Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4510 
  Голова районної ради провів особистий прийом громадян

07.08.2018

Мешканці Валківського району часто звертаються до голови районної ради з питаннями щодо вирішення соціально-побутових та житлово-комунальних питань. Так сьогодні під час особистого прийому до Віталія Оноші із колективною заявою звернулися мешканці села Сніжків та прохали сприяння у вирішенні проблемного питання із забезпечення стабільного електропостачання домоволодінь, розташованих по вул. Ковпака, що у с. Сніжків. За словами заявників мешканці цієї вулиці вже довгий час терплять незручності внаслідок зниження напруги в електромережі. До того ж, від цього виходить з ладу побутова техніка, не працює Інтернет-зв’язок…

Детальніше...

  Відтепер у програмі «Доступні ліки» - 59 безоплатних препаратів

07.08.2018

До оновленого реєстру увійшов 261 препарат. 59 з них пацієнти зможуть отримувати повністю безоплатно.

Раніше у програмі брали участь 239 препаратів загалом і 47 безоплатних.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

07.08.2018

Про введення штрафних фінансових санкцій щодо неплатників аліментів

Детальніше...

  Фахівці ДСНС попереджають про безпеку на воді: у серпні на водоймах загинуло більше двох десятків людей

06.08.2018

Спека, що панує на території України, суттєво впливає на статистику загибелі громадян на водоймах. Зазвичай, відпочинок біля води — чи не найкращий спосіб охолодитися, коли за вікном прогнозують понад 35 градусів. Однак, якщо нехтувати елементарними правилами безпеки та попередженнями, дозвілля може завершитися справжньою трагедією.

Детальніше...

  На Харківщині триває підготовка до зборів з резервістами

06.08.2018

Для формування підрозділів тероборони призвуть військовозобов’язаних віком до 60 років, які придатні за станом здоров’я та не залучалися на доукомплектування бойових військових частин.

У ході навчальних зборів особовий склад підрозділів територіальної оборони матиме змогу здобути військові знання та практичні навички зі спеціальної, вогневої, інженерної, тактичної та військово–медичної підготовки. У ході проведення занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
голову Валківської РДА,
депутата районної ради
ВОЙТЕНКА Віктора Івановича !!!


05.08.2018

Шановний Вікторе Івановичу!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого Дня народження від депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, любові, радості та родинного тепла і благополуччя. Нехай кожен Ваш день буде наповнений підтримкою близьких людей, колег, друзів, а натхнення й успіх завжди будуть Вашими незмінними супутниками. Переконані, що Ваш невичерпний професійний потенціал, ініціативність та вміння працювати з людьми будуть і надалі надійним підґрунтям для нових вагомих здобутків на благо Валківщини та її людей. Бажаємо Вам довгих років життя у мирі, злагоді та гармонії, а також вагомих успіхів у подальшому соціальному та економічному розвитку Валківщини!

Детальніше...

  Шлях до створення та функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкритий – Президент

03.08.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд».

Зміни, що вносяться до Закону «Про судоустрій і статус суддів» та Закону «Про Вищий антикорупційний суд», дозволяють забезпечити ефективне започаткування роботи та подальше функціонування Вищого антикорупційного суду, в тому числі його апеляційної палати, що стане суттєвим кроком у питанні протидії корупції в Україні.

Детальніше...

  15 вересня у Валках відсвяткують День міста та 95-річчя району

03.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації, в ході якої детально з усіма причетними службами було відпрацьовано основні моменти, пов’язані з підготовкою до проведення Дня міста та 95-ї річниці району. У нараді також брали участь заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, міський голова Валерій Скрипніченко, керівники галузі освіти, культури, спорту.

Цього року День міста та 95-річчя району відсвяткують 15 вересня, у суботу. Урочистості розпочнуться о 10.00 год. святковою ходою, покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Детальніше...

  Валківські рятувальники отримали новий формений одяг та можливість придбати нові пожежні рукави

03.08.2018

2 серпня до Валківського РВ ДСНС завітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом з першим заступником Наталією Осадчою для передачі та вручення форменого одягу Валківським рятувальникам.

Відповідні комплекти форменого одягу виготовлені завдячуючи рішенню депутатів районної ради та за сприяння органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Валківського району та ГУ ДСНС України у Харківській області.

Детальніше...

  В обласній лікарні для чорнобильців почався капітальний ремонт

03.08.2018

З ходом робіт разом з активом громадських чорнобильських організацій регіону 2 серпня ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична.

В Обласному диспансері радіологічного захисту населення почався перший за 25 років капітальний ремонт. Зараз будівельники відновлюють покрівлю над корпусом, де розташований стаціонар, роботи також йдуть у приймальному відділенні, фізіотерапії, відділеннях функціональної діагностики та статистики. Паралельно звільняють для подальших робіт приміщення 4-го поверху, де розташувалися оперблок і реанімація.

Детальніше...

  За результатами пленарного засідання позачергової ХХVІІІ сесії районної ради депутатами розглянуто 18 питань порядку денного та розділ РІЗНЕ

02.08.2018

2 серпня під очільництвом голови ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІІІ сесії Валківської районної ради, під час якого депутатами було розглянуто 18 питань порядку денного та розділ «Різне».

Участь в роботі сесії взяли голова Валківської районної державної адміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації; начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району; ініціатори розгляду питань порядку денного сесії; представники районних засобів масової інформації та громадськості. Користуючись нагодою, голова ради разом з депутатами привітали з Днем народження тих депутатів, які відзначили своє свято у міжсесійний період.

Детальніше...

  Депутатами одноголосно підтримані пропозиції райдержадміністрації щодо коригування кошторисів бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету

02.08.2018

Про внесення змін в кошториси бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук. Депутатами одноголосно підтримані озвучені доповідачем пропозиції райдержадміністрації щодо коригування кошторисів бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету.

Згідно прийнятого рішення, за рахунок надходжень коштів від місцевих рад збільшено доходну частину по загальному фонду районного бюджету в сумі 211133,0 грн., по спеціальному фонду районного бюджету - в сумі 37200,0 грн. ...

Детальніше...

  100 тис грн спрямовано на надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям району у разі тривалої хвороби або оперативного лікування

02.08.2018

За рахунок коштів, передбачених на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, додаткові кошти направлені на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, фінансову підтримку діяльності районної організації ветеранів, райвідділу Служби з надзвичайних ситуацій на придбання пожежних рукавів на виконання Програми розвитку пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту та оперативно-рятувальної служби Валківського району.

100 тис.грн. спрямовано на компенсаційні виплати автотранспортним підприємствам за пільгове перевезення окремих категорій громадян, ще 100 тис. грн.. - для надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі тривалої хвороби або оперативного лікування (за зверненнями).

Детальніше...

  Депутатським корпусом районної ради створено Шарівський освітній округ та змінено тип освітнього закладу на ліцей

02.08.2018

З пропозиціями райдержадміністрації стосовно внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2018 рік присутніх ознайомив заступник голови районної ради Юрій Яцина. Депутати одноголосно підтримали представлений проект рішення та внесли зміни до районної Програми.

На клопотання райдержадміністрації та відділу освіти РДА за погодженнями з профільними постійними комісіями районною радою підтримані пропозиції щодо створення ще одного освітнього округу в районі – Шарівського з перейменуванням Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст.. у Шарівський ліцей. Згідно затверджених рішень до складу створеного округу входитиме Черемушнянська філія.

Детальніше...

  Районною радою скориговано тарифи на послуги з водопостачання і водовідведення, які надаються КП «Вода»

02.08.2018

Непростим для депутатського корпусу було питання щодо коригування тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення, які надаються КП «Вода». Доповідаючи це питання директор підприємства Борис Мирошниченко вже в котрий раз поінформував депутатів про ситуацію, яка склалася на підприємстві. Адже останній раз питання тарифів піднімалося ще на початку скликання, у 2016 році. З тих пір в країні значно зріс рівень мінімальної заробітної плати, яку підприємство має сплачувати своїм співробітникам, зросли тарифи на електроенергію, піднялися ціни на паливно-мастильні матеріали...

Детальніше...

  Вимоги депутатів визнані депутатськими запитами

02.08.2018

На завершення пленарного засідання рішеннями районної ради були підтримані вимоги депутатів Геннадія Повстянка (до операторів мобільного зв’язку), Станіслава Степанова (до відділу поліції) та Сергія Бондаря (до облавтодору). Всі вимоги одноголосно визнані депутатськими запитами та будуть направлені виконавчим апаратом ради за належністю.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з комунальних питань

02.08.2018

2 серпня о 9.00 год. відбулося засідання профільної постійної комісії з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності. Засідання комісії очолив голова комісії Сергій Барабаш.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
2 серпня 2018 року
пленарне засідання позачергової
XXVІІІ сесії районної ради VII скликання


02.08.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХVІІІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться у четвер 2 серпня 2018 року о 10.00 годині, та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться:

1 серпня о 10.00 год. – з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (Дубовик О.О.)

2 серпня о 9.00 год. - з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (Барабаш С.І.)

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань бюджету

01.08.2018

За участю керівників району Віталія Оноші та Віктора Войтенка, їх заступників Юрія Яцини, Наталії Осадчої, Оксани Степанової, керуючої справами районної ради Тетяни Котенко, начальників відділів виконавчого апарату ради та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики. Роботу комісії очолив заступник голови комісії Геннадій Повстянко.

Детальніше...

  Особистий прийом голови районної ради Віталія Оноші

01.08.2018

Під час особистого прийому до голови районної ради звернулися представники ДЮСШ «Спорт для всіх» Віктор Федотов та Іван Крохмалюк, які прохали про підтримку секції важкої атлетики спортивного закладу та допомоги районної ради у залученні позабюджетних коштів для проведення спортивних змагань та участі вихованців школи у змаганнях різного рівня.

Детальніше...

Усього: 4510 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4510