Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Вітаємо спортивну команду місцевого самоврядування РАЗОМ У МАЙБУТНЄ з успіхом на змаганнях до Дня Збройних Сил України та місцевого самоврядування!

07.12.2017

Сьогодні в рамках відзначення в районі Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування на базі ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулися спортивні змагання. Відкриваючи змагання, до учасників заходу та вболівальників звернулися голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел, які вітали присутніх з державним святом та побажали перемоги сильнішим.

В змаганнях взяли участь команди місцевого самоврядування району РАЗОМ У МАЙБУТНЄ, районної державної адміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, ДЮСШ «Спорт для всіх». У напруженій боротьбі II загальнокомандне місце виборола команда місцевого самоврядування району РАЗОМ У МАЙБУТНЄ! Вітаємо команду з перемогою та дякуємо депутатам всіх рівнів за активну участь,спортивну майстерність і волю до перемоги!...

Детальніше...

  З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!!!
Привітання голови районної ради Віталія Оноші.


07.12.2017

Шановні керівники та працівники органів місцевого самоврядування, депутати, мешканці територіальних громад!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського взірця. У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Процес реформування в системі місцевого самоврядування сьогодні набув масштабності. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні територіальними громадами, регіональними і державними справами…

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
Благодатненського сільського голову
ЛАНДИШЕВА Андрія Миколайовича!!!


07.12.2017

Шановний Андрію Миколайовичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня народження від виконавчого апарату та депутатського корпусу Валківської районної ради! Найприємніші слова та найтепліші побажання сьогодні для Вас. Небайдужість до питань розвитку місцевої громади, ініціативність та наполегливість є запорукою успішного втілення запланованих Вами справ. Легкими та змістовними хай будуть Ваші будні, цікавими та яскравими – дні відпочинку. Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, Вашою опорою та підтримкою. Щиро зичимо Вам багато щасливих літ у здоров’ї та добробуті, у натхненній праці на благо Благодатненської громади та Валківщини!

Детальніше...

  Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем місцевого самоврядування

07.12.2017

Шановні працівники місцевого самоврядування!
Щиро вітаю вас із професійним святом!

День місцевого самоврядування підкреслює самобутність українського народу, спосіб життя, в основі якого – самоврядна громада. Це давня слов’янська та давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Лише така влада є по-справжньому народною – владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади і в інтересах громади.

Детальніше...

  Коментар голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2017

Щиро вітаю всіх земляків із Днем місцевого самоврядування. Третій рік поспіль ми зустрічаємо цю дату, спостерігаючи значні позитивні зміни в розвитку місцевих громад.

Ініційована Президентом України реформа децентралізації надала місцевому самоврядуванню можливість досягти справжньої спроможності. Те, про що говорили протягом понад 20 років незалежності, здійснюється зараз. Місцеві бюджети збільшилися в рази. Сьогодні громади можуть самі визначати, які проекти на своїх територіях реалізовувати в першу чергу. Це надає великі можливості владі на місцях та накладає на неї велику відповідальність.

Детальніше...

  Затверджено обласний бюджет на 2018 рік

07.12.2017

На пленарному засіданні XIІ сесії Харківської обласної ради VII скликання депутати підтримали питання щодо бюджету Харківської області на 2018 рік. Сто депутатів проголосували «за».

Загальний обсяг обласного бюджету з врахуванням міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України за доходами та видатками складе – 13 847 283,9 тис.грн., в тому числі: по загальному фонду –12 837 379,5 тис.грн., по спеціальному фонду – 1 009 904,4 тис.грн. Резервний фонд затверджено в обсязі 128 300,0 тис. гривень.

Детальніше...

  У Харківській області створено Дорожній фонд

07.12.2017

Для фінансування робіт в проекті держбюджету закладено субвенцію у розмірі 721 млн 613 тисяч гривень. Про це було зазначено у ході пленарного засідання XIІІ сесії обласної ради VІІ скликання.

Як зазначено у проекті рішення, з 1 січня 2018 року дороги області комунального і місцевого значення переходять на баланс облдержадміністрації. Відповідно до законодавства джерела фінансування дорожнього господарства акумулюватимуться в Державному дорожньому фонді, який формується в складі спеціального фонду Державного бюджету. Департамент капітального будівництва визначено замовником і балансоутримувачем цих доріг.

Детальніше...

  У 2018 році на Харківщині планують побудувати та реконструювати понад 130 об’єктів

07.12.2017

Перелік першочергових проектів, які фінансуватимуться наступного року, затвердили в рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік. Програму депутати облради ухвалили 100 голосами. Документ позначає всі ключові завдання щодо розвитку регіону та містить прогнозні показники. Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов оцінив програму на 2018 рік, як «амбітну, але реалістичну».

«Ми робимо все, щоб максимально точно спрогнозувати показники економічного розвитку області, бо від цього залежить бюджет. Саме завдяки точності прогнозування, ми останні три роки виконуємо і перевиконуємо програму економічного розвитку», - підкреслив Олександр Лукашов.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Збройних Сил України


06.12.2017

Шановні валківчани! Сьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України – свято самовідданості та благородства, свято справжніх патріотів, визволителів та оборонців рідної землі. Це свято всіх тих, хто віддає свої знання, мужність, силу та професіоналізм справі захисту України. У непростий для країни час українські військовослужбовці щодня доводять, що українці – сильна нація, яка ніколи не скориться агресору. Українські військовослужбовці – мужні та відважні, непохитні у боротьбі з ворогом. Вони є прикладом справжнього героїзму…

Детальніше...

  Депутатський корпус та виконавчий аппарат районної ради щиро вітають нових Почесних громадян Валківського району з високою оцінкою їх діяльності!

06.12.2017

З метою вшанування та відзначення особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток Валківського району, піднесення його авторитету на державному й регіональному рівнях, підтримуючи клопотання трудових колективів та органів місцевого самоврядування, враховуючи рекомендації Президії районної ради, на знак великої поваги рішенням позачергової ХХІ сесії Валківської районної ради VII скликання звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно:

ВОЙТЕНКУ Віктору Івановичу, депутату Валківської районної ради VІ та VІІ скликань, голові Валківської районної державної адміністрації;

ПОЛІЩУК Тамарі Вікторівні, депутату Валківської районної ради V скликання, Заслуженому працівнику культури України, автору трьох книг краєзнавчої тематики, досліднику теми Голодомору в Україні та на Валківщині;

ПОХОДЯЩОМУ Віктору Іполитовичу, депутату Валківської районної ради VІ та VІІ скликань, голові фермерського господарства «СТВ АГРО»;

ХАРЧЕНКУ Олександру Леонідовичу, депутату Валківської міської ради V, VІ та VІІ скликань, волонтеру, учаснику АТО.

Депутатський корпус та виконавчий аппарат районної ради щиро вітають Почесних громадян Валківського району з отриманням почесної відзнаки районного рівня та високою оцінкою їх діяльності на благо територіальних громад Валківщини та всієї України.

Детальніше...

  Звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно ВОЙТЕНКО ВІКТОРУ ІВАНОВИЧУ

06.12.2017

Рішенням Валківської районної ради від 5 грудня 2017 року звання «Почесний громадянин Валківського району присвоєно ВОЙТЕНКО ВІКТОРУ ІВАНОВИЧУ:

- голові Валківської районної державної адміністрації, відповідальному, ініціативному, уважному керівнику з високим почуттям обов’язку за доручену справу, який залучив мільйонні інвестиції в розвиток інфраструктури освіти, спорту, охорони здоров’я Валківщини;
- почесному голові районної федерації футболу, який започаткував у районі культурно-просвітницький захід «Тріумф чемпіонів» та протягом значного часу дбає про розвиток спортивної галузі, ветеранського спорту, футболу та підвищення престижу спортивного руху в районі;
- депутату Валківської районної ради VІ-VІІ скликань;
- члену постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики;
- патріоту своєї країни та краю, де народився…

Детальніше...

  Звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно ПОЛІЩУК ТАМАРІ ВІКТОРІВНІ

06.12.2017

Рішенням Валківської районної ради від 5 грудня 2017 року звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно ПОЛІЩУК ТАМАРІ ВІКТОРІВНІ:

- досліднику теми Голодомору в Україні та на Валківщині;
- автору багатьох документально-історичих досліджень та трьох книг краєзнавчої тематики;
- директору КЗ «Валківський краєзнавчий музей»;
- заслуженому працівнику культури України;
- члену Асоціації дослідників Голодомору в Україні;
- члену Національної спілки журналістів України;
- «Людині десятиріччя» у номінації «Краєзнавець» громадсько-політичної акції Валківщини;
- Почесному громадянину міста Валки;
- учасниці міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних наукових конференцій;
- редактору «Валківської енциклопедії» Івана Лисенка;
- переможецю обласного творчого конкурсу журналістів «Часопис» у номінації «Золоте перо» ;
- переможцю обласного рейтингу «Жінка року-2005» у номінації «Працівник сфери культури» ;
- двічі дипломанту обласного конкурсу ім. Олександра Масельського за кращий літературний твір у номінації «Публіцистика» ;
- депутату Валківської районної ради V скликання.

Детальніше...

  Звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно ПОХОДЯЩОМУ ВІКТОРУ ІПОЛИТОВИЧУ

06.12.2017

Рішенням Валківської районної ради від 5 грудня 2017 року звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно
ПОХОДЯЩОМУ ВІКТОРУ ІПОЛИТОВИЧУ:

- голові фермерського господарства «СТВ АГРО»,
- голові правління Валківської районної організації роботодавців АПК;
- соціально відповідальному, висококваліфікованому та вимогливому керівнику, який постійно надає благодійну допомогу жителям села і району, бюджетним установам та громадським організаціям;
- дипломанту Міжнародного форуму з розвитку фермерства «AGROPORT- 2017» в номінації «Кращий платник податків»;
- депутату Валківської районної ради VІ-VІІ скликань;
- члену постійної комісії районної ради з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології

за вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району, благодійну і громадську діяльність.

Детальніше...

  Звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно ХАРЧЕНКУ ОЛЕКСАНДРУ ЛЕОНІДОВИЧУ

06.12.2017

Рішенням Валківської районної ради від 5 грудня 2017 року звання «Почесний громадянин Валківського району» присвоєно
ХАРЧЕНКУ ОЛЕКСАНДРУ ЛЕОНІДОВИЧУ:

- патріоту, який добровільно боронив суверенітет та незалежність України в зоні проведення АТО та нагороджений медаллю «За захист рідної Вітчизни»;
- волонтеру, що з 2014 року підтримує воїнів-земляків, які боронять Україну в зоні проведення АТО;
- безпосередньому учаснику Майдану під час Революції Гідності у 2013-2014 роках;
- громадському діячу, який приймає активну участь в суспільному житті громади та патріотичному вихованні молоді;
- депутату Валківської міської ради V, VІ та VІІ скликань.

За патріотизм, мужність та самовідданість, активну життєву позицію, небайдужість, волонтерську роботу, особистий внесок у розвиток Валківського району.

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди Дня Збройних сил України

06.12.2017

У Валківському ліцеї імені Олександра Масельського відбулось святкування Дня Збройних Сил України, в якому взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, районний військовий комісар Олександр Сіренко, які вітали з державним святом присутніх працівників районного військового комісаріату, учасників антитерористичної операції, щиро дякували їм за вагомий особистий внесок у справу захисту держави та високий патріотизм, бажали всім миру, здоров’я, радості, злагоди та успіхів…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Міжнародного дня волонтерів


05.12.2017

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера.

З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою. Дякую всім, хто бере активну участь у волонтерському русі, за покликом душі безкорисливо надає допомогу ветеранам, інвалідам, літнім самотнім людям, хворим, дорослим та дітям – всім тим, хто не має змоги впоратися з бідою чи повсякденними проблемами самотужки...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників статистики


05.12.2017

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про все, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати реальні показники, але й правильно їх аналізувати та узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку, ваша праця вже давно є не просто технічною, а особливо творчою та високоінтелектуальною…

Детальніше...

  Під час пленарного засідання позачергової ХХІ сесії районної ради депутатами розглянуто шість питань порядку денного

05.12.2017

З метою вшанування та відзначення особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток Валківського району, піднесення його авторитету на державному й регіональному рівнях, підтримуючи клопотання трудових колективів та органів місцевого самоврядування, враховуючи рекомендації Президії районної ради, депутатським корпусом ради затверджено рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Валківського району»: …

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань бюджету

05.12.2017

Постійною комісією з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики розглянуто всі питання порядку денного, погоджено проекти рішень, питання внесені для розгляду та затвердження на сесію районної ради.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії районної ради з гуманітарно-правових питань

05.12.2017

Керуюча справами районної ради Тетяна Котенко представила до уваги депутатів проект рішення щодо відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району» та ознайомила присутніх із відповідними клопотаннями трудових колективів та органів місцевого самоврядування.

Депутати підтримали пропозиції, що надійшли до районної ради та погоджені Президією ради. Питання внесено на розгляд сесії.

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938