Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  Покладання квітів, напередодні Дня захисника України

12.10.2018

Живими квітами сьогодні, напередодні Дня захисника України, керівники району разом з учнями Валківського та Шарівського ліцеїв, керівниками та педагогами навчальних закладів вшанували пам`ять загиблих у зоні проведення антитерористичної операції воїнів - наших земляків валківчанина Андрія Ольховського та Андрія Ваховського з села Шарівка.

«Сьогодні, в переддень державного свята Дня захисника України та Дня українського козацтва, ми вшановуємо усіх, хто будь-коли відстоював свободу та незалежність нашої країни, і тих, хто захищає її від агресора сьогодні. Своє життя віддали за рідну країну і за всіх нас наші земляки – Андрій Ольховський і Андрій Ваховський – мужні українські хлопці, справжні патріоти своєї країни. Ми цінуємо їх подвиг в ім’я свободи та незалежності Батьківщини і завжди будемо пам’ятати їх неоціненний внесок у наближення миру на нашій землі», – підкреслив голова районної ради Віталій Оноша, звертаючись до присутніх.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

12.10.2018

Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання лікарняних у розмірі 100% заробітної плати

Особи, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час участі у Революції Гідності, мають право на призначення їм допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками) від Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від тривалості страхового стажу. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб» від 22.05.2018 № 2443-VIII набув чинності 25 липня цього року.

Детальніше...

  Визначено переможців районної Спартакіади допризовної молоді «Під Покровом Божої Матері»

12.10.2018

З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва на стадіоні ім. А.Г. Свистунова відбулась Спартакіада допризовної молоді, участь у якій взяли учні п`ятнадцяти загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району, капітаном кожної з команд яких стали учасники антитерористичної операції. Всього змагання проходили з таких видів: стрільба з пневматичної гвинтівки, метання метаціних гранат, човниковий забіг з автоматом на дистанцію 6*100 та 400 метрів. У цікавій, напруженій, непростій боротьбі I місце у загальному підсумковому заліку посіла команда Старомерчицької ЗОШ I - III ст. (капітан- учасник АТО Сергій Бутов), II місце – Мельниківська ЗОШ I - III ст. (капітан - учасник АТО Вадим Пономаренко), III місце – команда №1 Валківського ліцею ім. О.С.Масельського (капітан - учасник АТО Володимир Марченко).

Детальніше...

  До Дня українського козацтва та Дня захисника України у спорткомплексі ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулися районні заходи «Під Покровом Божої Матері»

12.10.2018

Учасників Спартакіади допризовної молоді та учасників АТО вітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці селиша Ков’яги отець Віталій.

«Вже традиційним стало проведення у ці дні, в переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці та державного свята Дня захисника України, районного заходу «Під Покровом Божої Матері». Символічною сьогодні є спільна участь допризовної молоді та учасників АТО у Спартакіаді – тих, хто готується стати на захист своєї країни, і тих, хто вже має в цьому досвід, хто на сході країни захищав свободу і незалежність України і хто героїчно захищає її зі зброєю у руках від агресора сьогодні», - зазначив у своєму вітанні учасникам Спартакіади голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Визначено переможців районного конкурсу «Листівка захиснику України»

12.10.2018

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва, з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, заохочення дітей до творчості, виховання поваги до традицій Батьківщини Валківська районна комунальна дитяча школа мистецтв при підтримці ВАлківської районної ради та сектору культури і туризму районної державної адміністрації ось уже другий рік поспіль проводить конкурс вітальних листівок.

Цього року до оргкомітету було подано понад п`ятдесят робіт учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів всіх типів міста Валки та Валківського району, виконаних у різноманітній техніці (графіка, живопис, аплікація, колаж та інші необ’ємні техніки).

Детальніше...

  «Оберіг для захисника України» від Валківщини буде передано в зону АТО

12.10.2018

В рамках районних заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів акцію «Оберіг для захисника України», на яку свої роботи представили учні з усіх навчальних закладів нашого району. Участь у акції взяли також вихованці двох старших груп ДНЗ «Веселка», які принесли свої листи учасникам антитерористичної операції та власноруч прикріпили їх на стенди.

Детальніше...

  Олександрівська громада більшістю голосів підтримала об’єднання всіх громад в одну Валківську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Валки

11.10.2018

Вчора у с. Олександрівка відбулося громадське обговорення пропозиції, ініційованої Валківською міською радою, щодо добровільного об`єднання територіальних громад району у Валківську міську об`єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Валки, за принципом «один район – одна громада».

За дорученням голови районної ради Віталія Оноші участь у громадських слуханнях взяла керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, яка надала роз’яснення присутнім щодо необхідності внесення змін до затвердженого раніше Перспективного плану об’єднання територіальних громад Валківського району, яким передбачено створення в районі двох громад, та окреслила позитивні перспективи в разі підтримки ініціативи міської ради щодо створення в районі однієї об’єднаної громади, до якої увійдуть всі територіальні громади Валківщини.

Детальніше...

  Президент підписав Закон, який підвищує соціальний захист військовослужбовців

11.10.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців».

Реалізація Закону дозволить посилити соціальний захист членів сімей осіб, що загинули після звільнення зі служби внаслідок травм, контузій, каліцтва чи захворювань, отриманих у зв’язку із захистом Вітчизни та дозволить надати їм обсяг прав на отримання одноразової грошової допомоги, яким володіють члени сімей осіб, що померли в статусі військовослужбовця.

Детальніше...

  Петро Порошенко підписав закон щодо умов забезпечення соціальним житлом переселенців

10.10.2018

Документ сприятиме забезпеченню реалізації права взяття на соціальний квартирний облік осіб з-поміж внутрішньо переміщених.

Детальніше...

  МІН’ЮСТ РОЗПОЧИНАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ #ПРАВАЗАХИСНИКІВ

10.10.2018

Міністерство юстиції України в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочинає інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права.

У межах інформаційної кампанії ветеранам АТО буде роз’яснено процедуру отримання безоплатної правової допомоги, порядок безоплатного отримання земельної ділянки, повідомлено про існуючі пільги на оплату житлово-комунальних послуг та проїзд…

Детальніше...

  На контролі освоєння коштів на ремонт доріг комунальної власності

10.10.2018

Сьогодні у районній державній адміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші відбулась нарада, на якій розглядались питання освоєння коштів дорожнього фонду на поточний ремонт доріг комунальної власності.

Присутньому на нараді представнику підрядної організації ТОВ «Агенство Декарт» доручено вирішити питання щодо прискорення отримання матеріалів на ремонт доріг.

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільноо стану по Валківському та Коломацькому районах інформує…

10.10.2018

Право на створення сім’ї

Відповідно до Сімейного кодексу України, сім’я є первинним та основним осередком суспільства. Сім’я створюється на підставі шлюбу, кровного споріднення, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всесвітнього дня пошти

09.10.2018

Шановні працівники поштових відділень Валківщини! Прийміть щирі вітання із Всесвітнім днем пошти! Важливою і значущою є Ваша повсякденна місія. Ваша невтомна праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку…

Детальніше...

  Вітаємо Богдана Балабана з перемогою у Всеукраїнському фестивалі «Зірковий хіт»

09.10.2018

На початку жовтня у м. Полтава проходив Всеукраїнський фестиваль «Зірковий хіт», участь у якому взяли талановиті діти та молодь віком від 3 до 25 років. Юні таланти змагалися творчих номінаціях з вокалу та хореографії, а також в інструментальному та оригінальному жанрах.

Валківщину на Всеукраїнському фестивалі «Зірковий хіт» представляв неодноразовий переможець творчих конкурсів різного рівня, вихованець Валківської комунальної дитячої школи мистецтв Богдан Балабан, який 7 жовтня виборов І місце у номінації «інструментальний жанр»…

Детальніше...

  До Валківського відділу поліції громадяни здали 5 одиниць зброї

09.10.2018

З початку проведення місячника добровільної здачі зброї до Валківського відділу поліції громадяни принесли нарізний мисливський карабін, газовий пістолет, дві гладкоствольні мисливські рушниці, один незареєстрований армійський карабін «Мосіна». Одна незареєстрована рушниця буде зареєстровано на особу, а іншу зброю в подальшому буде знищено.

Також місцеві мешканці здали два мисливських патрони та один снаряд часів ВВВ.

Детальніше...

  У Харківській області стартує опалювальний сезон

09.10.2018

Відповідне розпорядження було затверджено керівництвом ХОДА. Розпорядженням дозволено розпочати опалювальний сезон у навчальних, медичних, дитячих та інших закладах побутового та соціально-культурного призначення. З 15 жовтня опалення можуть підключати в житлових будинках, у тому числі споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами.

Рішення про початок підключення опалення прийматимуть органи місцевого самоврядування при наявності відповідних погодних умов.

Детальніше...

  12 жовтня відбудуться районні заходи до Дня захисника України

09.10.2018

Про це сьогодні детально говорили учасники наради, яка відбулася в райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші.

Вирішено, що з метою вшанування захисників України 12 жовтня 2018 року на стадіоні ім. А.Г.Свистунова у м. Валки з метою збереження та розвитку національних військових традицій буде проведено Спартакіаду допризовної молоді спільно з учасниками антитерористичної операції...

Детальніше...

  З Днем юриста!
Вітання голови районної ради Віталія Оноші.


08.10.2018

Шановні юристи, правозахисники! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на сторожі Закону, захищає конституційні права та свободи наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

З нагоди професійного свята від імені Валківської районної ради, депутатського корпусу бажаю вам творчої наснаги, успіхів та досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень…

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

08.10.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план подальшої роботи.

Під час наради йшлося про стан справ щодо реалізації в районі міні-проектів - переможців обласного конкурсу проектів розвитку громад «Разом в майбутнє» та організації відкриття завершених об’єктів....

Детальніше...

  Перших шість призовників Валківського району урочисто відправили на строкову військову службу

08.10.2018

1 жовтня в Україні стартував осінній призов на строкову військову службу. З цієї нагоди у Валківському районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи перших шістьох призовників до лав Збройних Сил України: Пошедіна Івана (Огульцівська сільська рада), Куртяка Віталія (Ков`язька селищна рада), Щелкова Валентина (Благодатненська сільська рада), Мейснера Володимира (Шарівська сільська рада), Шаповала Артура (Мельниківська сільська рада) та Панченка Олексія (Високопільська сільська рада).

З напутніми словами до призовників звернулися голова районної ради Віталій Оноша, голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко, Валківський військовий комісар Олександр Сіренко, а також настоятель Свято-Преображенського Храму міста Валки, протоієрей отець Іоанн, який благословив майбутніх воїнів на службу та вручив їм обереги.

Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824