Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Званням Почесний громадянин Валківського району
відзначено МАКСИМА ЛИТВИНА


22.11.2019

Рішенням Валківської районної ради
від 22 листопада 2019 року
звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно

ЛИТВИНУ МАКСИМУ ВІКТОРОВИЧУ
– керівнику танцювальної студії
«Hold the Rhythm»

Детальніше...

  Званням Почесний громадянин Валківського району відзначено
МАРИНУ ОРЛОВУ


22.11.2019

Рішенням Валківської районної ради
від 22 листопада 2019 року
звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно

ОРЛОВІЙ МАРИНІ ІГОРІВНІ
– головному лікарю
Комунального некомерційного підприємства
«Валківський районний центр
первинної медико-санітарної допомоги»

Детальніше...

  Званням Почесний громадянин Валківського району відзначено
ГАЛИНУ ПАНЧЕНКО


22.11.2019

Рішенням Валківської районної ради
від 22 листопада 2019 року
звання «Почесний громадянин Валківського району»
присвоєно

ПАНЧЕНКО ГАЛИНІ ВАСИЛІВНІ
– голові селянського (фермерського)
господарства «Роща»

Детальніше...

  Депутатським корпусом підтримані пропозиції структурних підрозділів РДА щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм

22.11.2019

Депутатським корпусом підтримані пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм. Детально з даного питання доповів ініціатор даного питання Іван Горошко, начальник управління праці та соціального захисту населення. Зміни внесено до Програми соціального захисту населення Валківського району. Також підтримана пропозиція РДА щодо відтермінування введення в дію нового Порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування у Валківському районі. Наразі, до кінця поточного року, залишається в дії стара система відшкодування, яка влаштовує всі сторони.

Детальніше...

  Депутатами розглянуто та затверджено ряд питань фінансового блоку

22.11.2019

Начальник фінансового управління РДА Лариса Левчук представила до уваги депутатів пропозиції щодо розподілу вільного залишку районного бюджету та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Відповідно до висновків профільної постійної комісії рішення підтримані депутатами. Вільний залишок районного бюджету освітньої субвенції з державного бюджету станом на 01 січня 2019 року в сумі 784684,0 грн. направлено на виплату заробітної плати та нарахувань на заробітну плату працівникам загальноосвітніх начальних закладів району.

Детальніше...

  Депутатами розглянуто блок питань щодо комунальної власності та ухвалені відповідні рішення

22.11.2019

За висновками комісії з комунальних питань депутатським корпусом надано дозволи закладам загальної середньої освіти та закладам позашкільної освіти на списання основних засобів шляхом ліквідації; на п’ять років подовжено трудові відносини з Ганною Гончаренко, директором КП «ВАЛКІВСЬКЕ БТІ»; затверджені Звіти про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати; надано дозволи Старомерчицькому ліцею на коригування проектно-кошторисної документації та КНП «Валківська ЦРЛ» на виготовлення проектно-кошторисної документації по встановленню протипожежної сигналізації; погоджено виплату грошової премії головному лікарю КНП «Валківський районний центр ПМСД» Марині Орловій.

Детальніше...

  21 листопада – День Гідності та Свободи
Коментар голови районної ради Віталія Оноші


21.11.2019

Шановні валківчани!
21 листопада наша країна відзначає День Гідності та Свободи. Українці довели, що є народом, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для нашої країни, і ми, українці, продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи…

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.2019

Сьогодні, у шосту річницю Революції Гідності, До пам’ятника Павлу Грабовському у м. Валки згадати про загиблих на Майдані та на сході країни, вшанувати пам’ять героїв, які віддали свої життя, захищаючи свободу, незалежність та європейський вибір України, прийшли керівники району та міста, представники підприємств, установ, організацій району, громадськість міста.

До учасників мітингу з промовами звернулися голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, секретар Валківської міської ради Антоніна Кривич…

Детальніше...

  Запрошуємо на урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства!

20.11.2019

Шановні валківчани!

Запрошуємо вас на районні урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства, які відбудуться сьогодні, 20 листопада 2019 року, о 14.00 годині у РНД «Іскра» м. Валки.

Будемо раді бачити вас на урочистостях.

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

20.11.2019

Фонд прийняв на фінансування допомоги по вагітності та пологах на 3,8 млрд грн

За оперативними даними 10 місяців 2019 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування заяви-розрахунки для виплати допомог по вагітності та пологах для 128,45 тис. жінок на загальну суму 3,8 млрд гривень. Середня тривалість відпусти по вагітності та пологах, за кожен день якої Фонд компенсує втрачений заробіток, складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів).

Детальніше...

  Запрацював новий онлайн-інструмент у рамках програми «Доступні ліки»

20.11.2019

У зручному форматі можна знайти аптеки в радіусі 7 км від медичних закладів, де працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти.

Для пацієнтів пошук потрібної аптеки (http://texty.org.ua/d/2019/medical_reform/#/apteky) стане максимально зручним і швидким.

Детальніше...

  20 листопада в районній раді працювали постійні комісії

20.11.2019

В рамках підготовки до чергової сесії постійними депутатськими комісіями були розглянуті профільні питання, опрацьовані листи, що надійшли на адресу комісій.

Комісією з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики розглянуто ряд фінансових клопотань, які надійшли до комісійного розгляду, погоджено проекти рішень щодо розподілу вільних лишків районного бюджету, внесення змін до кошторисів бюджетних установ, коригування районного бюджету.

Детальніше...

  Привітання та відзначення почесними відзнаками працівників сільськогосподарської галузі району

20.11.2019

17 листопада, третьої неділі останнього місяця осені, своє професійне свято відзначали працівники сільського господарства України. З цієї нагоди сьогодні в районному народному домі «Іскра» відбулися святкові урочистості, які зібрали до глядацької зали районного закладу культури тих, хто своє життя пов’язав із роботою на землі – керівників агропідприємств та працівників сільгоспвиробництва – агрономів, комбайнерів, механізаторів, трактористів-машиністів, тваринників, водіїв, ремонтників...

Детальніше...

  До 29.11.2019 ОДА мають завершити підготовку змін до перспективних планів…

19.11.2019

Міністерство розвитку громад та територій направило обласним державним адміністраціям Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад. Вони розроблені на основі Методики формування спроможних територіальних громад (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/214-2015-%D0%BF) та містять основні показники, які визначають соціально-економічну спроможність громад, порядок та критерії оцінки рівня їх спроможності.

Методичні рекомендації допоможуть обласним державним адміністраціям у розробці проектів змін до перспективних планів формування територій громад областей.

Детальніше...

  Президією районної ради розглянуто 11 питань порядку денного засідання

19.11.2019

19 листопада 2019 року відбулося засідання Президії районної ради, під час якої членами Президії було розглянуто ряд питань, в тому числі обрані кандидатури на відзначення званням Почесний громадянин Валківського району.

Так, депутатами підтримана ініціатива голови районної ради Віталія Оноші стосовно направлення звернення депутатів Валківської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо утворення одного із укрупнених районів Харківської області з центром у м. Валки. Питання запропоновано внести до порядку денного сесії, текст звернення буде розглянутий під час пленарного засідання чергової ХL сесії районної ради.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


18.11.2019

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  Проведено робочу нараду з актуальних питань розвитку територій

18.11.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді з селищними та сільськими головами з актуальних питань розвитку територій, участь у якій взяли також керівники дорожнього, водного господарства, Держпродспоживслужби.

Детальніше...

  До уваги членів Президії районної ради!

18.11.2019

19 листопада 2019 року в залі пленарних засдань Валківської районної ради о 12.00 год. відбудеться засідання Президії районної ради, під час якої планується розглянути подання щодо кандидатів на відзначення званням Почесний громадянин Валківського району.

Запрошуємо членів Президії та доповідачів до участі в роботі Президії.

Детальніше...

  До уваги депутатів - членів постійних комісій

18.11.2019

20 листопада о 12.00 годині вібудуться засідання профільних постійних комісій районної ради. З порядками денними засідань комісій можна буде ознайомитися в розділі Відкриті дані (Публічна інформація)

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

18.11.2019

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу, в тому числі участь районної ради у районних заходах, що відбудуться у листопаді-грудні.

Першочерговими завданнями посадовців виконавчого апарату ради на поточний та наступний тижні є підготовка матеріалів та організація проведення засідання Президії районної ради, засідань профільних постійних депутатських комісій та чергової сесії районної ради, яка відбудеться 22 листопада 2019 року о 10.00 год.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970