Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
у проведенні робочих нарад в райдержадміністрації


23.10.2019

Сьогодні у райдержадміністрації проведено важливі робочі наради, які стосуються життєзабезпечення місцевих територіальних громад та напрямків соціально-еономічного розвитку Валківщини!
Ці важливі питання знаходилися у полі зору робочої наради щодо початку і проведення у закладах бюджетної сфери опалювального сезону 2019-2020 років та засідання робочої групи з питань раціонального використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства.
Активну участь у роботі зазначених вище робочих нарадах взяв голова Валківської районної ради Оноша В.П...

Детальніше...

  Навчальний тренінг щодо запобігання корупції в ХарРІ НАДУ

23.10.2019

Сьогодні начальник відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Валківської районної ради Вєрєвська Л.П. на базі ХарРІ НАДУ приймає активну участь у навчальному тренінгу на тему: (Запобігання та виявлення корупції - практика застосування).
Розглянуто ряд важливих напрямків запобігання і профілактики корупції в органах місцевого самоврядування та окремі аспекти функціонування уповноважених підрозділів, осіб із запобігання та виявлення корупції в місцевих радах...

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує…

23.10.2019

Порядок присвоєння прізвища, імені, по батькові дитині

Якщо батьки мають спільне прізвище, то це прізвище присвоюється і дітям...

Детальніше...

  Округ – не район: у концепції змін до Конституції поки що районних рад немає

22.10.2019

Пропозиція не створювати місцеві ради на субрегіональному рівні не співпадає з позицією профільної асоціації органів місцевого самоврядування.
17 жовтня на засіданні Ради донорів з питань децентралізації в Україні народний депутат, член комісії з питань правової реформи Олександр Корнієнко представив концепцію проекту змін до Конституції в частині територіальної організації влади та місцевого самоврядування...

Детальніше...

  Харківський обласний щорічний конкурс для дітей та молоді
«Місцеве самоврядування – це ми!»


21.10.2019

Валківська районна рада запрошує активну учнівську молодь взяти активну участь у Харківському обласному щорічному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!».
Талановиті юні валківчани неодноразово ставали переможцями цього конкурсу, отримували нагороди, прославляли Валківщину, сподіваємося, що і цей рік не буде винятком!...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради -
завдання та пріоритети діяльності на тиждень!


21.10.2019

Головою районної ради Оношою В.П. проведено апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу, в тому числі участь районної ради у районних заходах...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


21.10.2019

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, керівниками органів місцевого самоврядування району, яку провела перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.
Участь у роботі наради взяли голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, керуюча справами Тетяна Котенко, начальник загального відділу Геннадій Повстянко та сільські, селищні, міський голови.
Розглянуто ряд важливих питань життєзабезпечення району, сплановано діяльність на поточний тиждень...

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників харчової промисловості України

20.10.2019

Шановні працівники харчової промисловості Валківщини! Валківська районна рада щиро вітає вас із професійним святом!

Завдяки вашій наполегливій праці харчова промисловість на сьогодні є однією з провідних галузей економіки України та демонструє високі темпи розвитку. Харчова промисловість України — це тисячі великих, середніх і малих підприємств різної форми власності. Працівники галузі роблять вагомий внесок у зміцнення економіки держави, забезпечення продовольчої безпеки, стабільності та підвищення рівня життя співвітчизників. Абсолютна більшість харчових продуктів, що споживаються в нашій державі – українського виробництва. Це найкраща характеристика вашої праці і прояв високої довіри…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всесвітнього дня статистики

20.10.2019

Щороку 20 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день статистики (World Statistics Day). Його святкування започатковане Статистичною комісією Організації Об’єднаних Націй у 2010 році на 64 сесії ООН. Таке рішення було прийняте, враховуючи значимість статистичної інформації для вимірювання прогресу на національному, регіональному та міжнародному рівнях і підтримки сучасних процесів управління соціально-економічним розвитком…

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури повідомляє...

19.10.2019

Валківським відділом Дергачівської місцевої прокуратури 19.10.2019 повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 197-1 КК України 58 річному мешканцю Коломацького району Харківської області, який самовільно зайняв земельні ділянки в прибережній захисній смузі річки Коломак та здійснив розорювання та засівання вказаних земельних ділянок….

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує....

18.10.2019

17 жовтня 2019 року старшим інспектором ювенальної превенції Валківського ВП ГУНП в Харківській області лейтенантом поліції Світланою Толстих спільно з фахівцем Валківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлією Кожевніковою було проведено профілактичний захід для учнів 4 класу Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. на тему: «Правила дорожнього руху та правила безпечної поведінки пішоходів і велосипедистів на дорозі».

Детальніше...

  Громадська організація запрошує до участі в міжнародній культурно-просвітницькій поїздці

18.10.2019

Поїздка «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії та Люксембургу триватиме з 23 квітня до 1 травня 2020 року. Організатор заходу – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України.

Взяти участь у поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Детальніше...

  Президент збільшив штрафи за відмову у пільговому перевезенні громадян

18.10.2019

Відповідний закон Глава держави підписав 17 жовтня. Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ збільшує санкції за безпідставну відмову водіїв автотранспортних засобів від пільгового перевезення громадян.

Так, документ передбачає, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до цього штраф становив 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

Детальніше...

  Юлія Світлична бере участь у заході в рамках 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

17.10.2019

Голова ХОДА стала спікеркою форуму «Участь жінок-політиків у місцевому самоврядуванні», що відбувається в Нью-Йорку в рамках 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Юлія Світлична стала однією з трьох спікерів заходу, який відбувається в Третьому Комітеті ГА ООН.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує....

17.10.2019

Сьогодні, 17 жовтня 2019 року, старшим інспектором ювенальної превенції СППП Валківського ВП ГУНП в Харківській області лейтенантом поліції Світланою ТОЛСТИХ та начальником СППП Валківського ВП ГУНП в Харківській області капітаном поліції Миколою КОВАЛЕНКО спільно з фахівцем Валківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено профілактичний захід для учнів 2-3 класів Гонтів’ярської філії КЗ «Валківський ліцей імені Олександра Масельського» на тему: «Правила дорожнього руху та правила безпечної поведінки пішоходів і велосипедистів на дорозі», «Правила поведінки у школі та поза її межами».

Детальніше...

  ЛИСТОК НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ УКРАЇНЦЯМ. Інформує Валківське БПД

16.10.2019

Починається сезон холодів. Зі зниженням температури повітря збільшується кількість захворювань, а отже — і кількість листків непрацездатності, які видають працівникам установ, підприємств, організацій. Адже свою відсутність на робочому місці ми маємо підтвердити документом, яким і є листок непрацездатності.

Детальніше...

  На території Харківської області проведуть пероральну імунізацію диких тварин проти сказу

16.10.2019

Валківське районне відділення Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує, що відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №76 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні» у другій половині жовтня 2019 року (орієнтовно з 15.10.2019) на території Харківській області буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Детальніше...

  На території Харківської області проведуть пероральну імунізацію диких тварин проти сказу

16.10.2019

Валківське районне відділення Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує, що відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №76 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні» у другій половині жовтня 2019 року (орієнтовно з 15.10.2019) на території Харківській області буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Детальніше...

  Президент ініціює запровадження дворічного мораторію на перевірки ФОПів

16.10.2019

В Офісі Глави держави відбулись відповідні консультації. У них взяли участь експерти, представники підприємців, народні депутати – співголови міжфракційного депутатського об’єднання «За ФОПів» та представники Кабінету міністрів.

Таким чином Володимир Зеленський відгукнувся на заклики представників малого бізнесу, які вийшли з протестами проти законів «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг», що запроваджують електронний чек.

Детальніше...

  17 жовтня презентують проект внесення змін до Конституції

16.10.2019

17 жовтня 2019 року о 15:00 у Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбудеться засідання Ради донорів з питань децентралізації в Україні.

Серед інших питань, на засіданні презентують основні положення проекту внесення змін до Конституції України.

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879