Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5983 
  Голова районної ради Віталій Оноша привітав енергетиків Валківщини з професійним святом

22.12.2019

Щороку 22 грудня професійне свято відзначають працівники енергетичної галузі України. Напередодні професійного свята, голова районної ради Віталій Оноша з приємною місією відвідав Валківське районне відділення Акціонерного товариства «Харківобленерго», де з нагоди свята відбулися збори трудового колективу підприємства.

Віталій Оноша привітав енергетиків, подякував за їх високопрофесійну роботу, таку необхідну людям та важливу в житті кожної місцевої громади…

Детальніше...

  Президент створив Раду розвитку громад та територій

21.12.2019

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ від 18 грудня 2019 року про створення Ради розвитку громад і територій. В документі йдеться, що Рада розвитку громад і територій — це консультативно-дорадчий орган при Президентові України.

Рада створюється для «налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів державної регіональної політики та механізмів сталого розвитку територіальних громад з урахуванням стандартів Європейської хартії місцевого самоврядування та новітніх підходів у сфері регіонального розвитку, вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку адміністративно-територіальних одиниць», — йдеться в Указі.

Детальніше...

  Верховна Рада України ухвалила Виборчий кодекс

21.12.2019

18 грудня 2019 року Верховна Рада України ухвалила Виборчий кодекс України з урахуванням пропозицій президента.
Відповідно до підготовлених змін. які вносились на розгляд Верховної Ради України, для органів місцевого самоврядування передбачається кілька виборчих систем.

Вибори депутатів сільської, селищної ради, міської ради (міста з кількістю виборців до 90 тисяч осіб), районної у місті ради проводяться за системою відносної більшості в багатомандатних виборчих округах, на які поділяється територія відповідно села (кількох сіл, жителі яких добровільно об’єдналися у сільську громаду), селища, міста, територія утвореної відповідно до Закону України

Детальніше...

  Центри первинної медичної допомоги Харківщини можут отримати до 300 000 євро на енергоефективність і медичне обладнання

20.12.2019

Український фонд соціальних інвестицій оголосив конкурс субпроєктів зі зміцнення центрів первинної медичної допомоги.

Основною метою проєкту є зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і постачання медичного обладнання.

Основні умови участі у конкурсі...

Детальніше...

  Президент підписав закон, що спрощує процедуру затвердження перспективних планів

20.12.2019

18 грудня 2019 року Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» - законопроект №2189 від 30.09.2019

Закон передбачає, що об’єднання громад надалі відбуватиметься виключно за перспективним планом. Також у законі йдеться, що перспективні плани розроблятимуть обласні державні адміністрації і затверджуватиме Уряд. Тобто процедура створення перспективних планів більше не передбачатиме етапу схвалення цих документів обласними радами.

Детальніше...

  Альона Бабак: Завдання на наступний рік - посилення підтримки розвитку громад та територій

20.12.2019

«Наша мета, щоб Україна була представлена громадами і принцип повсюдності місцевого самоврядування був закріплений в адміністративно-територіальному устрої України», — про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час засідання Ради донорів з питань впровадження реформи децентралізації в Україні.

«Парламент затвердив Програму діяльності Уряду і за Мінрегіоном закріплено 7 цілей. Одна з них — ціль 10.3 «Українці мають реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору як мешканці спроможних громад», яка орієнтована на завершення або новий початок реформи місцевого самоврядування, має свої цілі. Тож, ціль перша — це формування спроможних громад...

Детальніше...

  Комісією з надання одноразової адресної допомоги направлено за 2019 рік 645 тис. грн. 217 валківчанам

20.12.2019

20 грудня в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої та за участю депутатів районної ради - членів комісії відбулося останнє у поточному році засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування.

На засіданні комісії було розглянуто звернення про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району. За результатами розгляду надано одноразову грошову допомогу 19 громадянам на загальну суму 45,5 тис.грн.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем Святого Миколая


19.12.2019

День Святого Миколая - одне із найулюбленіших в народі свят, особливо довгоочікуване дітворою. У наші дні, з відбудовою духовності та споконвічних народних традицій, свято Миколая, завжди шанованого українцями, повертається до народу.

Тож, з цієї святкової нагоди від імені депутатів Валківської районної ради VІІ скликання та від себе особисто щиро вітаю всіх валківчан, а особливо дітлахів, з Днем Святого Миколая та з початком зимових святкувань та бажаю виконання всіх омріяних бажань. Щоб кожній дитині і кожному дорослому Святий Миколай приніс найбажаніший довгоочікуваний подарунок…

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників адвокатури


19.12.2019

Від щирого серця вітаю адвокатів і представників органів адвокатури з професійним святом − Днем адвокатури!

Сьогодні разом з країною адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів. Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Від професії адвоката залежать долі багатьох людей, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей…

Детальніше...

  Обласні та районні ради пропонують доопрацювати законопроєкт змін до Конституції у частині децентралізації

19.12.2019

Українська асоціація районних та обласних рад підтримала «черговий і дуже важливим крок подання Президентом України проєкту Закону щодо внесення змін до Конституції України (стосовно децентралізації влади) від 13.12.2019 №2598 на виконання Європейської Хартії місцевого самоврядування та Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Водночас Асоціація має низку зауважень до цього законопроєкту, в зв’язку із чим направила Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову свої пропозиції до деяких положень документу.

Детальніше...

  Засяяла новорічними вогнями головна ялинка Валківщини

19.12.2019

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне свято більше за всіх очікують саме діти і подарувати його – найголовніша місія дорослих.

Сьогодні, 19 грудня, на Центральній площі м. Валки відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки району. На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі, а вітали усіх зі святом керівники району та міста.

Детальніше...

  Відбулася Конференція Громадської спілки «Харківська обласна федерація футболу»

19.12.2019

Захід відбувся 18 грудня 2019 року в конференц-залі ХОФФ. У конференції взяв участь завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Детюк.

За підготовку команд-переможців Чемпіонату Харківської області серед дитячо-юнацьких спортивних закладів спортивного сезону 2018-2019 років Микола Коваленко нагородив Віктора Детюка Дипломом федерації та вручив м`ячі для тренування дитячих команд. Пріоритетом у діяльності ХОАФ на 2020 рік визначено налагодження тісної співпраці з місцевими адміністраціями та радами, посилення ролі районних федерацій в розвитку футболу на місцях.

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової ХLІ сесії районної ради

18.12.2019

18 грудня відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання позачергової ХLІ сесії Валківської районної ради. Для участі в роботі сесії зареєструвалися 23 депутати. Участь у пленарному засіданні взяли заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, керівники місцевих рад району, окремих структурних підрозділів РДА, установ, підприємств району, представники громадськості.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників органів РАЦСу

18.12.2019

Органи реєстрації актів цивільного стану входять до складу органів виконавчої влади. Їх функції гранично прості, проте для працівників РАЦСів знаходитися в гущі подій людських доль під час зовсім не просто. Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх. Приходячи в РАЦС, ми сподіваємося на розуміння і в більшості випадків отримуємо його, а разом з ним і кваліфіковане професійне обслуговування…

Детальніше...

  В ході роботи пленарного засідання депутатами розглянуто 23 питання порядку денного та розділ РІЗНЕ, підтримані всі внесені проекти рішень

18.12.2019

Про підсумки виконання районних Програм доповіла керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. Протягом поточного року в районі діяло 32 районні цільові програми, термін дії п’яти з них завершується, у зв’язку із чим депутатським корпусом знято з контролю наступні програми:

Детальніше...

  Одноголосно підтримано депутатами рішення «Про районний бюджет на 2020 рік»

18.12.2019

Прогнозні показники доходної частини районного бюджету на 2020 рік визначені відповідно до норм Бюджетного та Податкового кодексів України, Основних напрямів бюджетної політики, очікуваних показників за 2019 рік та прогнозних на 2020 рік.

Фінансовий ресурс районного бюджету (без врахування трансфертів) на 2020 рік прогнозується в обсязі 92066700 грн., з них:
- загальний фонд – 89133300 грн.;
- спеціальний фонд – 2933400 грн.

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової ХLІ сесії районної ради

18.12.2019

Депутатським корпусом підтримані пропозиції районної ради щодо внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Валківському районі. Проект рішення з даного питання до уваги присутніх був запропонований заступником голови районної ради Юрієм Яциною.

Затверджено ряд рішень гуманітарно-правового спрямування, а саме: ...

Детальніше...

  Депутатами розглянуто блок питань щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

18.12.2019

З даних питань доповідала Пилипенко Т.П. – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. За резульатами розгляду та висновками комісії з комунальних питань депутатським корпусом підтримані наступні рішення: ...

Детальніше...

  17 грудня своє професійне свято відзначають працівники державної виконавчої служби України

17.12.2019

Виконавча служба - орган державної влади, що створений для примусового виконання рішень судів та інших органів, і покликаний забезпечити реальну дію правових норм із застосуванням заходів примусового виконання, санкціонованих державою…

Детальніше...

  До уваги депутатів -
членів постійних комісій
з питань комунальної власності, земельних відносин та гуманітарно-правових питань!


17.12.2019

Завтра, 18 грудня, о 9.00 год. відбудуться засідання профільних постійних комісій.

О 10.00 год. розпочнеться пленарне засідання позачергової ХLІ сесії районної ради. Основні питання, які планується винести на розгляд сесії - остаточне коригування кошторисів бюджетних установ та районного бюджету поточного року, затвердження районного бюджету на 2020 рік та програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2020 рік, інші питання фінансового, гуманітарно-правового спрямування, а також врегулювання ряду питань щодо комунальної власності та земельних відносин.

Детальніше...

Усього: 5983 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5980  5981-5983