Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4176 
  Росія святкує День перемоги у мілітарному угарі, а ми разом з Європою вшановуємо пам’ять про загиблих. Президент

09.05.2018

Президент Петро Порошенко наголошує, що сьогодні «складено та підсумовано і зворотну ціну перемоги», яка спричинена не лише злодіяннями нацистів.

Він навів данні, які були оприлюднені спеціальною комісією при президенті Росії очолюваної колишнім фронтовиком, академіком і членом Політбюро ЦК КПРС Олександром Яковлєвим. «Майже мільйон радянських солдатів були розстріляні своїми. Точніше - 954 тисячі. І головним чином йдеться про ні в чому не винних людей», - навів данні цієї комісії Глава держави.

Детальніше...

  Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. привітав односельців з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05.2018

Сьогодні об 11.00 годині заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. під час проведення мітингу-реквієму привітав односельців з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, передавши вітання від керівництва району та депутатів! Огульчани поклали квіти до Братської могили. О 12.00 відбувся святковий концерт у місцевому Будинку культури імені Т.Г. Шевченка за участі аматорів художньої самодіяльності та учнів та вихованців місцевого дитсадка та школи...

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Оноші В.П. з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2018

Шановні ветерани війни!
Дорогі земляки - валківчани!

Від щирого серця вітаю Вас із загальнонаціональними святами, Днем пам’яті та примирення і 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

8 і 9 Травня – дні вічної і незгасної пам’яті про тих, хто ціною власного життя захистив рідну землю від ворога, дні світлої вдячності ветеранам, які своєю бойовою доблестю на фронтах чи самовідданою працею в тилу наближали Перемогу.

Війна не обійшла жодної родини на нашій землі. За мир і свободу рідного краю воювали наші батьки, діди і прадіди. Ми свято шануємо пам’ять про них, низько вклоняємося ветеранам, які сьогодні з нами…

Детальніше...

  8-9 травня – Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни

08.05.2018

В ці травневі дні разом із всією світовою спільнотою ми відзначаємо Дні пам’яті та примирення. Відзначення цих днів проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН та присвячено вшануванню пам’яті всіх жертв Другої світової війни, пам’яті тих десятків мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття...

Детальніше...

  За результатами пленарного засідання ХХVI сесії депутатами районної ради затверджено 22 рішення

08.05.2018

За результатами роботи депутатами розглянуті всі питання порядку денного сесії та ухвалено 22 рішення, в тому числі підтримано звернення депутата Миколи Кулешова до керівництва ГПУ «Шебелинкагазвидобування» щодо погіршення екології на території Баранівської сільської територіальної громади внаслідок порушення умов знищення виділеного газоконденсату з двох працюючих на території ради газодобувних вишок. Вимога депутата визнана депутатським запитом та буде направлена виконавчим апаратом ради за належністю для вирішення по суті.

Детальніше...

  Внесено зміни та доповнення до окремих рішень районної ради та районних Програм

08.05.2018

З пропозиціями райдержадміністрації стосовно внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм депутатів ознайомив заступник голови районної ради Юрій Яцина. Відповідно до зазначених пропозицій та висновків профільної постійної комісії з питань бюджету депутати підтримали представлений проект рішення та внесли ряд змін та доповнень до районних Програм розвитку культури і туризму Валківського району та розвитку освіти «Новий освітній простір Валківщини», а також до Порядків та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів за рахунок районного бюджету.

Детальніше...

  Підтримано пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету та коригування кошторисів бюджетних установ

08.05.2018

Відповідно до клопотань головних розпорядників коштів районного бюджету, висновків фінуправління райдержадміністрації та профільної постійної комісії районної ради з питань бюджету підтримано рішення щодо внесення змін в кошториси бюджетних установ.

З пояснювальною запискою фінуправління РДА до проекту рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік присутніх ознайомила начальник управління Лариса Левчук. Рішення прийнято одноголосно.

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії Валківської районної ради

08.05.2018

Відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші відбулася позачергова ХХVI сесія Валківської районної ради VІІ скликання. Участь в роботі сесії взяли 25 депутатів, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, керівники окремих структурних підрозділів РДА, закладів, установ, представники громадськості. Обов’язки секретаря пленарного засідання виконував депутат Геннадій Повстянко.

Пленарне засідання відкрив голова ради Віталій Оноша, який привітав всіх присутніх з загальнодержавними святами Днем примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

  Шляхом реорганізації створено комунальне некомерційне підприємство «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

08.05.2018

На клопотання головного лікаря КЗОЗ «ЦПМСД Валківського району» Марини Орлової районною радою ухвалено рішення щодо створення комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом реорганізації (перетворення) КЗОЗ «ЦПМСД Валківського району», затверджено Передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів; затверджено Статут нового підприємства.

Детальніше...

  Затверджено ліквідаційний баланс КП перукарських послуг та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

08.05.2018

Про затвердження ліквідаційного балансу Валківського комунального підприємства перукарських послуг районну раду просив голова ліквідаційної комісії, депутат районної ради Сергій Бондар. Зваживши на висновки комісії з питань комунальної власності, враховуючи, що всі боргові зобов’язання підприємства погашені, депутати підтримали проект рішення з даного питання.

Детальніше...

  Депутатів районної ради запросили взяти участь в обласній Спартакіаді та у суботнику на території палацу Шидловсього, що у Старому Мерчику

08.05.2018

На завершення пленарного засідання головуючим було зроблено ряд оголошень В тому числі Віталій Оноша ознайомив присутніх із списком проектів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

«Нажаль більшість проектів не перемогли, але є інформація, що обласною радою будуть виділені додаткові кошти і є шанс отримати додаткових переможців», - висловив сподівання голова ради.

Детальніше...

  На Валківщині відзначили День пам’яті та примирення

08.05.2018

8 травня вся Європа, весь світ вшановують пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Саме сьогодні, в День пам’яті та примирення, голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, голова районної ради ветеранів Валентина Клочко спільно із колективами, керівниками підприємств, установ, організацій, громадськістю традиційно поклали квіти до пам’ятника на Меморіалі Слави.

Детальніше...

  Керівники району та місцевих рад відвідали та привітали з Днем Перемоги ветеранів війни

08.05.2018

Напередодні Дня Пам`яті і Примирення та Дня Перемоги очільники району – голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради ветеранів Валентина Клочко, керівники місцевих рад відвідали ветеранів Другої Світової війни за місцем їх проживання.

Керівництво району в ці передсвяткові дні відвідає усіх ветеранів Другої світової війни, які проживають в місті та районі, аби висловити вдячність та шану героям за їх неоціненний подвиг.

Детальніше...

  Валківщину в ЗСУ представляють вже понад 100 контрактників

08.05.2018

Сьогодні та завтра в центрі м. Валки працюватиме агітаційний намет представників Валківського районного військового комісаріату, які пропагуватимуть військову службу за контрактом, пропонуватимуть усім бажаючим долучитись до їх числа, розповідатимуть про умови оплати праці, забезпечення повним соцпакетом, тощо.

Наразі Валківщину в Збройних Силах України представляють вже понад 100 контрактників. Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих.

Детальніше...

  Коментар Юлії Світличної з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2018

У ці травневі дні українці разом зі всім світом згадують події найкривавішої війни всіх часів. Це дні нашої спільної пам’яті про тих, хто загинув: героїв, які врятували світ, та невинних жертв нацизму. Пам’ять про ту війну є особистою для кожного з нас, адже в кожній родині є власна історія про долі рідних, які назавжди змінила Друга світова.

Українці зазнали непоправних втрат, але своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу. І разом зі всім світом у ці дні ми промовляємо: «Ніколи знову». Ми розділяємо з десятками народів спільну перемогу та спільне горе від тих втрат і точно знаємо, що тільки разом, пліч-о-пліч, ми перемогли нацизм у Другій світовій війні. І так само – тільки підтримуючи один одного, можемо сьогодні протистояти новому світовому агресору.

Детальніше...

  Ми прагнемо збудувати нову систему міжнародної безпеки. Президент

08.05.2018

Це Петро Порошенко наголосив під час заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення у Києві.

«Лише сильна і боєздатна армія є головним чинником нашої безпеки», - підкреслив Президент під час відкриття фотовиставки «Герої».

«Розбудова армії – наш обов’язок перед прийдешніми поколіннями українців. У цьому наша шана світлій пам’яті полеглих у Другій світовій війні та усіх борців за українську державність», - наголосив Президент.

Детальніше...

  Юлія Світлична, Сергій Чернов та Віктор Коваленко взяли участь у покладанні квітів на Меморіалі Слави

08.05.2018

На Харківщині відбуваються урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяли участь в урочисто-траурній церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави у Лісопарку, присвяченій Дню пам’яті та примирення.

До участі у церемонії також долучилися депутати Харківської обласної ради, представники інших органів місцевого самоврядування, керівництво військових та правоохоронних структур, працівники дипломатичних місій в Харкові, представники ветеранських організацій, освітянських установ, учнівська та студентська молодь.

Детальніше...

  В гостях у ветерана Голоса М.А., єдиного учасника бойових дій в селі Огульці

08.05.2018

Сьогодні у День Пам`яті і Примирення та до Дня Перемоги заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади Яцина Ю.Д. разом із головою Валківської райдержадміністрації Войтенком В.І. та Огульцівським сільським головою Веретельник А.О. відвідали єдиного в селі Огульці ветерана, реального учасника бойових дій Голоса Михайла Андрійовича, вручили продуктові набори, поспілкувалися з ветераном та рідними, підтримали у ці дні ...

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
8 травня 2018 року
пленарне засідання позачергової
XXVІ сесії районної ради VII скликання


07.05.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХVІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться у вівторок 8 травня 2018 року о 10.00 годині, та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться в день сесії 08.05.2018 (вівторок):
о 9.00 год. - з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (Дубовик О.О.)
о 9.00 - з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (Барабаш С.І.)
о 9.30 - з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології (Лісовин М.Я.)

Детальніше...

  Пріоритетом діяльності цього тижня є організація роботи постійних комісій та проведення позачергової сесії районної ради. Віталій Оноша

07.05.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої йшлося про першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень. Головою визначені найважливіші завдання тижня, що розпочався, а саме: організація роботи профільних депутатських комісій, формування порядку денного позачергової ХХVІ сесії, підготовка і проведення пленарного засідання, яке відбудеться 8 травня 2018 року о 10.00 годині.

Детальніше...

Усього: 4176 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4176