Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Районні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2019

Заступник голови районної ради Юрій Яцина від імені депутатів районної ради, всього місцевого самоврядування району, голови районної ради Віталія Оноші подякував валківчанам-ліквідаторам за мужність, самовідданість і високий професіоналізм при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також подякував районній громадській організації та її керівнику Володимиру Калугіну за активність та ініціативність районного осередку, участь організації у суспільно-громадському житті Валківщини.

Детальніше...

  ПРАВНИЧІ ІГРИ у залі пленарних засідань Валківської районної ради

13.12.2019

Сьогодні, 13 грудня, у залі пленарних засідань районної ради відбувся інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри». Такий захід, участь у якому взяло шість команд освітніх закладів району: «ФЕМІДА» (Шарівський ліцей), «ПРАВОВІР» (Старомерчицький ліцей), «ЗАХИСТНИКИ ПРАВА» (Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), «ПОМАРАНЧЕВА ДОЛОНЬКА» (Ков’язький НВК), «ФЕМІДА» (Баранівський ліцей), «ЛІЦЕЙНІ ПРАВОЗНАВЦІ» (Валківський ліцей імені Олександра Масельського»), проводиться на Валківщині вперше. Головною метою його є правове виховання підлітків, виявлення інтелектуально розвиненої та талановитої молоді і визначення кращої команди серед освітніх закладів району в галузі правознавства.

Детальніше...

  Вітаємо переможців ПРАВНИЧИХ ІГОР - 2019!

13.12.2019

За підсумками інтелектуально-розважального конкурсу «Правничі ігри» місця розподілились наступним чином:

I місце - команда Валківського ліцею імені О. Масельського - «ЛІЦЕЙНІ ПРАВОЗНАВЦІ»:
Козар Іванна
Надьон Софія
Буряк Вячеслав
Степанов Михайло
Клочко Марія
Свир Софія

Детальніше...

  Конкурс для громад на отримання грантів з підвищення енергоефективності

13.12.2019

Міста та об’єднані територіальні громади запрошуються до участі у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Грантове фінансування надається в рамках угоди, що укладена між Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та МГО «Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам» в рамках проєкту «Енергоефективність у громадах II» для реалізації Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях, пише Асоціація міст України.

Детальніше...

  Головою районної ради Оношою В.П.
скликано позачергову ХLІ сесію
районної ради VII скликання


13.12.2019

Головою районної ради Оношою В.П. підписано відповідне розпорядження № 53-с від 13.12.2019 року «Про скликання ХLІ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Пленарне засідання ХLІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у середу 18 грудня 2019 року о 10.00 год.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь в опрацюванні проектів рішень порядку денного (розділ ВІДКРИТІ ДАНІ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ цього сайту) та у роботі профільних постійних комісій районної ради...

Детальніше...

  УВАГА!
Позачергова ХLІ сесія
Валківської районної ради VII скликання


13.12.2019

До уваги депутатів районної ради! Пленарне засідання ХLІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 18 грудня 2019 року о 10.00 год.

16 грудня 2019 року, в понеділок, о 13.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету.

18 грудня, в день проведення пленарного засідання позачергової сесії, о 9.00 год. працюватимуть постійні комісії районної ради:
- з комунальних питань;
- з питань земельних відносин;
- з гуманітарно-правових питань.

Запрошуємо депутатів районної ради та ініціаторів розгляду питань взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарного засідання сесії!

Детальніше...

  Аматорський вокальний жіночий ансамбль «Мальви» відзначив своє 15-річчя

13.12.2019

13 грудня у виставковій залі Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв відбувся ювілейний концерт вокального жіночого ансамблю «Мальви» КЗ «Валківський РНД »Іскра». Привітали ювілярів голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча, які побажали подальших творчих успіхів колективу, а також здоров`я, творчого довголіття, миру, добра та злагоди.

Детальніше...

  Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини

12.12.2019

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ VII) оголошує конкурс субпроектів, метою яких є зміцнення центрів первинної медичної допомоги. Субпроекти можуть впроваджуватись у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях.

Основною метою Проекту є зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і постачання медичного обладнання.

Детальніше...

  З якими показниками розвитку громад і територій завершують рік регіони – дані моніторингу децентралізації

12.12.2019

Станом на 10 грудня 2019 року в Україні створено 1009 об’єднаних територіальних громад, де мешкає загалом 11,3 мільйони людей. Перспективними планами формування територій громад покрито 87,7 % території країни. Лідери зі створення спроможних громад у переліку регіонів за останній місць не змінилися.

Такими є основні дані останнього в цьому році щомісячного Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування Міністерства розвитку громад та територій України.

Детальніше...

  IX обласний Турнір з більярду серед депутатів місцевих рад

12.12.2019

IX обласний Турнір з більярду
серед депутатів місцевих рад
на Кубок Президента Асоціації Сергія Чернова
відбудеться 14 грудня 2019 року.

Місце проведення: м. Харків,
вул. Рибалко, 56 (метро Масельського).
Час проведення: з 10:00 до 14:00 год
(Реєстрація 9:30).

Довідка за телефоном: 705-14-26

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша привітав учасників інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

12.12.2019

12 грудня 2019 року на базі КЗ «Валківський ліцей імені О.Масельського» з метою популяризації різних форм інтелектуальної діяльності, в тому числі інтелектуальних ігор серед учнівської молоді, надання можливості обдарованій учнівській молоді реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал, відповідно до умов проведення ігор проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» серед учнів 9-11 класів Валківського району в рамках Кубку губернатора Харківської області з інтелектуальних ігор за ініціативи ТО «Два Товариша» та Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації.

Детальніше...

  Стан розрахунків за спожиті енергоносії на контролі районної влади

12.12.2019

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії йшла мова на нараді райдержадміністрації, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша, а також керівники структурних підрозділів РДА - фінансового управління, відділу соціально-економічного розвитку, відділу освіти, сектору культури і туризму, управління праці та соціального захисту населення, керівники ДЮСШ «Спорт для всіх», закладів охорони здоров’я району.

Детальніше...

  В Офісі Президента розглянуть пропозиції УАРОР для формування законодавчих ініціатив

11.12.2019

Офіс Президента України розгляне пропозиції Асоціації до нормативно-правової бази, що сформовані в Резолюції всеукраїнської наради-семінару від 25 вересня у Затоці, для підготовки законодавчих ініціатив.

Про це йдеться в офіційному листі Офісу Президента спрямованого до Асоціації.
«…пропозиції стосовно розробки окремих проектів законів будуть розглянуті під час підготовки відповідними структурними підрозділами Офісу Президента України законопроектів, що вносяться Президентом України до Верховної Ради України в порядку законодавчої ініціативи.», — написано у документі.

Детальніше...

  Вітаємо учасників та переможців проєкту лідерів
МРІЇ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ


11.12.2019

Сьогодні, 11 грудня 2019 року, на базі комунального закладу «Валківський ліцей імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області» відбувся захід, під час якого лідери районного учнівського самоврядування презентували свою роботу – відеоролики, як результат командної роботи лідерів навчальних закладів.

10 робіт було переглянуто та оцінено компетентним журі:...

Детальніше...

  Триває підготовка до новорічних свят для дітей пільгових категорій

11.12.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з питання організації та проведення новорічних свят для дітей пільгових категорій району.

Учасники наради ретельно зупинились на усіх організаційних моментах, особливу увагу було приділено формуванню списків дітей пільгових категорій, забезпечення безпеки людей під час проведення масових заходів...

Детальніше...

  Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2020 рік

11.12.2019

Документ № 294-ІХ ухвалила Верховна Рада 14 листопада 2019 року.
Згідно з ним, доходи державного бюджету на наступний рік визначено в сумі 1095,6 млрд грн, видатки – 1182,0 млрд грн. Бюджет збалансовано з дефіцитом на рівні 2,1% ВВП (94,3 млрд грн).

У держбюджеті передбачено збільшення фінансового забезпечення заходів, спрямованих на реалізацію пріоритетних напрямів державної політики та впровадження реформ.

Детальніше...

  Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

10.12.2019

5 грудня 2019 року Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019

Законопроект передбачає, що об’єднання громад надалі відбуватиметься виключно за перспективним планом. Також у проекті закону йдеться, що перспективні плани розроблятимуть обласні державні адміністрації і затверджуватиме Уряд. Тобто процедура створення перспективних планів більше не передбачатиме етапу схвалення цих документів обласними радами.

Детальніше...

  Наступні місцеві вибори на новій тероснові - логічне завершення реформи і перезавантаження системи місцевого самоврядування, - В’ячеслав Негода

10.12.2019

Уряд України працює над тим, щоб у наступному році завершити реформусистеми місцевого самоврядування, яке базується на Європейській Хартії місцевого самоврядування, провести місцеві вибори на новій територіальній основі і створити в громадах спроможну мережу закладів для надання доступних і якісних публічних послуг. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода в ході Х засідання Європейського комітету з питань демократії та управління, що цими днями проходить в Страсбурзі.

Детальніше...

  Валківський відділ полійції інформує...

09.12.2019

КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ
стану забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, надання поліцейських послуг, аналіз результатів роботи Валківського ВП ГУНП в Харківській області за січень-листопад 2019 року

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

09.12.2019

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено оперативну апаратну робочу нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на найближчу перспективу, в тому числі орінтовно до кінця поточного року.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970