Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4510 
  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

12.09.2018

ФОП мають право на отримання матеріального забезпечення і соціальних послуг від Фонду

Страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, а також від нещасного випадку на виробництві підлягають усі працевлаштовані на підприємствах, в установах, організаціях, незалежно від форми власності та господарювання, особи. Зокрема, застрахованими у Фонді соціального страхування України є фізичні особи-підприємці та самозайняті особи, які мають право на отримання за кошти Фонду матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг. На обліку у Фонді знаходиться 1,78 млн фізичних осіб.

Детальніше...

  «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2018» - урочисте відкриття перших двох успішно реалізованих міні-проектів у районі

11.09.2018

Валківська районна рада бажає всім 6-ти переможцям обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2018 успішної і якісної реалізації всіх робіт і послуг згідно поданих проектних заявок та інформує про відкриття перших двох міні-проектів у Валківському районі:
1 - Громадсько-активна школа – центр впровадження сучасних інформаційних технологій в селищі (смт. Старий Мерчик) -
19.09.2018 року о 10.00 годині.
2 - Тепло для нової української школи - запорука розвитку, добробуту і процвітання Гонтово-Ярської громади (с. Гонтів Яр) -
19 вересня 2018 року о 12.00 год.
Запрошуємо депутатів районної ради та всіх причетних до розробки і впровадження міні-проектів взяти участь в урочистостях!!!

Детальніше...

  Аналітична довідка Валківського відділу поліції

11.09.2018

Про стан криміногенної ситуації в Валківському районі та заходи у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у січні-серпні 2018 року

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

10.09.2018

Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» - у запитаннях та відповідях...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


10.09.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, керівники місцевих рад району взяли участь в розширеній апаратній нараді райдержадміністрації, під час якої було розглянуто п’ять актуальних питань соціального і економічного розвитку Валківщини та місцевого значення...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

09.09.2018

Шановні працівники нафтогазових підприємств Валківщини! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.

Детальніше...

  День села Гонтів Яр - 250 років, ювілейна дата!!!

09.09.2018

8 вересня 2018 року відбулися святкові заходи до 250-річчя заснування села Гонтів Яр. Голова Валківської районної ради Віталій Оноша взяв участь у проведенні цих урочистостей.
Зі словами привітання до жителів та гостей свята звернулися голова Валківської районної ради Віталій Оноша, депутат Валківської районної ради Олександр Діжиченко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Желевська та Гонтовоярський сільський голова Людмила Корсун.
Користуючись нагодою, голова районної ради Віталій Оноша передав вітання громаді від депутатів районної ради та від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, побажавши всім миру, здоровя добра, любові та процвітання селу, яке святкує своє 250-річчя...

Детальніше...

  День села Огульці !!!

09.09.2018

8 вересня 2018 року о 12.00 годині заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв активну участь у проведенні Дня села Огульці, від якого обраний депутатом.
Під час мітингу, присвяченому 75-й річниці визволення села Огульці від фашистських загарбників Юрій Дмитрович особисто привітав зі святом земляків та передав вітання від керівників району Оноші В.П. та Войтенка В.І. Після мітингу відбувся святковий концерт та масове народне гуляння біля будинку культури імені Т.Г. Шевченка...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем фізичної культури і спорту

08.09.2018

Шановні спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту Валківщини! Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди були опорою суспільства. Основою ж здоров’я нації є спортивний гарт, фізичне виховання.

Приємно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.

Детальніше...

  Президент ініціює збільшення грошового забезпечення українських військових на 30%

07.09.2018

Петро Порошенко наголосив на пріоритетності покращення системи соціальних гарантій для солдатів.

«Якщо український воїн має найбільшу повагу в українському суспільстві, якщо він, ризикуючи життям, боронить кожен клаптик української землі, то, відповідно, соціальні гарантії і грошове забезпечення мають бути на належному рівні», - підкреслив Глава держави. Він додав, що не лише патріотизм має тримати українського воїна.

Детальніше...

  Святкові урочистості до Дня фізичної культури і спорту

07.09.2018

У залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочисті з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Привітання від керівників району приймали запрошені на святковий захід фахівці, причетні до галузі фізкультури і спорту.

Свято спорту уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

Детальніше...

  Валківщина готується до 95-річчя заснування району ретельно і виважено

06.09.2018

Голова районної ради Выталый Оноша взяв участь у черговій нараді райдержадміністрації щодо підготовки до відзначення 95-ї річниці заснування району.

В ході наради обговорено низку організаційних моментів відносно культурно-розважальної програми та мистецьких заходів. Також було порушено питання стосовно охорони громадського порядку, безпеки, медичного супроводу святкових заходів, головні з яких заплановані на 15 вересня 2018 року на центральній площі міста Валки.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

05.09.2018

Про норми законодавства, які стосуються підвищення мінімального розміру аліментів на одну дитину

Детальніше...

  Зміни до Конституції мають закріпити головні досягнення Революції Гідності. Президент

05.09.2018

На цьому Глава держави наголосив під час зустрічі з керівниками депутатських фракцій і груп.

«Дуже просив би, щоб ці проекти якомога швидше були розглянуті, включені до порядку денного і спрямовані до Конституційного Суду для того, щоб зробити ті рухи, ті зміни, які відбулися після Революції Гідності, незворотними і не допустити реваншу», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...

  Міністерство юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг

05.09.2018

Міністерство юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за підтримки МФ «Відродження» та за сприяння Національної поліції України розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків.

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Детальніше...

  У 2018 році заплановано ввести в дію ряд об’єктів будівництва Валківщини

05.09.2018

Голова районної ради Віталій Оноша разом із своїм заступником Юрієм Яциною взяли активну участь у робочій нараді райдержадміністрації щодо об’єктів Валківського району, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування.

Зокрема, в цьому році заплановано реалізувати 7 проектів, які фінансуються з обласного бюджету:...

Детальніше...

  Розпочати приватне будівництво тепер можна без участі посадових осіб

05.09.2018

В Україні запрацювала автоматизована електронна реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта.

Зокрема, це стосується будівництва приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 кв.м, а також господарських будівель та споруд, гаражів.

Детальніше...

  Змінився порядок призначення субсидій

05.09.2018

Міністерство юстиції України в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» підготувало оновлені інформаційні матеріали щодо порядку оформлення громадянами субсидій. Зміни торкнулися правил призначення субсидії.

Відтепер рішення про призначення субсидії, відмову або подання документів на розгляд комісії приймається структурним підрозділом з питань соціального захисту населення протягом 10 календарних днів з дня подання заяви. А субсидія призначається в єдиному порядку – починаючи з місяця звернення до дати закінчення опалювального (неопалювального) сезону.

Детальніше...

  В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочато масштабну інформаційну кампанію по всій території України за напрямком #СтопНасильство

05.09.2018

Мета кампанії «СтопНасильство» – формування нульової толерантності до цього явища, інформування про зміни до законодавства, «гарячі лінії» та адреси для звернення за допомогою для жертв домашнього насильства, про обов’язок повідомляти про випадки домашнього насильства свідків, про відповідальність для кривдників.

Детальніше...

  Підведено підсумки щодо оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році

04.09.2018

Відповідно до Плану роботи районної ради про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей звітувала заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова, яка повідомила, що на початок оздоровчого періоду в цьому році загальна чисельність дітей шкільного віку (від 7 до 17 років) становила 3160 дітей. З цієї кількості 2120 дітей тільки пільгових категорій. Оздоровленням охоплено 398 дітей, що становить 13% від загальної кількості, відпочинком - 2767 (87%).

Детальніше...

Усього: 4510 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4510