Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5921 
  В залі пленарних засідань районної ради відбулася Х звітно-виборча конференція районної організації ветеранів

01.10.2019

Користуючись нагодою, голова Валківської районної ради Віталій Оноша привітав учасників конференції районної організації ветеранів з Днем людини поважного віку та Днем ветерана, які традиційно відзначаються в Україні щороку у перший день жовтня, подякував делегатам конференції за їх громадську активність, щире вболівання за людей поважного віку - ветеранів війни та праці, небайдужість до проблем кожного члена організації. А також запевнив, що турбота про найбільш незахищені категорії громадян, якими є діти і ветерани, є найпершим завданням керівництва району та депутатського корпусу районної ради…

Детальніше...

  В залі пленарних засідань районної ради відбулася Х звітно-виборча конференція районної організації ветеранів

01.10.2019

Фотомиттєвості

Детальніше...

  До 15 листопада 2019 року районна рада прийматиме клопотання про відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району»

01.10.2019

Валківська районна рада оголошує прийом клопотань та відповідних пакетів документів на відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району».

Прийом звернень завершиться 15 листопада 2019 року, після чого всі клопотання, що надійдуть, разом з матеріалами відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин Валківського району», затвердженого рішенням Валківської районної ради від 13 березня 2008 року № 436-V, будуть направлені на розгляд Президії районної ради…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші із Всеукраїнським Днем бібліотек

30.09.2019

В останній день вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. Книгозбірні додають нам мудрості, стають нашим дороговказом на шляху інформаційного простору, наповнюють наші серця неповторними емоціями. Доносячи до людей увесь спектр інформаційних потоків, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення. На плечі бібліотекаря лягає велика відповідальність...

Детальніше...

  День усиновлення – свято милосердя та любові

30.09.2019

30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято доброти та милосердя, національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які прийняли в свої сім’ї дітей, що при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

Усиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості. З метою забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї, в Україні швидкими темпами розвивається система усиновлення, яке є прикладом відродження справжніх родинних цінностей та збереження сім’ї.

Детальніше...

  7 повітів замість 27 районів: на Харківщині триває обговорення нової моделі територіального устрою

30.09.2019

Круглий стіл «Громадське обговорення пропозицій з удосконалення адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Харківської області» відбувся 27 вересня в Харкові.

Захід організовано в рамках Проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного (повітового) поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України», який реалізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

30.09.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підсумовано роботу за минулий тиждень та сплановано діяльність виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу. Зокрема, додаткову увагу зосереджено на завершенні підготовки будівлі рад до осінньо-зимового періоду та опалювального сезону, кадрових питаннях та інших.

Детальніше...

  До уваги валківчан!
Оголошення КП ВОДА


30.09.2019

1 жовтня 2019 року з 9.00 год. до 17.00 год. буде відключено водопостачання по м. Валки у зв’язку із заміною трьох засувок на основних водогонах. Без відключення водопостачання виконати дані роботи неможливо.

Протягом дня водопосточання буде відновлено.

Директор КП ВОДА Мирошниченко Б.О.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді РДА

30.09.2019

Сьогодні о 9.00 год. залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками органів місцевого самоврядування району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради та сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації

30.09.2019

30 вересня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участю голови районної ради Віталія Оноші, керівників місцевих рад району, директора КП «Вода» Бориса Мирошниченка та начальника філії «Валківський райавтодор» Максима Бердшадського.

В ході наради окреслено окремі питання співпраці з КП «Вода», а також обговорено питання стосовно обкосу узбіч доріг у територіальних громадах району.

Детальніше...

  До Всеукраїнського дня бібліотек - бібліозустріч з читацьким клубом «Живинка»

30.09.2019

Сьогодні у рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек у молодіжному ХАБі «Розвиток» м. Валки голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко провели зустріч з читацьким клубом «Живинка».

Детальніше...

  У «Ялинці» відбулись туристичні змагання серед педагогічних працівників Валківщини, присвячені Всесвітньому дню туризму

27.09.2019

26 жовтня у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» відбулись туристичні змагання педагогічних працівників, участь у яких взяло 17 команд.

Відкриваючи змагання, учасників привітали голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча, які побажали командам освітян вдалих змагань та перемог.

Детальніше...

  З Днем туризму!

27.09.2019

Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня туризму.

Всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаю з Днем туризму! Щиро бажаю вам гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей та неймовірних пригод, а працівникам цієї галузі - успіхів та процвітання, вдячних туристів. Нехай у вашому житті завжди панує злагода. Зі святом вас дорогі туристи та любителі активного відпочинку!

Голова районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем дошкілля!

27.09.2019

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Валківщини! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. В день професійного свята висловлюю слова подяки всім вихователям та працівникам дошкільних навчальних закладів Валківщини за вашу невтомну працю та бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, успішного втілення творчих ініціатив…

Детальніше...

  Проблему обмеження кількості строкових трудових договорів для керівників освіти направлено на розгляд до Уряду

27.09.2019

Рішенням Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області від 23.05.2019 р. було направлено звернення до Української асоціації районних та обласних рад щодо існуючої проблеми стосовно обмеження кількості строкових трудових договорів для керівників загальноосвітніх закладів та керівників факультетів або кафедр навчально-наукових інститутів з пропозицією скасування таких обмежень...

Детальніше...

  ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ З УДОСКОНАЛЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ СУБРЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27.09.2019

На запрошення громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» сьогодні, 27 вересня, голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у кругломі столі «ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ З УДОСКОНАЛЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ СУБРЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»...

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського ОЦЗ повідомляє про потребу в кадрах роботодавців Валківського району

27.09.2019

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ.

 До пожежної частини м.Валки потрібен пожежний рятувальник. Вимоги: повна загальна середня або середньо-спеціальна освіта, особи віком від 22 до 30 років, які пройшли службу в Збройних Силах України, володіння державною мовою. Заробітна плата від 9000,00 грн, режим роботи доба через троє.

 До ТОВ «Новоагро» потрібні: водій автотранспортних засобів (права категорії «С»), слюсар-ремонтник, електрик.

 До КЗ «Валківська бібліотечна система» потрібен інженер з комп’ютерних технологій.

Детальніше...

  Проведено засідання районного штабу з питань підготовки до осінньо-зимового періоду 2019/2020 років

27.09.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у засіданні районного штабу з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

Детальніше...

  Районні заходи з нагоди Дня дошкілля

26.09.2019

25 вересня у залі засідань районної державної адміністрації відбулись святкові заходи з нагоди Дня вихователя і усіх дошкільних працівників. Привітали присутніх голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова, міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти Вікторія Новосел та побажали учасникам свята миру, здоров`я, благополуччя та нових професійних здобутків у такій благородній справі – вихованні підростаючого покоління.

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

26.09.2019

Відбулись фінальні змагання VII Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих «Сила духу»

Детальніше...

Усього: 5921 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5921