Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4176 
  «Джура» зібрала юних патріотів

18.05.2018

18 травня 2018 року на території Ков’язького навчально-виховного комплексу та Валківського районного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді був проведений І (районний) етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), основною метою якої є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Цьогоріч участь у змаганнях взяли учні 12 загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району.

Детальніше...

  У виставковому залі Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв підведено підсумки обласного конкурсу «Великодня писанка»

17.05.2018

Валківській районній комунальній дитячій школі мистецтв, як одному з ініціаторів відродження писанкарства Слобожанщини, цього року випала честь стати місцем підведення 11-го обласного конкурсу «Великодня писанка».

16 травня переможців у номінаціях «Традиційна воскова писанка», «Писанка нетрадиційних сучасних технологій», «Бісерна писанка», лауреатів, дипломантів конкурсу і всіх запрошених вітали голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, яка передала також вітаня від голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка.

Детальніше...

  Валківщина святкує День вишиванки

17.05.2018

Сьогодні, 17 травня, українці відзначають не тільки Вознесіння Господнє, але й Всесвітній день вишиванки - свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Вишиваний рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами - оберегами. Нас, українців, по вишивках і чарівних рушниках-оберегах упізнають в усьому світі.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

17.05.2018

Механізм отримання реабілітації за кошти Фонду – послугою скористались вже 10 500 осіб

З початку 2018 року Фонд соціального страхування України за реформованим механізмом забезпечив реабілітаційним лікуванням в санаторно-курортних закладах більше 10 500 застрахованих осіб.

Показники охоплення реабілітаційним лікуванням за кошти ФССУ збільшились на 17% відповідно до даних I кварталу, станом на сьогодні Фонд забезпечує повне покриття потреби працевлаштованих українців у відновленні здоров’я на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Детальніше...

  Вступна кампанія 2018 року триватиме з 12 до 26 липня

17.05.2018

Про це 16 травня повідомив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Як і минулого року, прийом від вступників заяв та документів розпочинається 12 липня і закінчується 26 липня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО», - сказав Анатолій Бабічев.

Детальніше...

  На Харківщині відзначають День вишиванки

17.05.2018

О 16:00 Сумською від майдану Конституції до ХНАТОБу ім. М.В. Лисенка пройде «Парад вишиванок».

До акції також долучилися в ХОДА – сьогодні співробітники облдержадміністрації прийшли на роботу в традиційному українському одязі.

Святкові заходи в рамках «Параду вишиванок», окрім ходи Сумською, включатимуть також концерт на майданчику біля оперного театру, участь в якому візьмуть творчі колективи регіону.

Детальніше...

  Реформа сільської медицини – це не косметичний ремонт амбулаторій, а нова якість медичних послуг, - Геннадій Зубко

17.05.2018

Впроваджуючи реформу первинної медицини в сільській місцевості ми повинні в першу чергу говорити про особливості України. А це – велика кількість людей, що проживає у сільській місцевості - 33%. Якщо говорити про будь-яку європейську країну, то наприклад, в Німеччині – 5-7% сільського населення. Тому, наше головне завдання - наблизити медичну послугу до людей, які там проживають. Про це в ефірі Українського радіо повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді з питань фінансування важливих об’єктів соціально-економічної сфери району

17.05.2018

17 травня голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації, під час якої розглядались питання щодо фінансування важливих об’єктів соціально-економічної сфери району з різних джерел фінансування та хід реалізації районних програм.

Про стан справ на сьогодні і завдання на перспективу доповідали присутні на нараді начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ району.

Детальніше...

  У Всесвітній день вишиванки працівники виконавчих апаратів районної та міської рад на чолі з керівниками вдягли на роботу вишиті сорочки

17.05.2018

17 травня, у Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке відзначається починаючи із 2006 року та покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, працівники виконавчих апаратів районної та міської рад на чолі з керівниками вдягли на роботу вишиванки.

Саме свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку - одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про збереження українських цінностей, вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Детальніше...

  Святкові районні урочистості з нагоди Міжнародного Дня сім’ї та Всеукраїнського Дня Матері відбулися в залі пленарних засідань районної ради

17.05.2018

У травні Україна та весь світ відзначає два самих зворушливих свята – День Матері та День сім’ї. З цієї нагоди у залі пленарних засідань районної ради відбулося підведення підсумків фестивалю-конкурсу сімейної творчості «РОДОСЛАВ» та районне свято, яке за доброю багаторічною традицією зібрало кращі родини майже з усіх територіальних громад Валківщини, серед яких і прийомні сім’ї.

Кращі родини місцевих територіальних громад щиро вітали голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком та представниками сільських, селищних, міської рад.

Детальніше...

  Фестиваль сімейної творчості «Родослав» та відзначення кращих родин Валківщини з нагоди Дня сім’ї та Дня Матері

17.05.2018

Міцного здоров’я, великого сімейного щастя та непохитної твердості родинних стосунків, злагоди та добробуту, миру і глибокої віри у світле майбутнє України бажав всім родинам голова районної ради Віталій Оноша.

Вшановуючи родини, голова ради Віталій Оноша разом із заступником голови райдержадміністрації Наталією Осадчою та керівниками місцевих громад відзначили спільними Почесними грамотами районного керівництва 18 кращих сімей Валківщини, які також отримали квіти та подарунки від місцевої влади.

Детальніше...

  Відзначення Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації кращих родин Валківщини з нагоди Дня сім’ї та Дня Матері

17.05.2018

За поданням місцевих громад цього року спільними Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації за успіхи у родинному вихованні, небайдужість, працелюбність і відповідальність, згуртованість, дружність та взаємодопомогу, пропагування здорового способу життя і морально-етичних родинних цінностей, активну життєву та громадянську позицію та участь в житті місцевих територіальних громад відзначено: ...

Детальніше...

  Фестиваль сімейної творчості «Родослав» та відзначення кращих родин Валківщини з нагоди Дня сім’ї та Дня Матері

17.05.2018

Фотомиттєвості

Детальніше...

  Фестиваль сімейної творчості «Родослав» та відзначення кращих родин Валківщини з нагоди Дня сім’ї та Дня Матері

17.05.2018

Фотомиттєвості

Більше фото у фотоальбомі на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/vrrada/

Детальніше...

  Робота Юлії Світличної викликає повагу. Володимир Гройсман

17.05.2018

Під час прес-конференції в Харкові Прем’єр-міністр України відзначив якість роботи голови ХОДА. «Я в цілому задоволений, як прем’єр-міністр, роботою голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної, - сказав Володимир Гройсман. - Вважаю, що вона - на своєму місці. Я бачу абсолютну відповідальність з точки зору виконання тих завдань, які на неї покладені, - що стосується економіки, соціальної політики, реалізації інфраструктурних проектів».

Зокрема, голова уряду відзначив роботу з ремонту доріг, яка проводиться в області, реалізації проектів, що фінансуються з ДФРР, та інших державних програм.

Детальніше...

  Запуск регіональних соціальних проектів та програм – приорітет для Харківщини. Юлія Світлична

17.05.2018

Голова ХОДА виступила з доповіддю в рамках засідання колегії Міністерства соціальної політики України. Захід відбувається під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в Харкові 17 травня.

Звертаючись до учасників колегії, Юлія Світлична наголосила на важливості проведення заходу саме на Харківщині.

Детальніше...

  Наше завдання – завершити будівництво нових станцій метро та депо «Олексіївське» за чотири роки. Юлія Світлична

17.05.2018

Разом із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом 17 травня голова ХОДА відвідала будівництво електродепо «Олексіївське». Роботи, які виконуються залученим коштом ЄБРР та ЄІБ, ведуться повним ходом. Зараз будують тунелі, які з’єднають зелену гілку метрополітену з депо «Олексіївське». Тунелі будують у котловані відкритим способом.

«Відповідно до угод, які було підписано в грудні 2017 року, Європейський банк реконструкції та розвитку спрямовує на будівництво Харківського метрополітену 160 млн євро, таку ж суму надає Європейський інвестиційний банк. Також передбачено співфінансування з місцевого бюджету, - відзначила голова ХОДА. - Це дозволить збудувати дві станції метрополітену в напрямку аеропорту, нове електродепо та придбати новий рухомий склад - 85 вагонів. Наше завдання – завершити будівництво нових станцій метро та депо «Олексіївське» за чотири роки».

Детальніше...

  До акції «Всесвітній день вишиванки» приєдналися працівники виконавчого апарату облради на чолі з головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим

17.05.2018

«Сьогодні українців поєднало велике почуття поваги і любові до національних традицій, до країни, один до одного! Всесвітній день вишиванки стирає всі кордони й об’єднує українців по всьому світу. Це свято, що підкреслює наші традиції, патріотизм та незламний дух українського народу. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь», – зазначив голова обласної ради Сергій Чернов.

Детальніше...

  Наша вишиванка – об’єднує країну – Президент під час флешмобу до Дня вишиванки у Дніпрі

17.05.2018

Президент Петро Порошенко взяв участь у флешмобі «Взори вільних», присвяченому Всесвітньому дню вишиванки, який відбувся на площі між будівлями Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради. Разом з учасниками заходу Глава держави взяв участь у створенні фінальної композиції «Україна» - карта України в орнаменті.

Глава держави звернувся до учасників акції та привітав із Днем вишиванки.

Детальніше...

  Відкриття персональної виставки
майстра народної творчості Олександра Ковальова
«Піднесене та земне»


16.05.2018

15 травня у творчій світлиці районного народного дому «Іскра» відбулося відкриття виставки майстра народної творчості Олександра Ковальова «Піднесене і земне».

На експозиції представлено багато полотен та виробів з глини, створених Олександром Ковальовим упродовж кількох десятків років. Тут можна побачити краєвиди, жанрові сцени, натюрморти, колоритні гончарні доробки. Кожна робота – це своєрідний шедевр, в який автор вклав свою майстерність та частинку душі. Його роботи приваблюють своїм вишуканим колоритом…

Детальніше...

Усього: 4176 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4176