Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  Зі святом, шановні освітяни Валківщини!

06.10.2019

Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників освіти

Шановні працівники освітніх закладів району! Шановні ветерани галузі освіти! В день вашого професійного свята Валківська районна рада щиро вітає вас з Днем працівників освіти!

Ваш досвід, ваша любов підтримують ваших учнів і вихованців упродовж усього життя. Немає праці благороднішої, ніж праця вчителя. Бути вчителем означає самовіддано служити двом одвічним цінностям – просвіті та гуманності. Ви прагнете навчити своїх учнів не лише наукам, а й людяності, відповідальності, самостійності. Ви навчаєте дітей і юнаків бути дорослими людьми та зрілими громадянами і патріотами…

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша привітав з Днем працівників освіти колектив Баранівського ліцею

05.10.2019

4 жовтня голова районної ради Віталій Оноша відвідав з робочим візитом Комунальний заклад «Баранівський ліцей Валківської районної ради Харківської області» та привітав з професійним святом, Днем працівників освіти, педагогічний колектив навчального закладу та його директора Тамару Салащенко.

Детальніше...

  Районні урочистості до Дня працівників освіти

04.10.2019

В залі засідань райдержадміністрації 3 жовтня 2019 року відбулися святкові заходи до Дня працівників освіти. В урочистостях взяли участь педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветерани педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

З теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти Вікторія Новосел, голова профспілки працівників освіти Ольга Бабенко.

Детальніше...

  Як оформити субсидію онлайн. Роз’яснення Мінсоцполітики

04.10.2019

З наближенням опалювального сезону міністерство отримує все більше питань від громадськості щодо теми субсидій на житлово-комунальні послуги.
«У проєкті бюджету на 2020 рік закладено 47 628,6 млн грн на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг», - підкреслює Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська.

Ба більше, сьогодні оформити субсидію можна навіть через мережу Інтернет.

Детальніше...

  Відбулися ігри Чергового туру Чемпіонату Харківської області з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2019-2020 років

04.10.2019

Змагання проходили 2-3 жовтня на стадіоні ім. А.Г.Свистунова м. Валки. В гості до вихованців Валківського ДЮСШ «Спорт для всіх» завітали вихованці ДЮСШ Богодухівського району. Валківчани виявилися сильнішими у всіх вікових групах: молодші перемогли з рахунком 5-2, середні 2-0,старші 2-0.

Вітаємо наших футболістів та бажаємо їм нових перемог!

Детальніше...

  У Харківській області субсидії призначили майже 215 тисячам домоволодінь

04.10.2019

Про зміни в отриманні субсидій і пільг під час опалювального сезону розповів директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага. Він зазначив, що функцію виплати житлових субсидій передано з центрального рівня на місцевий. Тобто, якщо раніше всі розрахунки проводилися через систему Ощадбанку, то сьогодні громадяни мають право оформлювати угоди й отримувати готівкові кошти в будь-якому з 38 банків, які діють на території України. Юрій Шпарага також нагадав, що надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг відбувається в грошовій формі за двома моделями: грошовій безготівковій і грошовій готівковій.

З 1 жовтня також запроваджено надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі за аналогічним механізмом.

Детальніше...

  Повноваження нових районних рад: соціальна сфера, дороги та екобезпека

04.10.2019

У разі подальшого впровадження сценарію децентралізації, нові районні ради отримають виконавчі комітети та, відповідно, набагато ширші повноваження.

Які функції виконуватимуть місцеві представництва на субрегіональному рівні, моделювали в ході всеукраїнської наради-семінару УАРОР, що відбулася у Затоці 25 вересня. За результатами обговорення, учасниками сформована Резолюція.
Так, керівники рад визначили, що прагматично було б закріпити такі найважливіші повноваження за районними радами: соціальна сфера, зокрема управління та утримання об’єктів культури та надання медпослуг; транспортна інфраструктура та дороги; захист навколишнього середовища, а також сприяння соціально-економічному розвитку.

Детальніше...

  Оприлюднена Резолюція Всеукраїнської наради-семінару Української Асоціації районних та обласних рад з питань реформи органів місцевого самоврядування

04.10.2019

Оприлюднена Резолюція наради-семінару Української асоціації районних та обласних рад з питань подальшого впровадження реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Документ підтриманий учасниками заходу – керівниками районних та обласних рад 25 вересня, у Затоці.

Резолюція складається з 7 пунктів, які охопили питання змін до Конституції в частині децентралізації, місцевих виборів 2020 на новій територіальній основі, адмінтерустрою, ринку землі, соціальної сфери та визначення повноважень районних рад, що будуть сформовані після укрупнення субрегіонального рівня.

Детальніше...

  Юлія Світлична бере участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі

04.10.2019

Захід відбувається 3-4 жовтня у м. Житомирі за участю голів обох держав - Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка.

На форум з’їхалися делегації з 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України. До делегації з Харківщини на чолі з головою ОДА Юлією Світличною увійшли представники промислових підприємств, науковці, фахівці з розвитку міжнародних відносин регіону та сільського господарства.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує....

03.10.2019

КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ
стану забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, надання поліцейських послуг, аналіз результатів роботи Валківського ВП ГУНП в Харківській області за січень-вересень 2019 року

Детальніше...

  Сергій Чернов: Чергові місцеві вибори в Україні мають відбутися у встановлений строк

03.10.2019

Під час розмови у Харківському прес-клубі про стан та перспективи децентралізації та адміністративно-територіальної реформи президент, Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов наголосив, що наступні вибори до органів місцевого самоврядування мають відбуватися на новій територіальній та правовій основі.

Сергій Чернов нагадав, що наступного року мають відбутися чергові вибори до місцевих рад. «Моя особиста позиція, з якою погоджуються мої колеги по Українській асоціації районних та обласних рад, що це повинні бути чергові вибори, а не позачергові. Відповідне рішення було схвалено Правлінням Асоціації. Немає ніякої необхідності прискорювати виборчий процес, йти на поводі політичних технологів, які змагаються за рейтинги в рамках політичних проектів. Я завжди наголошував, що велику політику не можна переносити у площину місцевого самоврядування. Місцевому самоврядуванню без того вистачає справ, навіть відповідно до чинного законодавства», – сказав Сергій Чернов.

Детальніше...

  Трьохмільйонна область не може мати чотири райони

03.10.2019

Про це зазначив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час пресконференції 2 жовтня 2019 року.

«Я вважаю, трьохмільйонна область не може мати чотири райони. Пропозиція деяких експертів – один район з населенням близько 1,9 млн чоловік, до якого включили місто Харків і ще 13 районів області, – абсурдна, - сказав голова обласної ради.

За його словами, логіка повинна бути не тільки у тому, щоб створювати райони пропорційно чисельності населення, а й стосовно логістики, зручності для людей, що там проживають. З цього питання повинна бути виважена державницька позиція.

Детальніше...

  Українське суспільство чекає на реальні зміни. Президент

03.10.2019

Володимир Зеленський окреслив основні напрями роботи Комісії з питань правової реформи.
«Законопроєкти, нещодавно ухвалені Верховною Радою, перезапускають дуже важливі глобальні процеси в нашій державі. Тепер час для більш системних і ґрунтовних кроків у законодавчій сфері України», – наголосив Володимир Зеленський, відкриваючи засідання Комісії з питань правової реформи, що відбулось в Офісі Президента.

За словами Глави держави, комісія має, серед іншого, зосередитися на продовженні конституційної реформи в частині децентралізації.
«Зокрема, це конституційний фундамент для децентралізації. Його відсутність ускладнює реформу місцевого самоврядування. Є невизначений статус та повноваження територіальних громад, немає можливості реформувати владу на рівні районів та областей. Орієнтирами у цих питаннях для нас мають бути Європейська хартія місцевого самоврядування та найкращий світовий досвід», – заявив він.

Детальніше...

  2 жовтня - Міжнародний день соціального педагога

02.10.2019

Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками. Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень. Проблемні діти і підлітки завжди викликали з боку освітньої системи підвищену увагу і особливі підходи. Зняти з дитини клеймо важкого підлітка - це надзвичайно важка праця, що вимагає від педагога глибокого розуміння, любові і нескінченної турботи про внутрішній світ свого підопічного.

Міжнародний день соціального педагога став відзначатися зовсім недавно, з 2009 року.

Детальніше...

  Комітет ВРУ підтримав пропозиції УАРОР до Держбюджету 2020

02.10.2019

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав пропозиції Української асоціації районних та обласних рад до проєкту Державного бюджету на 2020 рік. Тепер документ направлений на розгляд профільному парламентському Комітету та Кабміну.

Детальніше...

  Представлено нового керівника Валківського районного відділу поліції

02.10.2019

Валківське районне відділення поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області очолив Юрченко Олександр Олександрович.

Офіційне представлення його відбулося 1 жовтня в актовому залі райвідділу поліції. У заході взяв участь голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Про стан матеріально-технічного забезпечення сфери фізичної культури і спорту йшлося під час зустрічі керівництва району з педагогами та тренерами

02.10.2019

2 жовтня в залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч голови районної ради Віталія Оноші та першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої з учителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти району та тренерами ДЮСШ «Спорт для всіх».

В ході зустрічі відбулася конструктивна розмова щодо стану матеріально-технічного забезпечення сфери фізичної культури і спорту в районі, озвучено основні проблемні питання, які хвилюють вчителів фізичної культури та тренерів.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня ветерана та Дня людини поважного віку

01.10.2019

Шановні наші ветерани війни та праці! Вітаю вас з Міжнародним днем людей поважного віку та Днем ветерана! Ці свята – добра нагода пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також знову і знову засвідчити всенародну повагу ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Мудрість людей старшого покоління, їх значний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління…

Детальніше...

  МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

01.10.2019

Про порядок усиновлення

Детальніше...

  В залі пленарних засідань районної ради відбулася Х звітно-виборча конференція районної організації ветеранів

01.10.2019

Користуючись нагодою, голова Валківської районної ради Віталій Оноша привітав учасників конференції районної організації ветеранів з Днем людини поважного віку та Днем ветерана, які традиційно відзначаються в Україні щороку у перший день жовтня, подякував делегатам конференції за їх громадську активність, щире вболівання за людей поважного віку - ветеранів війни та праці, небайдужість до проблем кожного члена організації. А також запевнив, що турбота про найбільш незахищені категорії громадян, якими є діти і ветерани, є найпершим завданням керівництва району та депутатського корпусу районної ради…

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877