України вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України «Про утворення Вищого антикорупційного суду». Глава держави визначив документ як невідкладний для позачергового розгляду Парламенту. Мета проекту закону - виконання вимог Конституції України, Закону України «Про Вищий антикорупційний суд» та Закону України «Про судоустрій і статус суддів» для започаткування діяльності Вищого антикорупційного суду. Доповідатиме законопроект під час його розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради заступник Глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов.

Детальніше...

  Спортивна сім`я Андрущенків з Шарівки здобула почесне третє місце у Всеукраїнських змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім`я»

18.06.2018

15-17 червня 2018 р. в м. Володимир - Волинський Волинської області відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я - спортивна сім’я». В змаганнях взяло участь 20 команд з різних регіонів країни. Харківську область в цих змаганнях представляла сім’я Андрущенків з села Шарівка Валківського району, які вийшли переможцями у районному етапі. Наші земляки виступили успішно, посівши почесне третє місце та набравши однакову кількість балів з господарями, поступившись лише за додатковими показниками...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради -
першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень!


18.06.2018

Головою районної ради Оношою В.П. о 8.00 годині проведено традиційну апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату районної ради, під час якої окреслено першочергові завдання поточного тижня та напрямки роботи виконавчого апарату.

В полі зору - проведення районних заходів, участь депутатів та виконавчого апарату у цих заходах, виконання рішень загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської областіта активізація впровадження міні-проектів, переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2018.

Головою районної ради за результатами наради надано відповідні доручення працівникам виконавчого апарату та встановлено конкретні терміни для їх виконання.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


18.06.2018

Сьогодні о 9.00 годині в залі райдержадміністрації на розширеній апаратній нараді РДА колегіально розглянуто ряд важливих питань.
Участь в роботі наради взяли голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та сільські, селищні голови.

Детальніше...

  Гурти «Мельничани» та «Вербиченька» представляли Валківщину на регіональному фестивалі «Шарівський дивокрай»

18.06.2018

16 червня 2018 року відбувся III регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай» на території Національної пам’ятки України - палацо-паркового комплексу «Шарівка» Шарівської селищної ради Богодухівського району. Валківщину успішно представили два аматорські народні фольклорно-етнографічні гурти «Мельничани» та «Вербиченька», керівник заслужений працівник культури України Микола Губський, аматорський народний вокальний ансамбль «Всесвятські переспіви», керівник Тамара Новосельцева та фольклорний ансамбль «Мерчаночка», керівник Микола Пономаренко.

Детальніше...

  З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА !!!

17.06.2018

Вітання голови Валківської районної ради Оноші В.П. з Днем медичного працівника.

Шановні працівники галузі охорони здоров’я!
Прийміть особисто від мене, від депутатів та виконавчого апарату районної раиди сердечні вітання з нагоди Дня медичного працівника!...

Детальніше...

  До Дня молоді у Валках пройдуть святкові заходи та конкурс краси - Чарівна валківчанка 2018

15.06.2018

Як відзначатимуть у районі День державної служби, День молоді, 22-у річницю прийняття Конституції України спланували сьогодні керівники під час оперативної наради під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Войтенка. У роботі наради також активну участь взяли голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, секретар міського голови Антоніна Кривич та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Майже на всі свята заплановані масові заходи - концерти, урочистості. А от на День молоді планується провести конкурс «Чарівна валківчанка». Є у червні і День скорботи - його відзначимо 22 червня мітингом та покладанням квітів до Меморіалу Слави. Учасники наради обговорили робочий план та сценарій урочистостей, які відбудуться найближчим часом у районі, а також розглянули організаційні питання та внесли ряд уточнень і пропозицій, які будуть враховані при підготовці заходів.

Детальніше...

  Районні урочистості до Дня медичного працівника у районному народному домі «Іскра»

14.06.2018

Сьогодні об 11.00 годині у РНД «Іскра» керівництво району та депутати всіх рівнів щиро вшанували медичний загал району. Голова районної ради Оноша В.П. щиро привітав медиків з професійним святом від імені депутатів районної ради, виконавчого апарату райради та всього місцевого самоврядування району, з яким заклади охорони здоровя активно співпрацюють. Віталій Петрович подякував медичним працівникам за роботу, милосердя, професійність у наданні допомоги людям та побажав усім здоровя та успіхів на шляху реформування медичної галузі. Керівники району голова районної ради Оноша В.П., голова райдержадміністрації Войтенко В.І. та народний депутат України Біловол О.М. відзначили кращих працівників закладів охорони здоровя Почесними Грамотами та Подяками. Музичні вітання для медичних працівників та ветеранів галузі додали самодіяльні аматорські колективи Валківщини, а кращим подарунком для присутнього загалу від народного депутата України Біловола О.М. та депутата обласної ради Пієва С.М. стала концертна програма легендарної групи «Фрістайл» з хітами, перевіреними часом і поколіннями.

Детальніше...

  Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

14.06.2018

Сьогодні о 10.00 годині у селищі Рогань Харківського району (центр ОТГ) відбулись загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, участь в яких від місцевого самоврядування Валківщини взяв заступник голови районної ради Яцина Ю.Д.
На порядку денному засідання Асоціації важливі питання розвитку місцевого самоврядування Хакрівського регіону...

Детальніше...

  Рада Європи підтримала законопроект про засади адмінтерустрою України

13.06.2018

Рада Європи в цілому підтримує проект закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України» (№ 8051), який є одним із ключових з пакету законопроектів щодо реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Про це йдеться у висновку Ради Європи щодо названого проекту закону, ключові тези якого сьогодні озвучили на засіданні тематичного круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в м. Болград (Одеська область)...

Детальніше...

  Перспективи розвитку ФМ-радіомовлення у місцевих громадах Харківщини

13.06.2018

https://www.nrada.gov.ua/organizatsiya-mistsevogo-radiomovlennya-movlennya-terytorialnyh-gromad-pokrokova-instruktsiya/

покрокова інструкція щодо організації місцевого ФМ-радіомовлення територіальних громад

Детальніше...

Усього: 4176 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4176