Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  У Валківському районі подовжено дію «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19

22.09.2020

Рішення про подовження «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19 з 00.00 годин 21.09.2020 року у Валківському районі було прийняте Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до цього, у Валківському районі продовжують діяти карантинні обмеження, що встановлені місцевою комісією з питань ТЕБ та НС 14 вересня...

Детальніше...

  З Днем працівників лісу!
Вітання голови районної ради Віталія Оноші


20.09.2020

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Валківщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу.

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем фармацевтичного працівника

19.09.2020

Шановні працівники фармацевтичної галузі Валківщини! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника! Важливою і соціально значущою для громади є Ваша повсякденна гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя. Переконаний, що Ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю у кращих гуманних традиціях...

Детальніше...

  Валківчани взяли участь у Всесвітньому бігу миру заради гармонії

18.09.2020

Всесвітній біг миру заради гармонії – міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Організатори естафети в Україні своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни. Цьогоріч в Україні естафета має символічну назву «Європейський пробіг заради миру» з нагоди святкування Європейського тижня спорту.

12 вересня, у День фізкультури та спорту, естафета стартувала у Маріуполі і сьогодні прибула на Валківщину. За підтримки депутата районної ради Віктора Войтенка учасників забігу гостинно зустріли на стадіоні ім. Свистунова. Фінішуватимуть українці 26 вересня у Києві на НСК «Олімпійський». Всього учасниками забігу планується подолати 1200 км теренами Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської областей України та м. Києва.

Детальніше...

  17 вересня – День рятівника
Привітання голови районної ради Віталія Оноші


17.09.2020

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання.

Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них…

Детальніше...

  Валківських рятівників з професійним святом привітав голова районної ради Віталій Оноша

17.09.2020

17 вересня в Україні відзначають професійне свято сильні, мужні і відважні люди, які цілодобово надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, - рятівники. Це свято всіх, хто за покликом душі і серця обрав для себе нелегку і сповнену ризиками професію.

Сьогодні на урочисте зібрання до працівників Валківського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області завітали керівники району та міста...

Детальніше...

  Святкові вітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди 77-ї річниці визволення м. Валки від фашистських загарбників

16.09.2020

Шановні валківчани!

Від мене особисто та від депутатського корпусу Валківської районної ради прийміть найщиріші вітання з 77-ю річницею визволення м. Валки від фашистської окупації та з Днем міста.

Хай примножуються слава і багатство нашого древнього краю!

Детальніше...

  Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем визволення Валківщини, Близнюківщини, Коломаччини та Лозівщини

16.09.2020

Пам’ять про трагічні сторінки минулого нашого народу має бути стимулом до збереження миру для усіх, хто живе нині, та наших нащадків.
Низький уклін ветеранам за самопожертву та безмежний патріотизм, за те, що по цеглині відбудували зруйноване полум’ям війни місто, зробивши його важливим ланцюгом промислової потужності регіону.
Валківщина, Близнюківщина, Коломаччина та Лозівщина мають впевнено крокувати у майбутнє, адже володіють наймогутнішим у світі ресурс – талановитими людьми з щирим серцем та бажанням працювати на благо рідної землі.
Хай небо над вашими громадами завжди буде мирним, хай квітнуть парки, а на світлих вулицях завжди лунає дитячий сміх. Успіхів, розвитку та добра!

Детальніше...

  Оголошення щодо добору, призначення та звільнення керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Валківського району

16.09.2020

До уваги зацікавлених осіб.

У зв’язку з закінченням строків трудового договору (контракту) директорів Ков’язького навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Валківського району Харківської області, Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківського району Харківської області, Сніжківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області, Олександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені І.С. Буряка Валківської районної ради Харківської області, у відповідності до Положення про конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району Харківської області у новій редакції, розпочався конкурсний відбір керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району ...

Детальніше...

  Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора, педпрацівників, психолога КУ «Валківський центр профрозвитку педагогічних працівників»

16.09.2020

Відповідно до рішення Валківської районної ради VІІ скликання від 11.09.2020 року «Про створення комунальної установи «Валківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Валківської районної ради Харківської області» розпочався конкурсний відбір директора комунальної установи «Валківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Валківської районної ради Харківської області.

Детальніше...

  Вшанування памяті визволителів Валківщнини
Меморіал Слави м. Валки


16.09.2020

З нагоди 77-ї річниці визволення Валківщини від фашистської окупації, в знак вшанування памяті визволителів, які загинули, захищаючи наш край, 16 вересня 2020 року на Меморіалі Слави м. Валки та у місцевих громадах району відбулися урочистості та покладання квітів до могил загиблих героїв. Разом із валківчанами участь в урочистих заходах взяв голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2020 року - заявки прийматимуть до 30 вересня

15.09.2020

Мінрегіон вкотре проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:
онлайн-публікація,
стаття в друкованому ЗМІ,
радіоматеріал,
відеоматеріал.

Детальніше...

  За сприяння служби зайнятості стартує масштабний проєкт з професійної перепідготовки працівників державних установ

15.09.2020

Харківська обласна служба зайнятості та Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону» за фінансової допомоги Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ розпочали реалізацію проєкту «Нове покликання».

У рамках цієї ініціативи працівникам органів державної влади та бюджетних установ Харківської і Дніпропетровської областей, які знаходяться під загрозою скорочення, запропонують пройти перепідготовку за затребуваними у їх громадах професіями.

Детальніше...

  День визволення села Баранове

14.09.2020

13 вересня всі мешканці с. Баранове відзначають 77-му річницю визволення від фашистських загарбників. Голова районної ради Оноша В.П. разом з односельцями, депутатами та гостями села вшанували пам’ять воїнів - земляків, загиблих під час другої світової війни 1939-1945рр. А в с. Війтенки пом’янули мешканців - чоловіків, підлітків, нещадно розстріляних фашистськими загарбниками в січні 1943р. за допомогу партизанам. Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

Детальніше...

  НАЗК: Кандидати, які балотуються в депутати місцевих рад та на посади голів не повинні подавати декларації

13.09.2020

Кандидати, які балотуються в депутати місцевих рад і ВР АР Крим та на посади голів місцевих органів влади не повинні подавати декларації.

Про це на офіційному сайті повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

Однак, особа має подати декларацію «кандидата на посаду» за минулий рік, якщо:

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

13.09.2020

Шановні працівники нафтогазових підприємств Валківщини! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні

12.09.2020

Шановні працівники Валківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спорт для всіх», вчителі фізичної культури закладів освіти району, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю всіх вас з Днем фізичної культури і спорту України! Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати та послідовно досягати поставлених цілей, командний дух та навички ефективної взаємодії в команді, вміння підкорювати власні інтереси спільній меті. Крім того, фізичне виховання дітей та молоді – це турбота про здоров’я нації.

Детальніше...

  Пленарне засідання ХLVІІІ сесії районної ради

11.09.2020

За результатами проведення профільних постійних комісій районної ради для невідкладного розгляду до порядку денного пленарного засідання позачергової сесії було внесено вісім питань.

Для участі в роботі сесії зареєструвалися 25 депутатів. Участь у пленарному засіданні взяли представники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, керівники окремих установ, підприємств району, представники громадськості.

Детальніше...

  Затверджено Положення про конкурс на посади керівників закладів освіти та створено КУ «Валківський центр професійного розвитку педпрацівників»

11.09.2020

На виконання рішення районної ради, ухваленого під час попередньої сесії, з метою приведення у відповідність до нових норм чинного законодавства Положення про конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району, районною радою затверджено відповідне Положення у новій редакції.

Детальніше...

  Депутатами розглянуто блок питань щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

11.09.2020

Проєкти рішень з даних питань до уваги депутатів представила Тетяна Пилипенко, начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975