Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  До 15 листопада 2019 року районна рада прийматиме клопотання про відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району»

13.11.2019

Валківська районна рада оголошує прийом клопотань та відповідних пакетів документів на відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району».

Прийом звернень завершиться 15 листопада 2019 року, після чого всі клопотання, що надійдуть, разом з матеріалами відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин Валківського району», затвердженого рішенням Валківської районної ради від 13 березня 2008 року № 436-V, будуть направлені на розгляд Президії районної ради…

Детальніше...

  У Харкові обговорили проблеми і перспективи реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

13.11.2019

Валківський район на обласному заході представляв голова районної ради Віталій Оноша. За результатами проведеної дискусії та розгляду пропозицій було підбито підсумки та прийнято рекомендації круглого столу...

Детальніше...

  Рекомендації круглого столу «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи»

13.11.2019

Ми, учасники круглого столу, науковці у сфері державного будівництва й місцевого самоврядування та практики: депутати та керівники місцевих рад сіл, селищ, міст, районів Харківщини та обласної ради, — заслухавши і обговоривши питання порядку денного, враховуючи важливість та актуальність проблематики реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, підтримуючи курс на децентралізацію влади в Україні, визначений Законом України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», Указом Президента України «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» від 08.11.2019 р. №837/2019, Концепцією реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленою постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 № 333-р, а також Європейською хартією місцевого самоврядування, вирішили рекомендувати вищим та центральним органам державної влади наступне:

Детальніше...

  Дороги, авіаперевезення, зміни на залізниці – у Харкові розповіли про плани Мінінфраструктури

13.11.2019

Міністр інфраструктури Владислав Криклій презентував «To do list» змін, які плануються до кінця 2019-го, у 2020-му та наступні 5 років.

Про плани міністр розповів 12 листопада в будівлі головного залізничного вокзалу міста. Перед презентацією Владислав Криклій обговорив питання розвитку інфраструктури Харківщини з головою ХОДА Олексієм Кучером.

Детальніше...

  ЩО РОБИТИ ПРИ ДТП? АЛГОРИТМ ДІЙ. Інформує Валківське бюро правової допомоги

13.11.2019

Найкраще, що Ви можете зробити в перші хвилини після ДТП - це не панікувати, зберігати спокій та контролювати хід подій, що відбуваються навколо. Першочергові дії на місці ДТП мають важливе значення для подальшого розгляду справи, оскільки надалі буде практично неможливо достовірно відновити обставини події. Отже, Ваші дії безпосередньо після ДТП: ...

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

12.11.2019

3 тис. осіб отримали одноразову допомогу в разі стійкої непрацездатності, 235 сім’ям призначено допомогу в разі смерті потерпілого

У січні–вересні Фонд соціального страхування України направив 92,5 млн гривень на виплату одноразових допомог в разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань.

Детальніше...

  Голова районної ради В. Оноша бере участь у круглому столі щодо проблем і перспектив реформи місцевого самоврядування в Україні

12.11.2019

Сьогодні у Харкові обговорюватимуть проблеми і перспективи реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Захід проходитиме у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. До обговорення долучаться: науковці у галузі державного будівництва та місцевого самоврядування, депутати та керівники місцевих рад сіл, селищ, міст та районів Харківщини та обласної ради.

Детальніше...

  Парламент прийняв за основу законопроект, що спрощує процедуру затвердження перспективних планів формування громад

12.11.2019

12 листопада 2019 року Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Важливою новацією законопроекту є норма, якою встановлено, що об’єднання громад має відбуватися виключно за перспективним планом формування громад області. Це означає, що будь-яке хаотичне об’єднання тепер буде недопустиме.

Детальніше...

  Сергій Чернов: Голос науковців Харківщини і практиків реформування мають почути у Києві

12.11.2019

Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи», який відбувся сьогодні у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

  «Муніципалітет», «округ», «область»: чому фахівці пропонують нові назви для реформованого адміністративно-територіального устрою

12.11.2019

Під час круглого столу «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи», перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов запропонував нові назви для адміністративно-територіальних утворень, які на його переконання, відповідатимуть суті та змісту реформування місцевого самоврядування в Україні.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді РДА

11.11.2019

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  Коллектив l’ambre РНД ІСКРА - срібні призери Кубку Харківської області з Чирлідингу серед юніорів

11.11.2019

10 листопада коллектив l’ambre РНД

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради - завдання та пріоритети діяльності на найближчу перспективу

11.11.2019

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу, в тому числі участь районної ради у районних заходах, що відбудуться у листопаді-грудні.

Першочерговими завданнями посадовців виконавчого апарату ради на поточний та наступний тижні є підготовка матеріалів та організація проведення засідань профільних постійних депутатських комісій та чергової сесії районної ради, яка відбудеться 22 листопада 2019 року о 10.00 год.

Детальніше...

  До 1 грудня мають бути готовими пропозиції стосовно змін до Конституції в частині децентралізації

11.11.2019

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

В Указі зокрема йдеться, що Комісія з питань правової реформи до 1 грудня 2019 року має подати на розгляд Президентові пропозиції стосовно змін до Конституції в частині децентралізації влади.

Детальніше...

  Головою районної ради Оношою В.П. скликано чергову ХL сесію районної ради VII скликання

09.11.2019

Головою районної ради Оношою В.П. підписано відповідне розпорядження № 47-с від 24.10.2019 року «Про скликання ХL сесії районної ради VІІ скликання». Пленарне засідання ХL сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 22 листопада 2019 року о 10.00 год.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь в опрацюванні проектів рішень порядку денного (розділ ВІДКРИТІ ДАНІ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ цього сайту) та у роботі профільних постійних комісій районної ради...

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2019

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Валківська районна рада щиро і сердечно вітає Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і автентичність…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня української писемності та мови

09.11.2019

Шановні друзі! 9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але я впевнений, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Мова – це душа народу. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаю всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців. Щастя всім, миру та злагоди, дорогі валківчани!

Детальніше...

  Маємо розширити повноваження і можливості громад з надання адміністративних послуг, — В’ячеслав Негода

08.11.2019

Усі необхідні людям адміністративні послуги мають надаватися на рівні спроможних громад. В умовах децентралізації це вже необхідність. Щоб надавати ці послуги, громаді потрібна якісна інфраструктура, бо навіть за повної діджиталізації залишиться багато послуг, які не можна надавати лише в онлайні: видача паспортів, реєстрація шлюбу, майнові питання тощо. Отже створення сучасних Центрів надання адміністративних послуг має бути серед першочергових завдань кожної спроможної громади. А держава повинна забезпечити громадам можливості надавати у цих центрах максимальну кількість потрібних людям послуг.

Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода під час спільної робочої наради щодо обговорення якості та доступності надання адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування.

Детальніше...

  Парламентський комітет у Харкові розглядає соціальну політику держави на 2020-2024 роки

08.11.2019

8 листопада у Харківському регіоні перебувають народні депутати України з Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Протягом дня законодавці проведуть виїзні слухання та низку зустрічей у форматі круглих столів. Темою слухань стане «Соціальна політика на 2020-2024 роки». На круглих столах обговорять проєкт нового Трудового кодексу України, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій та питання пенсійного забезпечення.

Перед початком виїзних слухань представники комітету ВР зустрілися з керівництвом Харківської ОДА.

Детальніше...

  Фінансове забезпечення пільг, чесний прожитковий мінімум, економічні стимули для створення родин

08.11.2019

У Харкові парламентський комітет обговорює соціальну політику країни. Виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулось 8 жовтня в будівлі ХОДА.

На початку засідання очільниця комітету Галина Третьякова зазначила, що соціальна політика не може створюватися в стінах Верховної Ради, тому члени комітету прийняли рішення проводити виїзні засідання в регіонах, щоб мати змогу почути думку людей на місцях.

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877