Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  У Валках відбулись спортивні змагання до Дня людей з обмеженими фізичними можливостями

03.12.2019

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. У нашому районі вже доброю традицією стало проведення у цей день спортивних змагань людей з обмеженими фізичними можливостями. Цього року змагання було організовано з трьох видів – шашок, стрільби з пневматичної гвинтівки, дартсу.
Привітали учасників спортивного дійства керівники району, а яскравості святу додали виступи дитячих танцювальних колективів РНД «Іскра» «Лямбре» та «Азарт».

Детальніше...

  Альона Бабак презентує «To do list» Мінрегіону на наступні 5 років

03.12.2019

4 грудня 2019 року, під час презентації пріоритетів діяльності Міністерства розвитку громад та територій України, Міністр Альона Бабак представить «To do list» подальших кроків у впровадженні реформи місцевого самоврядування, сфери будівництва, житлової політики, енергоефективності, ЖКГ та регіонального розвитку на наступні 5 років.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

02.12.2019

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено оперативну апаратну робочу нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень, в тому числі щодо завершення роботи з матеріалами сесії, яка відбулася 22 листопада 2019 року, сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу.

У січні 2020 року стартує обласний конкурс розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Про це та про деякі зміни в Положенні про конкурс доповів заступник голови районної ради Юрій Яцина.

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

02.12.2019

Фонд виплатив 1,8 млрд грн переселенцям, потерпілим на виробництві

Майже 48 тис. внутрішньо переміщених осіб, потерпілих на виробництві, і членів їх родин отримали страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж січня–жовтня. За оперативними даними станом на 01.11.2019 загальна сума цих виплат склала 1,8 млрд гривень.

Детальніше...

  Участь посадовців виконавчого апарату районної ради та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді РДА

02.12.2019

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяли посадовці виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  Керівники та бухгалтери місцевих рад району взяли участь у робочій нараді РДА з питань формування місцевих бюджетів на 2020 рік

02.12.2019

Начальник фінансового управління Лариса Левчук інформувала присутніх про відкриття нових бюджетних рахунків, звернула увагу на резерви наповнення бюджетів місцевого самоврядування, особливості складання дохідної частини сільських бюджетів на 2020 рік. Незабаром закінчується бюджетний рік, тому розпорядникам коштів необхідно детально проаналізувати кошторисні призначення та вжити всіх заходів щодо успішного завершення року.

Щодо бюджету 2020 року було наголошено, що відповідно до Бюджетного Кодексу України усі бюджети на 2020 рік мають бути прийняті цього року не пізніше 25 грудня.

Детальніше...

  НАЗК у Харкові провів тренінг для держслужбовців 4-х областей

02.12.2019

Уповноваженим особам із питань запобігання та виявлення корупції розповідали про проблемні аспекти фінансового контролю.

Учасникам заходу розповідали про зміни в законодавстві та важливі моменти, які варто враховувати всім держслужбовцям. Зокрема, наголосили на тому, що суб’єкти декларування у 10-денний термін мають письмово повідомити НАЗК про відкриття ними або їх неповнолітніми дітьми валютного рахунка в закордонному банку. Такі обставини виникають, наприклад, при вступі підлітків до навчальних закладів за межами України...

Детальніше...

  Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Україні

02.12.2019

Протягом 2-3 грудня в Україні очікується погіршення погодних умов оголошено штормове попередження.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.

Так, вдень 2 грудня в західних, Вінницькій та Житомирській областях, протягом доби 3 грудня в Україні, крім південних областей, очікується мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву висотою 3-8 см. 2 грудня в Карпатському регіоні, 3 грудня вночі у центральних та північних областях, вдень у східній частині місцями значний сніг, утворення снігового покриву висотою 10-20 см.
Крім того, на дорогах країни, крім півдня, ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем працівників прокуратури

01.12.2019

Шановні працівники прокуратури!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Україна крок за кроком будує демократичну державу, головними засадами якої мають стати верховенство закону і права та дотримання прав і свобод людини. Ці пріоритети мають бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями...

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша привітав молодіжний ХАБ РОЗВИТОК з першою річницею

30.11.2019

Сьогодні Валківський районний молодіжний ХАБ «Розвиток» відзначає свою першу річницю з дня створення.

Всього рік тому у Валківському районі завдяки перемозі проекту в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та спільним зусиллям ініціатора проекту Наталії Сургай, районної громадської організації «Спілка ветеранів АТО», Валківської районної та Харківської обласної рад був створений ХАБ «Розвиток». Сьогодні він став осередком спілкування не тільки для дітей та учнівської молоді. Із великим задоволенням тут призначають свої зустрічі клуби та майстерні за інтересами для тих, кому за 50; проходять засідання методкабінету відділу освіти; наради та круглі столи…

Детальніше...

  Комісією з надання одноразової адресної допомоги направлено 16 тис. грн. чотирьом мешканцям району

30.11.2019

29 листопада в райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування. Участь в засіданні взяли депутати районної ради, делеговані для роботи в комісії.

На засіданні комісії було розглянуто звернення про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району. За результатами розгляду надано одноразову грошову допомогу 4 громадянам на загальну суму 16 тис.грн.

Детальніше...

  Юрій Андрійчук: Є низка повноважень, що зможуть ефективно виконувати тільки районні ради

29.11.2019

В Україні повинні залишитись органи місцевого самоврядування на субрегіональному рівні, з належними повноваженнями та конституційними гарантіями.
Про це зазначив Юрій Андрійчук, Голова Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад на форумі «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави», що триває у Краматорську.
«При впровадженні децентралізації ми часто орієнтуємось на такі територіально великі країни як Німеччина чи Франція. В цих державах органи місцевого самоврядування на субрегіональному рівні існують. Тож чому в України їх немає бути?», — акцентував Юрій Андрійчук.

«Сьогодні наша Асоціація вбачає низку повноважень, що могли б ефективно реалізовуватись районами. Мова йде про управління та утримання об’єктів культури, фізичного виховання, туризму та іншим спільним майном. Райони можуть надавати спеціалізовані медичні послуги, будувати дороги та займатись екологією», — зазначив Голова Секретаріату.

Детальніше...

  2020 - рік виважених і відповідальних рішень.
В’ячеслав Негода про децентралізацію.


29.11.2019

«Україна - на завершальному та найбільш відповідальному етапі реформи місцевого самоврядування і на старті динамічного сталого розвитку громад і регіонів. Відправний пункт - місцеві вибори в 2020 році на новій територіальній основі громад і районів. Тож 2020 - рік виважених і відповідальних рішень». Про це сказав В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій в Краматорську під час Форуму «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».

«Чого ми хочемо досягти, завершивши реформу? Створити умови, в яких українці матимуть реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору як мешканці спроможних громад», - сказав заступник Міністра.

Детальніше...

  2020 - рік виважених і відповідальних рішень.
В’ячеслав Негода про децентралізацію.


29.11.2019

Розуміючи важливість залучення громадян до участі у процесі прийняття управлінських рішень, Уряд планує внести зміни до законодавства про місцеві вибори в частині забезпечення представництва жителів у раді громади і громад - в обласній раді. Також планується прийняти Закон «Про місцевий референдум».

Завершальний етап реформи, за словами В’ячеслава Негоди, включає в себе переформатування місцевих державних адміністрацій в органи префектурного типу.

Детальніше...

  Регіональний перинатальний центр отримав обладнання для порятунку малюків, які пережили брак кисню

29.11.2019

Техніку закупили за кошти обласного бюджету.

Система для тотальної гіпотермії дозволяє запобігти загибелі клітин мозку в немовлят, які пережили задуху або гіпоксію при пологах. До цього моменту подібного апарату в нашій області не було.

Детальніше...

  Робоча нарада з питання організації районних урочистостей до Дня місцевого самоврядування

29.11.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів робочу нараду, під час якої було розглянуто ряд організаційних питань щодо проведення загальнорайонних урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Урочисті святкові заходи відбудуться 6 грудня, у п’ятницю, у КЗ «Валківський РНД «Іскра». Початок заходу о 13.00 годині…

Детальніше...

  Викоренення корупції у сфері лісового господарства – актуальний суспільний запит

28.11.2019

27 листопада у Харкові відбулося виїзне засідання Комітету з питань антикорупційної політики Верховної Ради України. Крім народних депутатів, членів комітету, у засіданні взяли участь голови постійних комісій та депутати Харківської обласної ради, представники інших органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

У порядку денному засідання, зокрема, питання про стан розслідування корупційних правопорушень у сфері лісового господарства та незаконної передачі у приватну власність земель Національного природного парку «Гомільшанські ліси».

Детальніше...

  Вітаємо з перемогою у обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

28.11.2019

25 листопада 2019 року учні Ков’язького навчально-виховного комплексу взяли участь у Брейн-рингу серед шкільних та студентських команд на тему місцевого самоврядування та організації влади в рамках обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!». За результатами гри команда Ков’язького НВК (керівник команди Балабан О.В.) виборола ІІІ місце серед команд закладів освіти Харкова.

Вітаємо учнів, керівника команди та бажаємо подальших перемог, успіхів у всіх ваших починаннях!

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів робочу нараду з питання організації святкових урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування

28.11.2019

28 листопада відбулася нарада голови районної ради Віталія Оноші з виконавчим апаратом ради з питання організації загальнорайонних урочистостей з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, вшанування кращих представників органів місцевого самоврядування Валківщини - депутатів та працівників місцевих рад, членів виконавчих комітетів та органів самоорганізації населення.

Святкові заходи відбудуться 6 грудня о 13.00 год. в районному народному домі ІСКРА.

Валківська районна рада запрошує всіх валківчан на святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації щодо організації та проведення низки районних заходів

28.11.2019

Зокрема, учасники наради детально відпрацювали усі організаційні моменти щодо підготовки районних заходів до Дня людей з обмеженими фізичними можливостями, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975