Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4698 
  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

09.10.2019

Відбулася зустріч з представниками місії МВФ з питань фінансового стану Фонду

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України відбулася зустріч з представниками місії Міжнародного валютного фонду за участю заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля, начальника Управління нагляду за діяльністю Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування Мінсоцполітики Максима Зацерковного, представників Міністерства фінансів України, в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергія Нестерова, заступників директора, керівників самостійних структурних підрозділів виконавчої дирекції Фонду.

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

09.10.2019

61% отримувачів щомісячних страхових виплат від Фонду досягли пенсійного віку

Фонд соціального страхування України фінансує щомісячні страхові виплати для понад 205 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх сімей. З них 125 тисяч, або 61% осіб досягли пенсійного віку.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всесвітнього дня пошти

09.10.2019

Шановні працівники поштових відділень Валківщини! Прийміть щирі вітання із Всесвітнім днем пошти! Важливою і значущою є Ваша повсякденна місія. Ваша невтомна праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку…

Детальніше...

  Сергій Чернов: Ланцюжок від подання заявки до реалізації проєкту треба забезпечити контролем та відповідальністю

09.10.2019

Хід реалізації мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» та пропозиції змін і доповнень до Положення про порядок проведення конкурсу обговорили 8 жовтня на засіданні Конкурсного комітету у Будинку рад, яке провів голова обласної ради Сергій Чернов.

Загалом у 2019 році реалізовується 305 мініпроєктів на загальну суму 80,3 млн грн, в тому числі з обласного бюджету 39,9 млн грн.
Станом на сьогодні завершено реалізацію та вручено сертифікати 218 проєктам (73% від загальної кількості проєктів-переможців).
Стовідсотково реалізовано проєкти у Богодухівському, Валківському, Золочівському, Куп’янському, Нововодолазькому, Шевченківському районах, Роганській, Старовірівській, Чкаловській, Оскільській, Нововодолазькій, Пісочинській, Малинівській та Коломацькій ОТГ.

Детальніше...

  Сергій Чернов закликав народних депутатів внести зміни до Конституції, необхідні для продовження реформи самоврядування

09.10.2019

Під час свого виступу у Верховній Раді України на засіданні Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов констатував, що процес реформування місцевого самоврядування наразі не дійшов до регіонального та субрегіонального рівнів.

На початку промови Сергій Чернов наголосив, що Українська асоціація районних та обласних рад є активним прибічником продовження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також поглиблення процесу децентралізації, оскільки хід реформи, що стартувала у 2014 році, до субрегіонального (районного) та регіонального (обласного) рівня самоврядування в України ще не дійшов.

Детальніше...

  10 жовтня на Харківщині стартує виставка AGROPORT East Kharkiv 2019

09.10.2019

XII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства проходитимуть до 12 жовтня на базі Міжнародного аеропорту «Харків».

На ярмарку можна буде придбати м’ясо птиці, рибу, ковбасні вироби, соняшникову олію, цукор, борошно, насіння, хлібобулочні вироби, продукцію бджільництва та іншу продукцію за цінами від виробників.

Ярмарок проходитиме на території аеропорту «Харків», на площадці біля терміналу «С», з 9:00 до17:00.

Детальніше...

  Головою районної ради Оношою В.П.
скликано позачергову ХХХІХ сесію
районної ради VII скликання


08.10.2019

Головою районної ради Оношою В.П. підписано відповідне розпорядження № 40-с від 07.10.2019 року «Про скликання ХХХІХ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Пленарне засідання ХХХІХ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 11 жовтня 2019 року о 10.00 год.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь в опрацюванні проектів рішень порядку денного (розділ ВІДКРИТІ ДАНІ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ цього сайту) та у роботі профільних постійних комісій районної ради...

Детальніше...

  УВАГА!
Позачергова ХХХІХ сесія
Валківської районної ради VII скликання


08.10.2019

До уваги депутатів районної ради!
Пленарне засідання ХХХІХ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 11 жовтня 2019 року о 10.00 год.

11 жовтня 2019 року,
в день проведення пленарного засідання позачергової сесії
відбудуться засідання постійних комісій районної ради:
09.00 год. - з комунальних питань;
09.00 год. - з бюджетних питань.

Запрошуємо депутатів районної ради та ініціаторів розгляду питань взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарного засідання сесії!

Детальніше...

  З Днем юриста!
Вітання голови районної ради Віталія Оноші.


08.10.2019

Шановні юристи, правозахисники! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на сторожі Закону, захищає конституційні права та свободи наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

З нагоди професійного свята від імені Валківської районної ради, депутатського корпусу бажаю вам творчої наснаги, успіхів та досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень…

Детальніше...

  Стандарти доступності та якості послуг: що отримають жителі громад – роз’яснення Мінрегіону

08.10.2019

Про стандарт доступності отримання послуг, удосконалення існуючого адміністративно-територіального устрою, об’єднання територіальних громад за принципом спроможності, а також цілі визначені у Програмі діяльності Уряду роз’яснює керівник експертної групи розвитку місцевого самоврядування Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Оксана Павлюк.

Детальніше...

  Мінрегіон удосконалить комунікацію з регіонами, — Альона Бабак

08.10.2019

Для ефективного завершення процесу формування спроможних громад, маємо налагодити системну комунікацію. Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час конференції «Громада для кожного».

«Зараз співпраця Міністерства розвитку громад та територій України з регіонами відбувається через обласні державні адміністрації та Асоціацію міст України. Під час засідання правління АМУ я почула від мерів не тільки маленьких, а й великих міст, що їм бракує системної комунікації з Мінрегіоном щодо своїх проблем. Тому ми будемо відпрацьовувати систему створення «гарячої лінії» для комунікацій з регіонами для того, щоб Міністерство могло отримувати звернення в оперативному режимі та відпрацювати їх», — зазначила вона.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді, що відбулася в райдержадміністрації

08.10.2019

8 жовтня голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації, в ході якої було детально розглянуто питання закінчення капітального ремонту водогону по вулицях Б.Хмельницького та Грабовського в м. Валки, а також готовності котелень закладів освіти Валківського району, які обслуговуються ТОВ «Східтеплоенерго», до роботи у осінньо-зимовий період 2019/2020 року, їх облаштування тепловими лічильниками та пристроями автоматичної передачі показників газового лічильника...

Детальніше...

  Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день лікаря

07.10.2019

Привітання голови районної ради Віталія Оноші

Шановні працівники галузі охорони здоров’я Валківщини! Дозвольте привітати вас з професійним святом — Міжнародним днем Лікаря — святом тих, хто пов’язав свою долю з найблагороднішою професією — рятувати життя і здоров’я людей…

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

07.10.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підсумовано роботу апарату за минулий тиждень та окреслені плани на поточний у світлі підготовки до позачергової ХХХІХ сесії районної ради та організації роботи профільних постійних комісій.

Детальніше...

  У Харківській області комплексно перевірять виконання вимог законів з питань техногенної безпеки

07.10.2019

Це питання обговорили під час селекторної наради, що відбулась 7 жовтня під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

У ході наради розглянули питання виконання вимог закону та інших правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту та діяльності аварійно-рятувальних служб у Харківської області.

Детальніше...

  Зі святом, шановні освітяни Валківщини!

06.10.2019

Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників освіти

Шановні працівники освітніх закладів району! Шановні ветерани галузі освіти! В день вашого професійного свята Валківська районна рада щиро вітає вас з Днем працівників освіти!

Ваш досвід, ваша любов підтримують ваших учнів і вихованців упродовж усього життя. Немає праці благороднішої, ніж праця вчителя. Бути вчителем означає самовіддано служити двом одвічним цінностям – просвіті та гуманності. Ви прагнете навчити своїх учнів не лише наукам, а й людяності, відповідальності, самостійності. Ви навчаєте дітей і юнаків бути дорослими людьми та зрілими громадянами і патріотами…

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша привітав з Днем працівників освіти колектив Баранівського ліцею

05.10.2019

4 жовтня голова районної ради Віталій Оноша відвідав з робочим візитом Комунальний заклад «Баранівський ліцей Валківської районної ради Харківської області» та привітав з професійним святом, Днем працівників освіти, педагогічний колектив навчального закладу та його директора Тамару Салащенко.

Детальніше...

  Районні урочистості до Дня працівників освіти

04.10.2019

В залі засідань райдержадміністрації 3 жовтня 2019 року відбулися святкові заходи до Дня працівників освіти. В урочистостях взяли участь педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветерани педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

З теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти Вікторія Новосел, голова профспілки працівників освіти Ольга Бабенко.

Детальніше...

  Як оформити субсидію онлайн. Роз’яснення Мінсоцполітики

04.10.2019

З наближенням опалювального сезону міністерство отримує все більше питань від громадськості щодо теми субсидій на житлово-комунальні послуги.
«У проєкті бюджету на 2020 рік закладено 47 628,6 млн грн на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг», - підкреслює Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська.

Ба більше, сьогодні оформити субсидію можна навіть через мережу Інтернет.

Детальніше...

  Відбулися ігри Чергового туру Чемпіонату Харківської області з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2019-2020 років

04.10.2019

Змагання проходили 2-3 жовтня на стадіоні ім. А.Г.Свистунова м. Валки. В гості до вихованців Валківського ДЮСШ «Спорт для всіх» завітали вихованці ДЮСШ Богодухівського району. Валківчани виявилися сильнішими у всіх вікових групах: молодші перемогли з рахунком 5-2, середні 2-0,старші 2-0.

Вітаємо наших футболістів та бажаємо їм нових перемог!

Детальніше...

Усього: 4698 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4698